باید به شما خرید که آنلاین در حال حاضر ؟

در اوایل این ماه, من پیدا کردم خودم خیره در یک جفت یخ زده 2-مضمون کفش با فلاش برق آبی برف درخواست خودم این ضروری?

پس از تقریبا شش ماه در قرنطینه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس من 5 ساله, انگشتان پا رشد کرده بود بطور دنج قرار گرفتن در کفش. او را به فروشگاه های محلی و یا فروش مجدد فروشگاه برای خرید کفش به عنوان من می خواهم که قبل از COVID-19 به وضوح نبود یک گزینه است. در همان زمان خرده فروشان ارائه شد tantalizingly تخفیف عمیق برای جبران کاهش درآمد خود را از توقیف آجر و ملات فروشگاه های آنلاین خرید حتی بیشتر جذاب است.

من در اینترنت جستجو برای کفش قاب بزرگتر معضل اجتماعی. در یک پنجره مرورگر در اینجا بود یک سیگار معامله را برای چیزی است که من واقعا نمی تواند خرید به صورت محلی در حال حاضر. در پنجره بعدی بود که یک داستان در مورد چگونه آمازون کارگران برگزاری هفتگی sickouts به برجسته خطرناک شرایط کار.

پناهگاه در محل سفارشات مرکب با فروشگاه تعطیلی باید غرق در این کشور آنلاین, خرید, سیستم, خطر زندگی کارکنان انبار و تحویل کارگران است. در پاسخ به اعتصابات و اعتراضات آمازون لغو آینده تبلیغات برای تضعیف غیرضروری فروش و برخی از خرده فروشان به طور کامل به حالت تعلیق سفارشات برای محافظت از خود کارگران است.

به عنوان کسی که تا به حال مهار خودش را از خرید بیشتر از هر چیزی حاضر بیش از شش هفته من نمی خواهم دخترم کفش های جدید برای قرار دادن سلامتی هر کسی در معرض خطر است. اما دیدن تعدادی از تحویل کامیون ها در بلوک من که در حال حاضر حساب برای تنها واقعی ترافیک در خیابان های ما روشن بود که چند تا از همسایه ها بودند ورزش همان خویشتن داری. من تعجب آنچه که یک مادر مسئول مراقبت از یک جفت از رشد سریع پا باید انجام دهید.

من به سارا کافمن که مطالعات چگونه فن آوری و حمل و نقل انتخاب تاثیر شهرستانها در دانشگاه نیویورک رودین مرکز حمل و نقل, سیاست و مدیریت است. او را به مقابله با بسیاری از همان معضلات با خانواده اش. او همچنین زندگی دو بلوک از منهتن بیمارستان که در آن ناله از آمبولانس داده است یک یادآوری جدی از اولويت از خدمات ضروری در طول coronavirus بحران است. “من شده فکر کردن در مورد چیزهایی که ما می خواهیم و چیزهایی که ما نیاز به” او به من گفت.

A tiny blue delivery robot with the Amazon Prime logo is seen on the sidewalk in front of a suburban house.
خودمختار روبات ها مثل این یکی توسط آمازون ممکن است افزایش از مشتریان به دنبال تماس تحویل.
آمازون

در حالی که ما قطعا باید با دقت فکر می کنم در مورد آنچه که ما در حال خرید در گیر و چگونه تصمیم گیری های ما تاثیر ممکن است سلامت و ایمنی کارگران این مهم است به یاد داشته باشید که کسانی که ملاحظات لزوما برود هنگامی که همه گیر است می گوید Kaufman. Coronavirus ساخت دیرینه نگرانی در مورد Amazonification اقتصاد ما بسیار حاد تر. “خرید آنلاین تاثیر عمیقی” او می گوید: “از شتاب کاهش محله مغازه به تحویل که در این نقطه هنوز هم نیاز به انجام توسط انسان است.”

