او پیت Buttigieg بالا جمع آوری کمک. او بنیانگذار لانه. و آنها دره سیلیکون جدید قدرت ،

Swati Mylavarapu هنوز هم به خاطر چک 20 دلار از او فرستاده شده به پیت Buttigieg توسط حلزون-mail در سال 2010.

در حال حاضر یک دهه بعد Mylavarapu ملی است سرمایه گذاری صندلی Buttigieg ریاست جمهوری پیشنهاد — و او را صرف 100,000 برابر مقدار دموکراتیک باعث می شود در سال 2020 است.

Mylavarapu و مت راجرز که تاسیس لانه و فروش آن به گوگل برای 3 میلیارد دلار در حال برنامه ریزی به صرف حداقل 2 میلیون دلار در سیاست در سال جاری مبلغی است که منجنیق آنها را به صفوف بالا دموکراتیک اهدا کنندگان در کشور است.

هر یک در اواخر 30s Mylavarapu و راجرز بهگزارش یک کلاس جدید از افزایش قدرت کارگزاران در دره سیلیکون در سن مغلوب ساختن پیشی جستن: سیاسی بسیار خوبی متصل شده و مشتاق به صرف پول خود را در حال حاضر به جای بعد. آنها در حال افزایش به شهرت به عنوان قبل از نسل متولدین — که فقط به عنوان غنی در فن آوری و رونق خود را از زمان اما hewed غیر سیاسی و بیشتر philanthropically محافظه کار — به آرامی عبور کمر.

اما ظهور خود را همزمان با آغاز دوران بسیار بیشتری شک و تردید نسبت به فن آوری. به عنوان بخشی از این techlash عمومی و سیاستمداران را آغاز کرده اند فرضی با قدرت از شرکت های فن آوری که در آن هر دو Mylavarapu و راجرز کار می کرد و بسیاری از ثروت خود را.

بسیاری شده اند به طور فزاینده ای تردید صنعت از رهبران آن نفوذ و بله از پول خود را. در ضمن هنر بالا بردن دلار بزرگ برای نامزدهای سیاسی است که مضر به بخش هایی از هر دو سمت چپ و راست. و میلیاردرهای like Mike Bloomberg هستند مجبور به دفاع از خود و اقبال خود را در امور خیریه و صرف وجود بیش از همیشه قبل از.

بنابراین به عنوان Mylavarapu و راجرز گسترش رسیدن به خود را, آنها همچنین باید با کشتی پرسش از اینکه آیا آنها باید خیلی تاثیر در وهله اول.

نشسته در روح خورشید آغشته به اتاق نشیمن خانه خود را در سان فرانسیسکو روسی تپه محله — که در آن کتاب عکس از باراک اوباما دروغ در کنار reza در تاریخ هند و در اطراف گوشه ای از دیوار با طول نقاشی دیواری, نقاشی شده توسط یک دوست خانوادگی که مخلوط حروف عبری و پر اب و تاب, نقاشی از ببر — زن و شوهر خود را توضیح داد مضطرب آغوش پول بزرگ در سیاست است.

“این کاملا چیزی است که وزن آن بر من. ما در مورد آن صحبت زیادی” راجرز می گوید. “[جمهوری خواهان هستند] با استفاده از تمام سلاح ها ممکن است به جمع آوری پول و تمام وسایل لازم برای دریافت وجود دارد. و اگر ترقی خواهان در حال رفتن به کنایه اطراف بالا بردن $2,800 اینجا و آنجا و انجام جمع آوری کمک در خانه کسی, ما در حال رفتن به از دست دادن دوباره.”

