“تکان دهنده سطح فساد”: ناظران سوال اگر شرکت پاداش داده شد برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار

چند دولت ناظر گروه های تروریستی برای تحقیق پس از مکزیک شرکت دریافت سریع تایید بر چند میلیون دلار قرارداد استخراج معدن در کلرادو در مدت کوتاهی پس از آن ابراز حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار.

روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات سال 2016 انریکه اسکلنت مدیر اجرایی Grupo Cementos د چیهواهوا (GCC) رویترز گفت این شرکت بود “آماده به قرض دادن آن خدمات” برای ساخت این مرز دیوار که رئیس جمهور وعده داده شده خود را در طول مبارزات انتخاباتی.

تبلیغات:

“برای کسب و کار ما در مغلوب ساختن پیشی جستن یک نامزد می کند که به نفع این صنعت بسیار کمی,” او گفت: خروجی.

اعلام جلب سرفصل در سراسر جهان به عنوان رسانه های ضبط شده در این ایده از یک مکزیکی شرکت کمک به ساخت دیوار.

این شرکت دیده می شود کسب و کار رونق پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم تحلیف با برخی از کمک از دولت است.

تبلیغات:

حدود یک سال پس از اعلام شرکت فرعی شورای همکاری خلیج فارس, انرژی دریافت “تصویب سریع” برای گسترش عملیات در King II معدن زغال سنگ در نزدیکی Hesperus, Colo., این Durango هرالد گزارش شده است. این شرکت عمل کرده است در این معدن از سال 2007 تا به حال خواسته اداره مدیریت زمین برای 950 هکتار گسترش است.

اما این درخواست نه از طریق فرآیند طبیعی است. گسترش اعطا شد توسط داخلی گروه در واشنگتن به جای دفتر مدیریت زمین (پل) دفتر امور خارجه در دنور.

به طور معمول یک شرکت معدنی که در عمل در BLM زمین در کلرادو را از طریق دنور و سپس می توانید درخواست تجدید نظر به داخل هیئت مدیره از زمین تجدید نظر است که در بخش داخلی بخش. اما شورای همکاری خلیج فارس گسترش بود به جای تایید شده توسط کاترین مک گرگور و سپس بخش معاون دستیار وزیر برای زمین و مواد معدنی مدیریت که به معنای تصمیم گیری نمی تواند به دادگاه تجدید نظر.

تبلیغات:

ناظر گروه ها گریه ناپاک در طول حرکت می کند.

“حتی با تهمت و دولت استانداردهای تجارت معدن ذغال سنگ برای مرز دیوار تکان دهنده سطح فساد” کایل Herrig رئیس جمهور مترقی فدراسیون فوتبال پاسخگو باشد.به ما گفت: سالن. “ما زمین های عمومی متعلق به همه مردم آمریکا به شرکت های خارجی که به واسطه کار بد به رئیس جمهور با حمایت و وفاداری خود را به تفرقه و خطرناک در دستور کار سیاسی است.”

تبلیغات:

شورای همکاری خلیج فارس انرژی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. این شرکت گفته هرالد که آن را مجبور به تعطیل کردن اگر آن را دریافت نمی کنند تصویب به گسترش است. استیون هال سخنگوی پل در دنور گفت: خروجی است که این تصمیم “نشان دهنده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور به تسریع در توسعه انرژی” و “ساده کردن فرآیندهای تصمیم گیری.”

معدن تا به حال طول کشیده شکایت از ساکنان که ذکر شده “اثرات بر سلامت سر و صدای ترافیک و ایمنی آب” با توجه به هرالد. به شکایت ها و درخواست های متعدد نظرات عمومی خواستار BLM برای انجام یک تجزیه و تحلیل اثرات زیست محیطی قبل از تصویب این گسترش است. BLM بعد گفت: تجزیه و تحلیل غیر ضروری بود هرالد گزارش شده است.

یک پل سخنگوی گفت: سالن که آژانس را تکمیل یک ارزیابی زیست محیطی و هیچ تاثیر قابل توجهی.

تبلیغات:

“قضیه از این داستان کاملا مضحک است. اداره مدیریت زمین را بررسی King II معدن در کلرادو به دنبال پل را دیرینه و پروتکل های قانونی از جمله فرصت های متعدد برای مشارکت عمومی” آژانس در بیانیه ای گفت به سالن. “این تنها اولین گام قبل از استخراج از معادن در این دستگاه می تواند رخ دهد – اپراتور هنوز هم باید برای به دست آوردن مجوز های اضافی تحت [سطح معدن کنترل و اصلاح قانون] و [دستیار وزیر برای اراضی و مواد معدنی] هنوز هم باید تایید معدن طرح است.”

فعالان بازیگران شک بر آژانس استدلال.

“این نمونه دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قطع بیش از خود را به اعطای نعمت به صنعت معدن. آن را نیز علامتی از رئیس جمهور تهمت امتناع به معرفی مدیر اداره مدیریت زمین هل دادن گیری تمام راه را به واشنگتن به جای اجازه دادن به آنها بود ساخته شده بر روی زمین در ایالات متحده هستند که بیشتر تحت تاثیر آنها” هارون وایس معاون مدیر مرکز غربی اولویت های حزبی حفاظت و حمایت گروه گفت: سالن.

