ما باید تجمع در اطراف رئیس جمهور در زمان بحران ؟ قطعا این یکی

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام میگه این اشتباه به عقب نگاه در همه اشتباهات رئیس او ساخته شده است که در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. او به فاکس نیوز’ Howard کرتز در صبح روز یکشنبه:

من نمی دانم چرا رسانه ها کرده است در ادامه به نگاه به عقب. رئیس جمهور ندارد, یک توپ کریستال وجود دارد. و او عمل مناسب است. او عمل مناسب از ابتدا. او آغاز شده در ماه ژانویه است. و او تنها ramped تا کسانی که تلاش. وجود دارد هیچ دلیلی برای رفتن به عقب و شکل تیک-tocks از آنچه اتفاق افتاده است زمانی که.

که بسیار خود خدمت, اما من هم شنیده ام برخی از افراد متفکر اکسپرس بیم و هراس در مورد برگزاری جمهور مسئول اشتباهات خود را در طول اضطراری است. برخی احساس می کنید که باید در خط سقوط رئیس جمهور زمانی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد فقط به عنوان یک اصل مهم است. دیگران فکر می کنم این اشتباه به بازیگران شک در توانایی های خود و اعضای عمومی و حتی عصبی تر از آنها در حال حاضر هستند. و پس از آن وجود دارد که انتقاد او ممکن است نتیجه معکوس سیاسی در حزب دموکرات از آنجا که مردم نمی خواهند برای دیدن تعصب در طول زمان بحران.

تبلیغات:

من فکر می کنم تمام کسانی که استدلال در اشتباه هستند. برگزاری یک انتخاب رسمی پاسخگو در هر زمان چیزی که حق انجام این کار در یک دموکراسی و اشاره کرد که او در حال انجام یک وحشتناک کار — زمانی که او بدیهی است که انجام بدی کار باعث می شود مردم کمتر عصبی است. البته رئیس جمهور متحدان شکایت خواهد کرد در مورد تعصب اگر مخالفین سیاسی خود اشاره خود را شکست. اما متاسفانه آنها را رد خواهد کرد به نگه داشتن او را پاسخگو خود را بدون توجه به آنچه او می کند.

در هر صورت ما به اندازه کافی نهفته در فرهنگ سیاسی ما در حال حاضر. ما در حال غرق شدن در آنها. اگر ما می توانید انجام دهید هیچ چیز دیگری در این سورئال وضعیت ما باید در تلاش برای پایبندی به این حقیقت که ما آن را ببینید و یا ما به شما از دست دادن تمام حس عقل است. و این واقعیت است که رئیس جمهور تهمت است همه چیز بدتر بود.

این باید به عنوان جای تعجب ندارد. به عنوان مگی Haberman و پیتر بیکر از نیویورک تایمز قرار داده و آن را:

تبلیغات:

آقای تهمت عملکرد در مرحله ملی در هفته های اخیر قرار داده شده بر روی صفحه نمایش این صفات است که دموکرات ها و برخی از جمهوری خواهان در نظر بگیرید به طوری نامطلوب — عمیق نیاز برای شخصی ستایش گرایش به سرزنش دیگران و عدم بشر همدلی میل شدید برای بازنویسی تاریخ بی توجهی به تخصص تحریف حقایق بی صبری با موشکافی و یا انتقاد. برای سال منتقدان ابراز نگرانی در مورد چگونه او را تحمل واقعی بحران و تهدید ملت و در حال حاضر آنها می دانند.

آنچه ما می دانیم این است که او bungled کار از ابتدا. در حالی که کاخ سفید وزیر مطبوعات ممکن است فکر می کنم که همه آب زیر پل آن را به اطلاع همه چیز را او انجام یا عدم انجام امروز.

کسانی که اشتباهات اوایل آغاز شده است. واشنگتن پست روز جمعه گزارش داد:

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی شد صدور شوم, طبقه بندی, هشدار در ژانویه و فوریه در مورد جهانی خطرات ناشی از کروناویروس در حالی که رئیس جمهور تهمت و قانونگذاران بازی کردن تهدید و موفق به اقدام که ممکن است باعث کند شدن گسترش پاتوژن به گفته مقامات ایالات متحده آشنا با جاسوسی آژانس گزارش …

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشده اند ممکن است انتظار این اما بسیاری از افراد دیگر در دولت بودند آنها فقط نمی تواند او را به انجام هر چیزی در مورد آن” یک مقام آمریکایی گفت این پست. “سیستم قرمز چشمک می زند.”

