باید براد پیت واقعا برنده جایزه اسکار برای بازیگری?

در یک اسکار فصل مملو از روایتی shutouts و نا امیدی یکی از به ظاهر یقین احساس خوب رقم در سال جاری شده است براد پیت. نزدیک به 30 سال به او برای تلفن های موبایل حرفه ای زحمتکش منجر مرد ایجاد کرده است برخی از ما بیشتر یاد فیلم لحظات و توسعه یافته غیر طبیعی غریزه برای خلاق مخاطبان خشنود بخش است. در حال حاضر او به نظر می رسد یک قفل را به خانه اول خود اقدام جایزه اسکار (او یکی از زیر کمربند خود را به عنوان یک تهیه کننده در “12 سال یک برده”) او را برای حمایت از نقش خود به عنوان خوشخو, احتمالا, همسر, قتل, تاریخ, تغییر, شیرین کاری دو و righthand مرد صخره غرفه. اما اگر تا کنون وجود دارد یک مورد کلاسیک از کسی که شانس-در مورد علاقه مبتنی بر صنعت به طور کلی حسن نیت از مفرد عملکرد پیت خواهد بود ما بزرگترین اخیر ، اگر شایستگی به تنهایی به دست آورده جوایز خواهد پیت واقعا آن را در این سال ؟ یا به عبارت دیگر از راه می Brad Pitt عمل می کنند ؟

در 56, اوکلاهما بومی وارد مرحله حرفه ای که در آن او به نظر می رسد در گذشته به بخشیده شود, برای خیلی, واقعا, واقعا, واقعا مسخره خوب به دنبال. در عین حال شاید بهترین ترفند در تمام طول شده است ساخت منتقدان خود را احساس می کنند نباید اخراج او به عنوان یک so-so مجری فقط به خاطر او را خوش تیپ که در واقع او در واقع ممکن است فقط یک so-so مجری.

تبلیغات:

از آغاز پیت همیشه هوشمندانه در مورد او چگونه اهرم های فیزیکی خود را درخواست تجدید نظر با استفاده از آن به عنوان یک ابزار برای ایجاد شخصیت خود را به جای انحراف از تلاش های خود را. حتی در برک آوت خود را به عنوان صاف و صحبت grifter در سال 1991 را “Thelma & Louise” پیت به نظر می رسید در شوخی که تا زمانی که او نگه داشته و پیراهن خود را خاموش او می تواند بگوید یک نقطه سفید که او یک دزد — و سپس زحمت راب او.

آمدن او لحظه بود پس از آن. این بود که اگر این کارخانه که تا به حال ایجاد شده ruggedly ستاره زیبا مثل گری کوپر و گرگوری پک بود ناگهان تف ویژه نسخه جدید فقط برای ’90s. Campy بازیگران نقش خود را به دنبال فراموش شدنی فیلم هایی مانند “Johnny Suede” و “سرد جهان” قطعات که بازی کردن پیت رجعت تجدید نظر شود. در عین حال او همچنین طولانی بازی زیرکانه امتناع از حل و فصل به عنوان به سادگی دلنشین beefcake. او به دنبال تیره تر در فیلم هایی مانند “Kalifornia” (فیلم من هنوز به خودم یادآوری است “Natural Born Killers”), “رودخانه اجرا می شود از طریق آن” و “مصاحبه با خون آشام.” او به نظر می رسد در اولین تارانتینو-گذراند فیلم “عاشقانه واقعی” که در آن او با بازی یک خوش clueless در stoner. و او تا به حال صدای شلاق برای چیدن فوری فرقه کلاسیک مانند “Se7en” و “باشگاه مبارزه” یک فیلم است که باید الهام بخش ویژه اسکار دسته برای بهترین عملکرد توسط یک لگن فقط تا پیت می تواند به دست آورد.

