ما باید بازی بازی های ویدئویی در حال حاضر ؟

“آیا من می توانم از شما یک سوال؟”

امیلی و من در وسط یک جلسه درمان در طول تماس های ویدئویی. به جای آن از حد معمول فضای مشترک از دفتر من به دنبال او و او من زیرزمین. خارج از نیویورک است که به طور فزاینده ای تحت اضطراب مستند به عنوان یک جهانی همه گیر اشک ها را از طریق آن خیابان ها و محله ها. بله در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک زمان خوب برای سوالات عجیب.

تبلیغات:

“من باید بازی های ویدئویی ؟” شگفتی های او با صدای بلند.

آن را مانند یک چیز عجیب و غریب به من بپرسید. من نوشته های زیادی در مورد روانشناسی بازی و بازیکنان—واقعیت این است که من نمی تلاش برای پنهان کردن از هر یک از بیماران من. قبل از این جلسه امیلی بازی نمی کند, بازی و هرگز ابراز علاقه در آنها به طوری که آنها هرگز در مورد بحث ما سه سال با هم کار کردن. اما همه چیز در حال حاضر متفاوت است. مانند بسیاری از ما او تا حد زیادی محدود به خانه و احساس بی حوصله و قطع از دیگران است. و او اعتراف کرد او همیشه کنجکاو در مورد بازی اما احساس بیش از حد مرعوب تا کنون شروع به کاوش در آنها.

این درست است که از خارج جهان بازی می تواند به نظر می رسد غیر قابل نفوذ در هیچ بخش کوچکی به این دلیل که شایع ترین احساسات اغلب مرتبط با بازی های ویدئویی و افرادی که با آنها بازی شده است و شرم آور است. بازی ها اغلب به عنوان بیهوده و بیمعنی در بهترین شرایط—بیشتر احتمال دارد آنها به بازیگران به عنوان اشیاء از فساد و خطر است. بازی ما گفت: منحرف کردن اذهان ما را از دنیای واقعی و به نوبه خود ما را ضد اجتماعی و عجیب و غریب. اما ما باید تجدید نظر این فرض که کل جهان تبدیل شده ضد اجتماعی و عجیب و غریب توسط ویروس coronavirus?

تبلیغات:

“شاید این لحظه” امیلی می گوید. “شاید همه ما در حال housebound مانند این خواهد ما را وادار به حرکت گذشته شرم آور است.” او مکث و سپس می افزاید: “من نوع هیجان زده! باید چه کار کنم؟!”

* * *

قبل از این فوق العاده تلاش یکپارچه اجتماعی فاصله ما مجبور به دنیای دیجیتال برای تقریبا تمام شخصی و حرفه ای ما تماس بگیرید ارزش بازی کردن بازی ها می تواند دشوار برای انتقال پس از یک شکاک. یکی از مرموز ترین حقایق از تماشای یک پدر و مادر شریک یا دوست بازی است که آن را همیشه نمی مانند نگاه بسیار سرگرم کننده است. چرا آنها این کار را ما بپرسید که به نظر می رسد به علت خیلی نا امیدی ؟ چه لذت می توانید آنها احتمالا نقشه کشی از خیره دهان agape در یک صفحه نمایش ؟

تبلیغات:

پاسخ این است که فریب آمیزی ساده است: بازی های بالقوه هستند. این بازیکن به طور فعال به کاوش و توسعه بخش هایی از خود را که احساس می کنید سخت تر به دسترسی در دنیای فیزیکی — به دلایلی که می تواند طیف وسیعی از اضطراب اجتماعی به جهانی همه گیر.