تبلیغات:

“این که آیا یا نه پیشنهاد برای کمک به ایجاد مرز دیوار تا به حال هیچ گونه تاثیری در عجله معدن توسعه است که تقریبا در کنار نقطه,” او اضافه شده است. “این دولت همیشه قرار داده خواهد شد سود بیش از مردم, خطر بهداشت عمومی و عمومی ما به زمین های استخراج هر بیت از زغال سنگ و نفت و گاز موجود است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار برای تسریع در پروژه های انرژی و دور زدن محیط زیست بررسی است خوب گزارش شده است. اما منتقدان گفت: این تصمیم به دور زدن روند طبیعی به تصویب معدن گسترش بود “تلاش برای به سکوت مخالفان و انکار مردم یک فرصت برای صدای” هرالد گزارش داد در آن زمان است.

در سال گذشته کیسی هاموند زمان بازیگری دستیار وزیر برای زمین و مواد معدنی, مدیریت اعلام کرد که این شرکت تصویب شد به گسترش معدن توسط یکی دیگر از 2,462 هکتار است که انتظار می رود به گسترش زندگی از این معدن حداقل برای یکی دیگر از دو دهه است.

همراه با پشتیبانی از درون دولت این شرکت نیز پرداخت ده ها هزار نفر به لابی مقامات به قانون شرکت WilmerHale که دارای روابط گسترده برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و خانواده رئیس جمهور.

تبلیغات:

WilmerHale “نشان دهنده حداقل دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای خانواده را نیز که مقامات کاخ سفید — دختر خود را Ivanka Trump and son-in-law, Jared کوشنر — به عنوان به خوبی به عنوان سابق انتخابات ریاست جمهوری پل Manafort,” سیاسی گزارش در سال 2017.

در سال گذشته تهمت بی سر و صدا منصوب گیل انیس که قبلا به دست آورده $2 میلیون نفر در هر سال در WilmerHale و اهدا هزاران نفر به مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین برای نظارت داخلی اداره بازرس کل. کارکنان در دفتر گزارش شده است که آنها سکوت در طول انیس ” مختصر تصدی در این سازمان. انیس در حال حاضر به عنوان بازرس کل در اداره تامین اجتماعی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز منصوب سابق WilmerHale وکیل جفری کسلر به عنوان دستیار وزیر برای اجرای قانون و انطباق در وزارت بازرگانی.

شورای همکاری خلیج فارس توسط WilmerHale را Raya Treiser. مستقل گزارش نشان می دهد که مخاطب گسترده و جلسات بین WilmerHale و Treiser و مقامات بالا در داخل بخش.

تبلیغات:

Donald K. شرمن معاون مدیر واشنگتن-بر اساس watchdog گروه از شهروندان برای اخلاق و مسئولیت در واشنگتن گفت: سالن که داخل وزارت بازرس کل باید “بررسی شورای همکاری خلیج فارس مقابله بلافاصله.”

“آنچه ما می بینیم این است که حمایت و cronyism هستند ارزش های اصلی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ویژه هنگامی که آنها شامل رئیس جمهور غرور پروژه در مرز جنوبی” او گفت:. “این وضعیت reeks طرفداری و من فکر می کنم این دولت رکورد خود برخورد نمی توانیم آنها را به نفع شک. این باید نگاه کرد.”

سوالات بیش شورای همکاری خلیج فارس را رونق کسب و کار پس از حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار آمده پس از یک رسوایی-گرفتار داکوتای شمالی شرکت فرود $1.28 میلیارد مرزی دیوار قرارداد — بزرگترین و در عین حال پس از آن اجرایی بارها و بارها به نظر می رسد در فاکس نیوز در تلاش برای برنده شدن بیش از رئيس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم بنا به گزارش “احساس خطر” و “نگران” حرفه مقامات. دموکرات ناودان حرکت پس از اجرایی موفق به افشای قرارداد قبل از آن گزارش شده است اخبار محلی خروجی.

تبلیغات:

داخلی بخش اجرا سابق لابی دیوید برنارد نیز متهم به طرفداری اخلاق نقض و مسدود کردن علمی ،

یک اخلاق شکایت ثبت شده توسط کمپین مرکز حقوقی یک دولت ناظر گروه توصیف “اخلال در الگوی سوء رفتار” توسط تعداد زیادی از مقامات بالا در این بخش است که در آن گفته بود با سابق لابی که دنج با کارفرمایان قبلی خود را.

“بازرس کل باید بررسی مقامات درگیر در غیر طبیعی تصویب معدن شرکت توسعه و نگه دارید و آنها را پاسخگو اگر اقدامات خود را متناسب با الگوی بی توجهی به هنجارهای اخلاقی نشان داده در سراسر وزارت کشور پس از سال 2017” Kedric Payne گروه کلی مشاور و مدیر اخلاق گفت: سالن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>