در عین حال زمانی که من فکر می کنم از براد پیت از آن دوران — بازیگر نه شهرت او در جهان Sexiest Man آقای جنیفر آنیستون نام و نام خانوادگی-بررسی در یک Shania Twain آهنگ سال — من به یاد داشته باشید عملکرد خود را در کمتر شناخته شده “خود شیطان” که در آن او نقش ایرا عضو و می گوید: چیزهایی مانند “Oi نیاز dat mooney, Tum.” او ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است که بازیگری اسکار اما برای این نقش پیت است که به طور گسترده ای به عنوان ارائه یکی از بدترین ایرلند شمالی لهجه همیشه متعهد در سینما. چند سال بعد در گای ریچی را “قاپ زنی” پیت بازی یک ایرلندی مسافر و در حالی که او فراموش نشدنی تحویل comically نامفهوم عملکرد آن دقیقا یک روش بازیگر یکی. Ritchie گزارش ساخته شده شخصیت یک مسافر به دلیل پیت نمی تواند جلو لندن لهجه و پیت به تازگی نشان داد او خود را بر اساس شخصیت گویش در یک شخصیت جزئی در “پدر تد.” پس از آن وجود دارد تاسف خود را “همه چیز gwarn بود iree” لحظه “Meet Joe Black” تلاش است که من به شما اطمینان می دهم بود cringeworthy دو دهه پیش و پس از سن مانند شیر. حتی به عنوان او را پر خود را IMDb صفحه خود توانایی های فنی باقی مانده اند محدود است.

تبلیغات:

تحسین پیت می توانست صرف کار خود را انجام می دهند بزرگ دربارهی قطعات به جای skewering که تصویر در “Megamind” و “Deadpool 2.” او می تواند انجام داده اند برخی از پر سود جاسوسی سری و توان 20 سال به نقش در حال حاضر. که چه ستاره های فیلم های راست ، او به طور مداوم جذب نسبت به اددر بیشتر به چالش کشیدن مانند “رایت پس از خواندن است.” قبلی خود را بازیگری نامزد شده اند برای اطلاعات بیشتر ویژه فیلم “دوازده میمون” “مورد عجیب بنجامین باتن” و “Moneyball.” در عین حال این تصور او این است که برخی از عجیب و غریب انگلیسی arteeeste که از بین می رود به شخصیت خود است. او فقط سخت کار مرد به طور منظم است که می شود کار انجام می شود. این است که بدون تجدید نظر شود.

و سپس کسانی هستند تارانتینو فیلم. در “Inglorious Basterds” او carves تا نازی ها کمک می کند و بازنویسی تاریخ که در آن هیتلر نمی جانوران پستاندار شبیه راسو در پناهگاه خودکشی. (مطمئنا تاپیک تارانتینو-پیت همکاری در جفری اپستاین داستان جایی در آینده جمعی ما.) او همچنین به ارائه یکی دیگر از لهجه می شود که یک کمی لرزان. در حال حاضر در اسکار-نامزد عملکرد “Once Upon a Time . . . در هالیوود” پیت نقش یک مرد است که چاشنی, قهرمان, کمی شوم و هنوز هم به نظر می رسد واقعا خوب shirtless. به عبارت دیگر او یک هالیوود اجرایی رویای خیس خود را.

است “Once Upon a Time . . . در هالیوود” هر گونه خوب است ؟ من طرف با من همکار مت Rozsa و می گویند آن را قطعا نیست. این یک meandering ظروف سرباز یا مسافر از یک فیلمساز که با این نسخهها کار به طور فزاینده ای به کلاسیک “اگر من آنجا بودم همه چیز رفته اند خیلی متفاوت اجازه دهید من به شما بگویم” ، (نگاهی که هیپی.)

تبلیغات:

هر چند بسیار وجود دارد برای دیدن در پیت عملکرد که در او نیست در حال حاضر تحویل در حداقل یک دوجین دیگر گریز از مرکز-و-مردانه-اما-را-بانوان-مانند-او-بیش از حد اجرای منتقدان آن را دوست داشتم. نیویورک تایمز ستایش پیت “down-to-the-استخوان مینیمالیسم” و ستاره در حال حاضر برداشت تا یک قفسه از جوایز درآمد نیت در هر توقف در مسیر اسکار برای او جذاب سخنرانی.