هر روز یکی در هشت آمریکایی دریافت چیزی خریداری آنلاین یک شماره که انتظار می رود دو در عرض پنج سال. و آمازون—که در آن حدود یک سوم از تمام ایالات متحده فروش آنلاین ساخته شده—آمده است تحت افزایش انتقاد و حتی قبل از coronavirus بیماری همه گیر. ندیده تحویل رانندگان تحت قرارداد با آمازون بعدی یا همان روز تحویل خدمات یافت شده است مسئول ده ها تن از تصادفات منجر به مرگ از جمله مرگ این شرکت اولین رئیس امور مالی. عامل بیش از اندازه وسایل نقلیه در حال حاضر خیابان های شلوغ را تشدید کرده است تراکم در شهرها است. تحقق مراکز که معمولا در مناطق روستایی یا حومه جوامع را تبدیل به باغ از آلودگی با راهروهای اطراف آنها لقب “دیزل مرگ مناطق.”

بنابراین سونامی از بسته های ساخت راه خود را به درب در حال حاضر تأثیر منفی بر سلامت و ایمنی از آمریکایی ها حتی قبل از این بیماری همه گیر. اما به عنوان کافمن با اشاره به من چند تحولات معرفی شده توسط این بیماری همه گیر ممکن است در نهایت بهبود راه تحویل ساخته شده است.

کمتر به طور کلی ماشین در خیابان در حال حاضر به معنی آن تحویل کامیون نیست معطل ماندن در ترافیک پس از تحویل شده بسیار موثر تر می گوید: Kaufman. این بدان معناست که مدیران تدارکات می توانید با استفاده از آن خیابان های خالی برای آزمایش. یک تغییر او را به دیدن در بیماری همه گیر است که ممکن است منافع دراز مدت: سیاست شیفت که اولویت بندی e-bikes برای تحویل که کوچکتر هستند nimbler و امن تر برای خیابان های شهرستان. “این e-دوچرخه رانندگان که شده بود مورد آزار و اذیت و بازداشت هستند و به طور ناگهانی ضروری کارگران,” او می گوید. “این کاملا یک برگرد.”

این بیماری همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد در نتیجه کار اصلاحات برای تحویل کارگران اما کافمن نیز شاهد افزایش علاقه در نظر گرفتن نیروی کار انسانی را از معادله—برای بهتر یا بدتر — در تلاش برای, خودکار, تماس تحویل. قبل از رمان coronavirus آمازون تست پیاده رو روبات ها و هوابرد هواپیماهای بدون سرنشین و مداوم بیماری های عفونی شیوع بیماری ممکن است سرعت بخشیدن به توسعه خدمات است. در چند هفته گذشته خودمختار تحویل راه اندازی Nuro شده است بهره گیری از خیابان های خالی برای استقرار یک برنامه آزمایشی در کالیفرنیا و هواپیماهای بدون سرنشین شده اند حذف بحرانی لوازم پزشکی در مناطق دور افتاده از انگلستان

تحویل نیز حمل عظیم کربن که این صنعت تنها واقعا شروع به آدرس. پس از آمازون کارکنان هماهنگ آب و هوا حملات سپتامبر گذشته شرکت متعهد به ایجاد یک تغییر به صفر-انتشار ارائه خدمات از جمله تولید 100,000 برقی وانت و آموزش رانندگان به آنها عمل می کنند. UPS و فدرال اکسپرس نیز در حال حرکت به سمت خودروهای برقی از جمله محموله e-دوچرخه. بحران قریب الوقوع مواجه خدمات پستی ایالات متحده می گوید یک فرصت فوق العاده ای برای استفاده از محرک پولی به برق آن وسیله نقلیه ناوگان که صرفه جویی در پول بیشتری ایجاد اتحادیه مشاغل و کاهش تولید گازهای گلخانه ای ایالات متحده. “افزایش تحویل در پناهگاه در محل نشان داده است ما چقدر مهم اداره پست است که می گوید:” Kaufman. “ارتقاء خدمات به 21 قرن وسایل نقلیه می شود کارآمد تر برای سرویس و تمیز کننده برای کل کشور است.”

خدمات پستی را مشکلات مالی نیز نشان می دهد موضوع دیگری برای کسانی که می خواهند به فروشگاه آنلاین مسئولانه—اکثر مصرف کنندگان هرگز ارائه شده انتخاب برای چگونه به کشتی خود را بسته است. به طور فزاینده ای وجود ندارد بسیاری از گزینه های سمت چپ علاوه بر آمازون تحویل شبکه برای برخی از آمریکایی ها به ضرورت اساسی است. ارزان تحویل آنلاین و همه از منفی های محلی اثر آمده است که با آنها در حال حاضر تنها راه نجات برای بسیاری از افراد معلول و کسانی که قادر به رانندگی و یا خانوار در مناطق دور افتاده. یک احیا USPS ممکن است قادر به تغییر آن پویا است.