Mylavarapu بیشتر مستقیم ارائه می دهد و نیکوکار استاندارد دفاعی در طول این عجیب و غریب لحظه: بهتر است برای فن آوری نخبگان به اهدای پول خود را در همه ؟

“آیا شما احساس می کنید مانند زمانی که مردم بهره برده اند به طوری فوق العاده با فرصت هایی که جامعه در دسترس ساخته شده است به آنها نمی آنها باید مسئولیت به انجام بیشتر ؟” او می پرسد. “چرا ما انتظار بیشتری از آنها را به انجام بیشتر از آن؟”

مشکل این است که از اواخر تکنولوژی, ثروت بودجه نه فقط inoffensive برنامه هایی مانند بیمارستان ها و همیشگی بنیادهای خیریه است و همچنین پرداخت برای ساخت فاجعه بار سیاسی برنامه های شبیه به یک مورد استفاده در آیووا و مبهم 10 میلیارد دلار تلاش و سعی در مبارزه با تغییر آب و هوا. و در حالی که Mylavarapu و راجرز نیست ثروتمندترین کارآفرینان و یا برجسته ترین چهره های در شهر آنها باید حرکت این همان تنش آنها به عنوان بخشی از ثروت خود را.

Mylavarapu صراحت رد این تصور که او در حال تبدیل شدن به یک “قدرت کارگزار.” و در واقع او یکی از بسیاری از فن آوری آمار و ارقام — از لینک بنیانگذار رید هافمن به سرمایه داری کریس Sacca — که در پاسخ به انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل ثروت به نفوذ سیاسی.

“این در مورد کار. من شروع به عرصه چون من می خواهم به کارگزار که به پایان می رسد تا در کنگره” Mylavarapu می گوید: از این که قطار اول-نامزدهای زمان که او شروع به پس از سال 2016. “من آن را انجام داد چرا که ما نیاز به تلنگر یک دسته کامل تر کرسی است.”

2 میلیون دلار Mylavarapu و راجرز را به صرف طرح — بیش از دو برابر از آنها همیشه قبل از صرف در یک سال داده شده — شامل $500,000 به عرصه و $100,000 به رای دامپزشکان فوق العاده PAC که پشت جانباز نامزدها و آن ارائه شده است قابل توجه تبلیغات حمایت برای Buttigieg این چرخه. آنها برنامه ریزی برای صرف تمام پول خود را در ژوئیه امید برای الهام بخشیدن به سیلیکون ولی اهدا کنندگان را به پول خود را در حال حاضر زمانی که میلیون ها نفر می تواند بیشتر از آنها می توانید در پاییز پس از گروه می تواند بودجه بیشتر به طور موثر.

راجرز بیشتر برش (و کمتر محدود) از این دو باعث می شود ساده سرخوردگی خود را با این همسالان در دره سیلیکون که او را می بیند به عنوان احتکار ثروت باور نکردنی خود را. میلیاردها دلار نشستن در donor-توصیه بودجه در Silicon Valley Community Foundation, مثلا, است “بی رحم.”

“من دوست دارم برای دیدن میلیاردرهای of Silicon Valley صرف حداقل به همان اندازه در دادن به عنوان آنها را در قایق بادبانی” راجرز می گوید. “این مسخره است.”

Mylavarapu بیشتر دیپلماتیک یکی.

“این فقط به نظر می رسد مانند وجود دارد coming-of-age است که ما در حال رفتن را از طریق اینجا,” او می گوید. “اگر سیلیکون ولی تا به حال صدها نفر از مردم مثل من و مت خواهد بود که پول بود که خیلی خوب به کار قرار داده. و من امیدوارم که از اینجا.”

آن استفاده می شود راجرز بود که بالاتر-مشخصات یک زن و شوهر که برای اولین بار ملاقات در فلوریدا دبیرستان. راجرز تاسیس خانه شرکت امنیتی آشیانه با Tony Fadell که آنها فروخته شده به گوگل در سال 2014. اما سیاسی کار Mylavarapu تا به بالا او را به نام وضعیت در جهان از دره سیلیکون سیاست به عنوان جادوگر پشت دینامو کاندیدایی که شنود گذاشته فناوری ثروت با موفقیت غیر منتظره.

Mylavarapu ملاقات Buttigieg در سال 2002 زمانی که آینده ریاست جمهوری نامزد برگزاری یک کلیپ بورد رهبری یک گروه از Mylavarapu و دوستان که زدم در درب در شرق کمبریج برای نامزد حزب دموکرات برای فرمانداری. این دو از فعالان سیاسی از هم جدا شده توسط یک سال در دانشگاه هاروارد رشد بسیار نزدیک به عنوان همکار رودز پژوهشگران در آکسفورد.

“ما دو سال nerds در دریایی از پیشرفته است که اعتقاد بر این است که بیشتر پیشرفته باید بسیار civically فعال” Mylavarapu به یاد می آورد.

نگهداری آنها در لمس به عنوان آنها ساخته شده حرفه خود در جنوب خم و دره سیلیکون با Mylavarapu ارائه مشاوره در مورد اینکه آیا Buttigieg باید حرکت از Chicago و فرستادن او که چک 20 دلار در ایمیل زمانی که Buttigieg ساخته شده خود را برای اولین بار اجرا برای دفتر در سال 2010. در بهار 2018, Mylavarapu و راجرز بازدید Buttigieg را ایندیانا و بیش از صبحانه خود را در اتاق نشیمن Buttigieg مطرح این ایده در حال اجرا برای رئيس جمهور. راجرز او را تشویق به انجام آن; Mylavarapu بیشتر بود شک و تردید است.

که در ماه نوامبر Buttigieg بر روی گوشی های آنها گفتن او در واقع آن را انجام می دهند — و دره سیلیکون قدرت زن و شوهر ارائه شده به میزبان یکی از اولین جمع آوری اعانه. که در ماه فوریه آنها در تلاش برای متقاعد کردن 25 اهدا کنندگان به نشان می دهد تا در اتاق نشیمن خود را.

در حال حاضر این زن و شوهر ثابت کرده است که به نوک نیزه از Buttigieg دره سیلیکون توهین آمیز مسئول بیش از هر کس دیگری برای بالا دلار روابط است که نامزدهای دیگر می گویند قرار داده Buttigieg در جیب بزرگ Tech اما با این وجود طراحی شده خود را غیر محتمل مبارزات انتخاباتی.

زمانی که Buttigieg در بازدید از دره سیلیکون در هفته گذشته برای دو, جمع آوری اعانه, Mylavarapu و راجرز لعنتی بیرون دعوت به صدها نفر از همکاران سابق خود را همکلاسی و سیاسی جدید, دوستان, همراه با ده ها تن از بیشتر یادداشت های شخصی به مخاطبین که آنها می دانستند که ممکن است کنجکاو در مورد Buttigieg.

بالا-دلار جمع آوری کمک خواسته این تماس های شخصی است. و به طوری که روز شنبه چند روز قبل از Buttigieg حوادث با صدها نفر از دره سیلیکون همکاران Mylavarapu و سوزی Tompkins Buell مسن تر-گارد مربی به Mylavarapu سیاسی, جمع آوری اعانه, میزبانی بیشتر صمیمی رویداد حدود 15 اهدا کنندگان بودند که متعهد به نامزدهای دیگر به گفته افراد آشنا با این رویداد است. Mylavarapu ساخته شده او زمین از طرف دوستان کالج خود را.

این خصوصی دریافت-togethers — جلسه بود به نام “کشت رویداد” — می تواند التماس کردن تصویر از راز دود پر از اتاق است که Buttigieg رقبای که تیره و تار برای حفظ فاصله خود از تکنولوژی اهدا کنندگان سعی کرده اند به بازیگران به عنوان فاسد است.

اما زمانی که در مورد خواسته های جدید خود را تحت تاثیر قرار است و از دیگر تکنولوژی اهدا کنندگان Mylavarapu فکر می کند از او 19-ماه-پیر با دختر در خواب طبقه بالا و سپس نوبت unapologetic.

“من نمی خواهم اول رئیس جمهور که او به یاد می آورد به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — و آن را به عنوان ساده به عنوان که” او می گوید. “ما در اینجا به نفع این یا نه؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>