پناهگاه در محل با “الویس پریسلی” بنیادی classic rock آلبوم

منتشر شده در مارس 1956, “الویس پریسلی” مشخص شده پادشاه خیره کننده اولین آلبوم. شاید حتی بیشتر به طور قابل توجهی آن را نیز برای اولین بار واجد شرایط rock ‘n’ roll LP به بالا بیلبورد نمودار می سازد که “الویس پریسلی” به über آلبوم های کلاسیک در تمام دوران است.

برای پریسلی, اوایل ماه از سال 1956 شد مسلما ترین روز بی پروا خود را فوق العاده حرفه ای. تا برای اولین بار بود که نمودار-شکوه “Heartbreak Hotel” تک که تاسیس موشک محوری که بالا “الویس پریسلی” LP به استراتوسفر است. در واقع موفقیت “Heartbreak Hotel” است که به طور جدایی ناپذیری با این آلبوم حتی اگر فراری آهنگ نبود گنجانده شده در الویس پریسلی, LP.

تبلیغات:

در ماه های منتهی به آزادی از “الویس پریسلی” او انجام می شود “Heartbreak Hotel” در دورسی برادران مرحله نشان می دهد. الویس در حال حاضر در پر گل با gyrations و لکنت-مراحل بر روی صفحه نمایش. اما گروه او کاملا پاره آن را با گیتاریست Scotty Moore ایجاد آهنگ اختراع slow burn قبل از شکستن آتشین گیتار برای سنین.

گوش دادن به “Heartbreak Hotel”:

در اولین LP الویس قابل توجه حمایت گروه به رهبری مور نوازنده بیس لایحه سیاه و درامر D. J. فونتانا پشت پادشاه در یک طبقه بندی گسترده ای از ژانرها و سبک های خدمت تا rock ‘n’ roll smorgasbord و برجسته این خواننده فوق العاده ای در محدوده مقرون به صرفه.

تبلیغات:

نگاهی به “کفش چرم جیر آبی,” الویس پوشش نسخه از کارل پرکینز را به زودی به شود rockabilly کلاسیک. با شکوفا “کفش چرم جیر آبی” مجموعه آلبوم را به حرکت است. به عنوان مور بعدها فراخوان جلسه ضبط برای “کفش چرم جیر آبی” typified گروه سست رویکرد: “ما فقط رفت و در آنجا و شروع به بازی فقط بالدار آن است. فقط دنبال کرد اما الویس احساس می شود.” به عنوان ضبط نشان می دهد که او باید احساس بدجور خوب است.

گوش دادن به “کفش چرم جیر آبی”:

به منظور کوتاه, الویس خواهد به نوبه خود به یک پوشش نسخه از ری چارلز R&B پلورال “من یک زن” فراموش نشدنی آشکار چگونه به راحتی پریسلی می تواند تغییر مکان مختلف در سراسر آواز سبک. به عنوان با چند آهنگ ویژه در اولین بازی خود, LP “من یک زن” بوده و بخشی از زندگی خود قانون از اوایل سال 1955. جای تعجب نیست که الویس و گروه ورزش آسان تسهیلات با آهنگ. دور از صدایی جاده خسته پریسلی و گروه او انجام هماهنگی با استقبال حس ذوق و طراوت.

تبلیغات:

گوش دادن به “من یک زن”:

این آلبوم نزدیک, “پول, عسل,” ثبت شد در نشویل را RCA Victor studios در همان روز به عنوان “من یک زن است.” در بسیاری از آهنگ’ نزدیکی در فرایند ضبط نشان می دهد الویس و گروه, مایع مهارت در استودیو. در جانشینی سریع آنها تغییر چرخ دنده ها در میان چنین پاپ کلاسیک به عنوان یک پوشش نسخه از لیتل ریچارد “Tutti Frutti” و راجرز و هارت doo-wop کلاسیک “ماه آبی.” برای الویس البته این صرفا آغاز و حتی بیشتر چیزهایی که می آیند.

تبلیغات:

گوش دادن به “پول عسل”:

که سپتامبر پریسلی خود را افسانه ای افتتاحیه ظاهر در “اد سالیوان نمایش” آواز شرجی نسخه از “سگ شکاری” با نوسانی لگن در تمام مبتذل کوه شکوه و جلال. در طول یک بعد ظاهر در ژانویه سال 1957 میلادی تنوع نشان می دهد معروف ویرایش پادشاه از کمر به پایین به منظور حفاظت از جوان تاثیرپذیر بینندگان تلویزیون از خود بی پروایی نشان دادن تمایلات جنسی. اما سپس آن را خیلی دیر است. امریکا تا به حال یک دوز از Elvismania و وجود دارد هرگز هیچ درمان در چشم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>