به عنوان خریداران در تلاش برای تعادل راحتی و امنیت درک شده از خرید آنلاین با مسئولیت و خطر ابتلا به حمایت از محله کسب و کار بحران را بیشتر تشدید مشکلات اقتصادی برای بازارهای محلی و گوشه ای فروشگاه. این منجر به بسیاری از نهادهای محلی مانند کتابفروشیها و فروشگاه ثبت سرعت pivoting آنلاین-تنها فروش که همچنین ممکن است در نتیجه تغییرات دراز مدت در راه معاملات در سطح محله. کافمن امتیاز به محلی bodega که در آغوش پرداخت بدون تماس و تکنولوژی و گسترش گزینه های تحویل برای تنظیم ترجیحات مصرف کننده.

به عنوان من ماند من مکان نما بر روی کفش من می خواهم برای دخترم من فکر کردم در مورد تغییرات اخیر من در من قبل از COVID-19 خرید خودرو کاهش سفر و تعادل آن محلی در مقابل جهانی conundrums. در سال گذشته من می خواهم شروع به خرید آنلاین حمل می شود به محله های هدف است که یکی از آن کوچکتر “شهر” نسخه های خرده فروش که به نحوی موفق به تقریبا همه چیز ما نیاز داریم. سپس من می توانید یک تک صفر-انتشار سفر با پای پیاده و با استفاده از یک واگن من جلو بچه ها من در اطراف برای جمع آوری من آنلاین خرید و انتخاب کنید تا چند مواد غذایی در همان زمان. اما در هفته های اخیر تلاش های ما برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض ما به دیگران تا به حال تثبیت خرید ما سفر را به یک سفر هفتگی به محلی ما فروشگاه مواد غذایی با مواد غذایی بیشتر گزینه های معنی اضافی هدف تفرج بود.

من به پایان رسید تا تصمیم گیری برای خرید دختر من کفش از طریق Zappos که به عنوان یک چاشنی, خرده فروش آنلاین, من احساس خواهد بود با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای کارکنان بدون معرفی جدید تحویل در تلاش است که ممکن است قرار داده و آنها را در معرض خطر. در علاوه بر این به منجمد 2 کفش های من اضافه شده یک جفت کفش برای خودم (همچنین در فروش!) به سبد خرید. من انتخاب کمترین روش تحویل. غم وغصه من هر جفت کفش وارد در بسته های جداگانه برای اولین بار در ناوگان ورود روز بعد که اتفاقا همان روز من به یاد که Zappos شد متعلق به آمازون است.

کافمن من را تشویق نمی شود بیش از حد سخت در خودم گفت حتی او اقدام به خرید یک غیرضروری آنلاین سرعت باد و از زمان به زمان. “من فکر می کنم در مورد آن می گوید:” Kaufman “اما گاهی اوقات من فقط می گویند” من در خرید این.'” او در یک زندگی 100-واحد ساختمان و هر زمان تحویل ساخته شده است او را می بیند 10 یا بیشتر بسته های, که به او به نظر می رسد منطقی و کارآمد است.

اما او همچنین با اشاره به چیزی است که من فکر می کنم واقعا مهم است به یاد داشته باشید. Coronavirus همه گیر شده نه تنها یک بحران بهداشت عمومی, اما بهداشت روانی بحران به عنوان به خوبی. جداسازی stay-at-home سفارشات بدان معنی است که برای برخی از مردم به ظاهر غیر ضروری منابع برای پخت نان یا بافندگی و یا حتی جدید در حال اجرا کفش در واقع می تواند کاملا ضروری خود را به خوبی بودن.

“چیزی است که وجود دارد می شود گفت: در مورد چیزهایی که شما را طبقه بندی به عنوان یک زن می خواهید اما ممکن است یک نیاز مانند کسی خرید رنگ به تصویر کشند آپارتمان خود می گوید:” Kaufman. “در حال حاضر ممکن است آن را به نگه داشتن آنها را سالم به تصویر کشند آپارتمان خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>