یک بازی ارائه می دهد آزادی در یک محدود سیستم کاهش ابهام در میان زندگی واقعی را به هرج و مرج در حالی که هنوز تهیه بازیکن حس کنترل. در دوران عدم قطعیت مانند این ما اغلب احساس می کنید گیر در تصمیم گیری به دلیل امکانات برای آینده به نظر می رسد بیش از حد بزرگ و عواقب ناشی از انتخاب های ما بیش از حد سنگین. اضطراب مختل توانایی ما برای حضور در لحظه ای که ما ترس است که ما ممکن است “اشتباه” راه ما فلج می شوند. هنگامی که به طور معمول دنیوی تصمیم گیری — مانند اینکه آیا یا نه برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا بازدید از یک نسبی خالی از سکنه شده توسط شبح از ابتلا به ویروس مرگبار ما توانایی به فکر می کنم و احساس می کنم مثل خودمان است coopted با سفت و سخت سوال که آیا یا نه ما در زندگی به درستی. بازی ها بی بند و بار که آنها از این وزن از دنیای واقعی به ما کمک آزمایش با نتایج ممکن است به ما آزادی می شود و عمل به عنوان ما را در “عادی” — است که کمتر ترس — شرایط است. در بازی شما می توانید یک تصمیم که منجر به جراحت و یا مرگ و نتیجه آن احساس می شود بدون فلج — کمک ایمنی از دانستن است که هیچ کس در واقع رنج می برد. و اگر اشتباه در یک بازی منجر به احساسات است که آیا احساس قریب به اتفاق تصمیم می تواند باطل شود با راه اندازی مجدد از یک نقطه قبل از آن.

تبلیغات:

شاید جای تعجب نیست بسیاری از بیماران من شده اند گرد کردن غفلت ها بیش از چند هفته گذشته. یکی شد عمیقا سرمایه گذاری در سیمز 4 یک باز شبیه ساز از زندگی روزانه است. او در توصیف آن به عنوان “یک خلاء زمان” و گفت که او در حال حاضر می خواهم ساعت را صرف دقت طراحی هر چوب, مبلمان, لامپ, لامپ در سیمز مجازی خانه. نگرانی بیش از که در آن به جای عثمانی به او احساس راحتی و کنترل و ارائه اندکی از حفاظت در برابر ترس ناشی از زندگی یا مرگ سناریو اتفاق می افتند در خارج از پنجره خود را در همه بیش از حد واقعی در راه است.

بیمار دیگر به من گفت که او تا به حال رشد کاملا منزجر با سیمز یک بازی او به طور معمول دوست داشت و اغلب. “به نظر می رسد بی معنی” او گفت: چگونه او خیره شد کمی آواتار flitting در مورد آشپزخانه و اتاق خواب در آغوش گرفتن یکدیگر و رفتن به کار می کنند. “من استفاده می شود به بازی به دلیل مدیریت من سیمز زندگی احساس ساده تر از مدیریت خود من اما ناگهان من کمتر در رفتن از آنها.” او خندید اما آن را رنگ و لعاب با خبري.

چیزی شبیه سیمز ممکن است مناسب عاطفی خروجی برای این بیمار در حال حاضر بحران — از خود او بر او پیشنهاد کرد که او ممکن است دانلود Red Dead Redemption 2 یک بازی اکشن-ماجراجویی در غرب وحشی. “من نیاز به چیزی با اهداف در حال حاضر” او استدلال. “من فکر می کنم آن را به من کمک کند کمتر احساس به دام افتاده در کل اگر من احساس می کردم که در جایی در یک بازی است.”

تبلیغات:

* * *

در پایان جلسه من با امیلی من به او بازی توصیه من فکر کردم او ممکن است پیدا کردن جالب, بر اساس سال من از دانستن او. اما بالاتر از همه من تاکید کرد که پیدا کردن معنا در بازی است که اجازه می دهد خودمان را به اتاق بازی — است که به تجربه های عاطفی از پیامدهای فیزیکی از جهان واقعی است.

سلامت در تعادل است و یک رویداد جهانی مانند coronavirus همه گیر می تواند جای تعجب نیست دست کشیدن تقریبا هر کسی که خارج از ماشین چین دهنده. همه ما غریزی رانندگی به سمت ایجاد توازن اما این روند به نظر می رسد متفاوت به هر یک از ما. در حال حاضر برخی از بازی که تمرکز وحشتناک آخرالزمانی تنظیمات به عنوان وسیله ای برای روند بیداری کابوس است که به نظر می رسد به رفتن در اطراف آنها; دیگران در حال تبدیل شدن به مجازی ذن باغ مانند سیمز برای فرار به جهان با پیچیدگی کمتر و خطر است.

تبلیغات:

وجود ندارد راه اشتباه را به بازی. آنچه مهم است این است که ما زمان را به تأمل در ارزش ذاتی در بازی ما — آنچه در آن می تواند ما را در مورد خودمان و آنچه که ما نیاز به منظور مقابله با وضعیت فعلی جهان ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>