این مگس ها در مواجهه با یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن بسیاری بارها تکرار شده و نهفته است و آن این است که ویروس “معتقدند ما” و آن را “بسیار پیش بینی نشده چیزی.” در ژانویه هنگامی که او hobnobbing با نخبگان ثروتمند در داووس یک خبرنگار از او پرسید که آیا او نگران بود در مورد آن و او گفت: “نه در همه. ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.”

تبلیغات:

او بعدها گفت: “آن را به ناپدید می شوند. یک روز — آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.” او همچنین گفت که او می دانست که آن را یک بیماری همه گیر قبل از هر کس دیگری نیز که آن را یک جعل است. به عبارت دیگر او بوده است رقص به همان سرعتی که او می گفت: هر آنچه که او احساس می کند او نیاز به می گویند در حال حاضر.

مغلوب ساختن پیشی جستن سرود که او “بسته مرز” با چین در اوایل, در برابر همه توصیه که هر دولت رسمی است لازم به ذکر است در وحشت تن به عنوان اگر آن را تصمیم به راه اندازی حمله نرماندی نیز بی معنی است.

تبلیغات:

ران Klain دولت اوباما را, ابولا, پاسخ هماهنگ شهادت, قبل از خانه کمیته امور خارجی در فوریه. 5:

ما لازم نیست که ممنوعیت سفر. ما یک سفر Band-Aid در حال حاضر. قبل از آن تحمیل 300,000 مردم به اینجا آمدند از چین در ماه گذشته. پس اسب را از طویله. وجود دارد هیچ محدودیتی برای آمریکایی ها عقب و جلو رفتن. وجود هشدارهای. مردم باید رعایت آن هشدار. اما امروز 30 هواپیما به زمین در لس آنجلس است که یا سرچشمه در پکن یا به اینجا آمد بر یک متوقف می شود — 30 در سان فرانسیسکو 25 در شهر نیویورک است. OK ؟ بنابراین مگر اینکه ما فکر می کنیم که رنگ پاسپورت کسی حمل معنادار بهداشت عمومی محدودیت ما قرار داده نمی شود معنی دار بهداشت عمومی محدودیت.

شاید ما می گویند آن را فقط شروع کند و harping در مغلوب ساختن پیشی جستن عظیم در اوایل شکست بود فقط انگور ترش اگر نیست آن را برای این واقعیت است که او را نگه می دارد آن را امروز انجام. در حال حاضر که او را گرفته به در حال اجرا coronavirus جلسات در محل مورد علاقه خود را تجمعات انتخاباتی او گردند و در حجم انبوهی از اطلاعات غلط روزانه است. وقتی که او نیست وقاحت توهین به خبرنگاران برای او سؤال او نمی خواهید برای پاسخ به و سرزنش فرمانداران دولت برای عدم درستی لیسیدن چکمه های خود را, او touting اطلاعات پزشکی او به وضوح درک نمی کند.

برای مثال وجود اصرار او که یک مالاریا مواد مخدر است که برخی از مردم می گویند ممکن است کمک به کاهش برخی از علائم COVID-19 یک “تغییر بازی” حتی بدون هر گونه آزمایش های بالینی. حتی زمانی که دکتر Anthony Fauci سر از NIH کرده و به آرامی سعی در نشان می دهد که تهمت به صحبت کردن است تا حدیثی داده که قابل اعتماد نیست, او نمی خواهد متوقف اصرار دارد که او را “مرد هوشمند” که فقط “احساس” است که این نیاز به استفاده از در حال حاضر:

تبلیغات:

https://twitter.com/realDonaldTrump/وضعیت/1241367245143642113

این فوقالعاده غیر مسئولانه برای رئیس جمهور ایالات متحده به توان گفت در یک زمان مثل این. ممکن است این داروها ممکن است کمک کند. اما هیچ کس در هر نقطه است که نشان می دهد آنها بزرگترین “تغییر بازی در تاریخ پزشکی است.” (این مقاله در Statnews می دهد یک دید کلی خوبی از زمان تفکر علمی.) تهمت است و مردم با دادن امید کاذب به منظور آن را به نظر می رسد به عنوان اگر او شخصا انجام کاری فوق العاده ای است.

او در حال حاضر روزانه کنفرانس های مطبوعاتی را تبدیل به یک اضطراب-تولید صدای ناهنجار و خشن از دروغ و سردرگمی دقیقا مخالف خود را از هدف در نظر گرفته شده. وانمود کند که این رئیس جمهور است که رفتار به طور معمول و یا حتی مبهم اعتماد به طوری که مردم نمی شود عصبی و یا نمی خواهد فکر می کنم یکی این است که حزبی که تنها این بحران وحشتناک بدتر است. گفتن حقیقت است که همه ما داریم.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>