هر چند اسکار است که تنها قرار بود برای یک عملکرد پیت جوایز مسیر این سال هیچ شک شده است افزایش توسط “Ad Astra” یکی دیگر از فیلم تحسین شده و با یک تجدید نظر که به طور کامل فراموش من است. به عنوان فضانورد روی مک براید, پیت یک مرد میانسال جستجو در منظومه شمسی برای پدر خود است. آن را به شدت خسته کننده و معنا ندارد و من می خواهم بازپرداخت برای آن ساعت از زندگی من است. پیت رواقی عملکرد کمک نمی کند مهم, اما او به خوبی با احساسات در زمان, که آیا از لحاظ فنی تشکیل بازیگری است.

تبلیغات:

نوشتن در نیویورک تایمز به تازگی منتقد Manohla Dargis مشاهده شده است که پیش از این در پیت حرفه ای “آن را تبدیل به یک کلیشه های مورد علاقه به نوشتن که او یک شخصیت بازیگر به دام افتاده در بدن یک ستاره است . . . برخی از این من فکر می کنم ناشی از یک سوء ظن از زیبایی آن نمی توان اعتماد کرد.” در عین حال این “شخصیت بازیگر در یک فیلم star بدن” تعیین تر به نظر می رسد مناسب برای پیت costar و همکار نامزد اسکار لئوناردو دی کاپریو که از اولین نقش در “زندگی این پسر” و “what’s Eating Gilbert Grape” همیشه نمایش داده می شود جدی بومی استعداد. و یا نگاهی به یکی دیگر از “Once Upon a Time . . . ” costars نامزد جایزه اسکار (برای “بمب”) مارگوت رابی که در شش ماه گذشته به طرز ماهرانه ای بازی های برگزار شده است Sharon Tate, Harley Quinn و بلند پروازانه فاکس نیوز, کارمند, و در میان دیگر عناصر قابل ستایش تحویل متفاوت (و باور) لهجه برای هر.

در مقابل پیت به نظر می رسد خیره توسط چسبیده به شخصیت های مشابه در فیلم های مختلف یک شسته و رفته بیت از اقدام زرنگی از دست. اگر او در واقع یک شخصیت بازیگر او مطمئن شوید که دوست دارد به چوب به همان شخصیت — unselfconsciously داشتی آسان به تصور جویدن یک خلال دندان.

من اتفاق می افتد به لذت بردن مقدار زیادی از پیت را در فیلم ها و حتی عملکرد خود را. من می توانم او را در خوردن راه خود را از طریق “اقیانوس 11” در تمام طول روز, و من نمی توانم تصور کنید که هر بازیگر ارائه جاویدان خط “چه چیزی در جعبه؟” اما خود را قفل شده است و ظاهرا به پایین اسکار نیروی عظیم منهدم کننده است نه یک پاداش برای یک دقیق عملکرد در ستارگان فیلم. که کاملا نه آنچه که اتفاق می افتد در اینجا. آن را یک جایزه برای قوام جذابیت و گیرایی بیش از چند دهه.

تبلیغات:

این درخشان لحظه نیز اتفاق می افتد برای آمدن در یک زمانی که این صنعت هنوز هم به وضوح آماده نیست را به طور کامل روی چیزی حساب کردن با خود است. آن بوده است که تنها دو سال از زمان واقعی شارون تیت مشهور, مرد زن مرده, رومن پولانسکی, حذف شد, از آکادمی. و محصول امسال از اسکار نامزد یک بار دیگر آشکارا سقوط کوتاه در تجلیل متنوع تر و مستحق مدعی است. که براد پیت گسل. اما از آن آسان است برای دیدن چگونه نقش خود نشان دهنده برخی از نوستالژی برای یک دوره خاص زمانی که یک ستاره فیلم معنی نیست که شما تا به حال به یک بازیگر بیش از حد.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی