“او در تلاش برای تسکین خود گناه”: در داخل نژادی پویا “کمی آتش در همه جا”

مادری است که “مانند یادگیری به عشق بوی سیب; زمانی که همه شما می خواهید انجام دهید این است آن را گرفتن و نگه داشتن آن و خوردن آن دانه و تمام.”

بنابراین می گوید Shaker Heights, مامان النا ریچاردسون با بازی ریس ویترسپون در Hulu اقتباس از آسمان Ng پرفروشترین رمان “کمی آتش در همه جا.” این یکی درست لحظه ای از مودت و همدلی بین النا و شهر تازه وارد میا وارن (کری واشینگتن) یک گرد هنرمند و مادر تنها.

تبلیغات:

“همه چیز در مورد که آنها کاهش یافته و دور از آنجا که من فکر می کنم در آن لحظه آنها احساس همان” showrunner و تهیه کننده اجرایی لیز Tigelaar می گوید در سالن. “هر دو از این آسیب پذیر مادران باید همان ترس است. میا به ترس خود در مورد [دخترش] مروارید و چسبیده به مروارید, درست مثل النا می کند با کودکان خود. من فکر می کنم که چنین لحظه ای از اشتراکات وقتی میا واقعا دیدم چیزی خوب در النا. آن خالص ترین لحظه ای که پس از دوره النا از بین برد.”

در این مجموعه در سال 1997 میا و دختر نوجوانش مروارید (Lexi Underwood) حرکت به Shaker Heights و اجاره یک سطح بالای دوبلکس از ثروتمند النا. به زودی دو خانواده هم تنیده شده پس از مروارید دوست چهار ریچاردسون کودکان و نوجوانان و النا استخدام میا به خانواده اش خانه دار. با وجود این بهترین نیات آن دو در نهایت پیدا کردن خود را در تقابل با فرزندان خود در میان آنها است.

در برخی از راه, Ng کتاب در مورد مسابقه و امتیاز طنین انداز حتی بیشتر با صدای بلند امروز نسبت به زمانی که او برای اولین بار منتشر شده آن در سال 2017.

تبلیغات:

“بسیاری از مسائل است که من در تلاش برای کشف کردن که در ذهن خود من به عنوان من در حال نوشتن این کتاب مسائل تبدیل شده اند که بسیار بیشتر در آگاهی” Ng می گوید. “تمام این سوالات در مورد قدرت ما در مورد کلاس می شود که در مورد نفع شک . . . از نظر دادگاه و یا در نظر افکار عمومی به عنوان اتفاق افتاده است در هر دو کتاب این مجموعه است. که ما به عنوان کسانی که سزاوار درد ما مقابل نیست.

“و من فکر می کنم رک و پوست کنده در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر این چیزی است که ما نیاز به مقابله با از آنجا که آن را تبدیل به بسیار واضح تر برای همه. از نظر مهاجرت و در شرایط که در آن شما دریافت coronavirus. ما هنوز هم از دیدن سرزنش قرار می گیرد افرادی که از دیگر افرادی که ما تمایل به همدردی با, و آن را فقط به من حمله چگونه است که هنوز هم همان چیزی که ما در حال مبارزه است.”

غیر colorblind مصاحبه

تبلیغات:

Ng است که یک تولید کننده در این سری تا به حال نوشته شده است شخصیت میا وارن به طور خاص هر نژاد یا قومیت اما ویترسپون را شریک تولید لورن Neustadter پیشنهاد کرده بود واشنگتن برای بازی در نقش. با این مصاحبه نشان می دهد نیاز به مطمئن شوید که آن را نمی سقوط به همان پست-نژادی باطل از “من هیچ رنگ.” در Hulu را نشان می دهد میا وارن است که قطعا سیاه و سفید که تا به حال تاثیر بر چگونگی نویسندگان پنجه را مملو پویا بین میا و النا.

تبلیغات:

“من واقعا دوست داشتم که این جهت که در تولید تصمیم به رفتن به دلیل آن را به ارمغان می آورد بسیاری از سوالات که من مشغول به کار بود در این کتاب – پرسش نه فقط در مورد مسابقه بلکه در مورد کلاس و در مورد امتیاز و فقط به طور کلی در مورد قدرت. که در آن است ؟ که احساس می کند مانند سیستم برای آنها کار می کند و از آنها محافظت می گوید:” Ng. “آن را به ارمغان می آورد سوالات مسابقه راست تا به بیننده است. شما را مجبور به مقابله با است که شما باید این زن سیاه و سفید این زن که در حال تلاش برای دریافت عنوان خوانده شده در هر یک از دیگر و شکل هر یک از دیگر و از برخی جهات بهتر از هر یک از دیگر.”

این می آید در چه النا رفتار میا که برای اولین بار دیده می شود در ماشین بعد از یک شب در جاده ها است. به عنوان یک “نگران شهروند” النا تماس پلیس در میا و بعد chagrined به ملاقات چهره به چهره است. از گناه النا ارائه می دهد میا دوبلکس خانه با وجود مخالفت در شرایط اجاره و سپس بعد ارائه می دهد به استخدام میا به عنوان Richardsons’ خانه دار.

“او به نام پلیس در, اما در حال حاضر او را متوجه” من آن را در واقع این خوب جالب هنرمند و شیرین دختر که تا به حال هرگز او را قبل از. و من می توانم چیزی برای آنها خوب به آنها کمک کند و من نمی تواند یک فرد خوب برای انجام این کار است زیرا آنها به نظر می رسد مانند آنها نیاز به کمک” می گوید: “Tigelaar. “ما قطعا می خواستم به یک سال 1997 لنز نشان می دهد که به معنای راه مردم فکر می کنم در مورد مسابقه راه آنها بحث در مورد colorblindness بودن یک چیز خوب است.”

تبلیغات:

فقیر اپتیک از داشتن یک زن سیاه و سفید, تمیز کردن خانه یک ثروتمند سفید خانواده (و او صاحبخانه) است که در ابتدا از دست داد در النا اما شوهر او نیست و قطعا نمی میا. با این وجود میا طول می کشد و در این کار به طوری که او می تواند نگه داشتن چشم در مروارید به عنوان او آویزان کردن با ریچاردسون ،

“و پس از آن زمانی که او می بیند و از او می خواهد میا به او تشکر می کنم که بسیار مفید و میا نمی کند. النا ولع مصرف است که در ادامه به کمک می خواهند و در انجام آن نه تنها oversteps اما فوق العاده توهین آمیز می گوید:” Tigelaar.

“او را نگه می دارد حفر خودش را به این سوراخ چرا که او مایل به دریافت چیزی از میا که قدردانی و او را به تلاش برای تسکین خود گناه. او می خواهد بداند که میا او را دوست دارد. و میا نمی کند. خیلی از پویا است رانده شده توسط النا گناه و تلاش برای آن را تشکیل می دهند. وقتی میا اجازه نمی دهد او را تشکیل می دهند برای آن است . . . النا تقریبا روشن خود را در راه است که ما هنگامی که ما دفاعی و اشتباه است.”

تبلیغات:

نهایی باشگاه کتاب

بازگشت هنگامی که “کمی آتش در همه جا” برای اولین بار منتشر شد آن را برداشت برای ریس ویترسپون را باشگاه کتاب, که همچنین هموار کردن راه برای بازیگر ” سلام آفتاب رسانه های شرکت به تولید و اقتباس.

“او فوق العاده هوشمند می گوید:” Ng. “اولین بار که من او را ملاقات کرد او مانند” من بسیاری از سوالات شما در مورد این کتاب است.’ او معابر خاص است که او می خواست از من بپرسید در مورد. و او را مانند ” این چیزی است که از آن ساخته شده من فکر می کنم . . . ‘ و ‘آنچه که شما فکر? چه بود قصد خود را?'”

تبلیغات:

“من فکر می کنم او آمد به آن را با چنین عشق به کتاب و منبع مواد است که من امیدوار است که اجازه داده او را به رفتن واقعا به عمق شخصیت و واقعا نوع گوشت را که این فرد می تواند باشد. من فکر می کنم او واقعا خوب است در بازی شخصیت های که نوع بسیار در کنار هم قرار بیرونی و در عین حال نشان دادن آسیب پذیری که در زیر آنها را.”

در این سری النا همچنین میزبان خود باشگاه کتاب, اما به عنوان یک بازی سرگرم کننده پیچ و تاب های اچ الیزابت (Jaime Ray Newman) نشان می دهد که آنها به عنوان خوانده شده Eve Ensler را “تک گویی های واژن” به جای یک کتاب سنتی. همانطور که انتظار می رود النا و بسیاری از Shaker Heights برادران ناراحت کننده هستند حتی گفت: عنوان این بازی را با صدای بلند بسیار کمتر بحث در مورد آن موضوع در هر شیوه ای جدی.

“این یکی از بسیار مورد علاقه من روز در مجموعه و صحنه ما فیلم برداری می گوید:” Tigelaar. “بخشی از دلیل هر کس گفت: “vagina” مثل 100 بار بلکه Celeste [Ng] آیا cameo به عنوان کسی که آورده بود به باشگاه کتاب و اطمینان توسط دوست او: ‘آن را هرگز به طور معمول مانند این.'”

جمع آوری devolves از آنجا با کمک بطری شراب و تا پایان شب النا تصادفا به حمام غرفه پای او در وان و سپس snickers به عنوان او به نظر می رسد در خود فرج برای اولین بار.

تبلیغات:

“ما عاشق این ایده است که او بود مست که آن چیزی که النا واقعا نمی خواهد انجام دهد که او تا به حال بیش از چهار اونس شراب, و که آن را فقط بخند و آن احساس نشاط می گوید:” Tigelaar.

“و سپس آن را احساس می کردم در یک سطح عمیق تر فکر می کنم به عنوان یک موضوع . . . این یک زن است که شروع به نگاه خودش. این داستانی است که. در برخی از نقطه, او واقعا خودش را به وضوح. و ما نوع پرتاب می کند که با او به دنبال در با یک دست آینه.”

“کمی آتش در همه جا” آغاز بکار قسمت جدید در روز چهارشنبه در Hulu. پخش یک تیزر برای قسمت 4 زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>