Show me a hero: نیویورک تایمز خبرنگار بهداشت دونالد مک نیل کشف و ضبط شده است لحظه ای

کهنه کار نیویورک تایمز خبرنگار بهداشت دونالد مک نیل پوشش داده است جهنم از رمان coronavirus پس از آن برای اولین بار پدید آمده است. مقالات باید خواند محصول باور نکردنی عمق دانش و متعدد و مصاحبه با دانشمندان در سراسر جهان است.

در گسترده 15 دقیقه مصاحبه با کریستین امانپور در سی ان ان روز سه شنبه (در اینجا تصویری; در اینجا یک رونوشت), McNeil صحبت آزادانه در مورد آنچه او آموخته است.

تبلیغات:

او این کار را با قدرت و شور و زنگ.

او هشدار داد وحشتناک خوشه اگر فرمانداران بازگشایی کشورهای خود را بیش از حد سریع است. “هنگامی که شما منحنی خم به سمت بالا شما هیچ ایده چه چیزی آن بالا است. شما لازم نیست که یک ویروس” او گفت:. “هنگامی که رای دهندگان خود را شروع به مردن رای دهندگان خود را در حال رفتن به عصبانی angrier از اهدا کنندگان هستند. و من — چرا فرمانداران نمی بینم این من را درک نمی کنند.”

او نومید شدند بیش از عدم تست و گفت: ما نیاز به “میلیون ها و میلیون ها نفر به 5 میلیون نفر در روز است. در غیر این صورت شما هیچ ایده که در آن ویروس است و خود را تنها نشانگر این است که خود را در اتاق های اورژانس در حال غرق شدن. و وقتی اتفاق می افتد که: بیش از حد دیر است.”

تبلیغات:

و او ارائه برخی از سخت قضاوت در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مایک پنس و مراکز کنترل بیماری مدیر رابرت Redfield.

“ما به طور کامل آن را منفجر برای اولین بار دو ماه از پاسخ ما. ما در یک بی سر-مرغ فاز و آن را به رئیس جمهور را خطا آن است که چین تقصیر” مک نیل گفت. “بنابراین ما از دست دو ماه وجود دارد که به دلیل بی کفایت رهبری در CDC من متاسفم که می گویند — آن را به یک آژانس, اما آن را incompetently led و من فکر می کنم دکتر Redfield باید استعفا دهد.”

او به نام پنس یک “sycophant.” همانطور که برای مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “واقعی پوشش فرد در این کشور بود که گفت: شما می دانید این است که نه مهم ویروس آنفولانزا است و بدتر از این همه رفتن به دور شما می دانید آن را به هیچ چیز.’ و تشویق همه اطراف به او بگو: آن چیز و آن چیز و آن چیز.'” McNeil افزود: “این همان است که گفت:” تزریق خود را با مواد ضد عفونی کننده چوب چراغ اشعه ماوراء بنفش به داخل ریه های خود را.’ این است که کسی که درک از علم است و حتی سوم-سطح کلاس.”

تبلیغات:

McNeil نیست کلمات گوشت چرخ کرده. او نمی ویژگی خود مطلع انداز به منابع. او نبود تعامل در هر دو طرف-ism.

به نظر من او دقیقا چه بیشتر روزنامه نگاران به شدت نیاز به انجام در حال حاضر است. این است که هیچ وقت برای خوشنودی در پوشش اخبار. روزنامه نگاران باید با استفاده از هر فرصتی در اختیار خود را به صدای زنگ در مورد فوق العاده تهدید برای این کشور مطرح شده توسط دولت فدرال ادامه داد: عدم واکنش موثر به coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات:

است نیویورک تایمز در مورد او ؟ کاملا مخالف: مقاله مدیریت علنی بدحجابی McNeil برای آنچه که او انجام شده است.

بار سخنگوی دانیل Rhoades هکتار منتشر شد بیانیه ای که در آن او گفت: “در مصاحبه با کریستین امانپور امروز دونالد مک نیل جونیور رفت و بیش از حد در ابراز نظرات شخصی او. او ویراستاران باید در مورد این مسئله با او به تکرار است که کار او این است که به گزارش حقایق و نه به ارائه خود را در نظرات. ما مطمئن هستیم که گزارش های علمی و پزشکی برای بار شده است موشکافانه و منصفانه و دقیق است.”

نیویورک تایمز دستورالعمل در ظاهر شدن در رسانه ها پخش خارجه: “به طور کلی یک عضو هیات نباید می گویند هر چیزی در رادیو و تلویزیون و یا اینترنت است که نمی تواند به نظر می رسد در زیر خود و یا فرعی در زمان است.”

تبلیغات:

واشنگتن پست رسانه های منتقد اریک Wemple را تشویق می کردند این بار در نوشتن که “خفیف brushback مناسب به نظر می رسد” — اگر چه او پیشنهاد کرد که می تواند آنها رفته کمی بیشتر با “خاص ذکر McNeil تماس برای Redfield استعفای.” Wemple را نتيجهگيری: “از جمله فعالیت های بعد از همه است حتی برای یک جانباز خبرنگار ورزش تحلیلی عضلات در یک هرزگرد کابل-اخبار مصاحبه.”

اما زمانی که بار آنقدر وخیم, اخبار سازمان باید نگرانی کمتر در مورد فعالیت و بیشتر در مورد پوشش تا حقیقت را با mealymouthed زبان و نرمال فریم آنها اغلب استفاده برای نوشتن در مورد فدرال پاسخ – و در مورد تهمت خود را.

McNeil گفتن بود آن را مانند آن است. صدای او نباید دهان. باید آن را آزاد و تقویت شده. McNeil مطلع نظرات و قضاوت هستند و نه فقط با ارزش اما ضروری در حال حاضر.

تبلیغات:

اخبار سازمان های, به عبارت دیگر, باید شل به حقیقت صحبت می کنند.

یکی دیگر از مدل نقش

آن را به عنوان اتفاق می افتد یکی دیگر از مدل نقش پدید آمده در روز سه شنبه — در این مورد تحت byline و آشکارا با پشتیبانی کامل از سازمان ویراستاران — در صفحه اول واشنگتن پست است.

کاخ سفید خبرنگار Toluse Olorunnipa وزن در یک تاول را در مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر بداخلاقی است. این احساس به من مانند چیزی است که در نهایت شکست در این پست و اتاق خبر و Olorunnipa بود ناگهان از هر دو طرف بی طرف و سختگیری است که به طور معمول مانع از اعضای سیاسی سپاه مطبوعات.

چه تهمت و گفت: در آن توییتهایی شد ظالمانه و Olorunnipa به نام آن:

تبلیغات:

در یک روز زمانی که coronavirus مرگ و میر گذشت 80,000 و دولت بالا دانشمندان هشدار داد خطرات شل شدن بهداشت عمومی محدودیت های بیش از حد به زودی به رئیس جمهور تهمت استفاده گسترده عمومی پلت فرم خود را به نشان می دهد بحث میزبان نشان می دهد او در برخورد با مرتکب قتل شده.

بی اساس خود شارژ پوش 48 ساعته کشش که در آن او را متهم نمرات درک مخالفان از اعمال مجرمانه اعم از غیر قانونی جاسوسی برای مهندسی انتخابات.

پس از نوشتن “روز مادر مبارک” در 8:10 صبح روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از حساب توییتر خود را و یا بالا بردن اتهامات جنایی رفتار برابر کمتر از 20 افراد و سازمان ها. از روز یکشنبه او توییتی بیشتر در مورد جرائم خود را درک مخالفان از او در مورد این بیماری همه گیر ravaging کشور با انبوه مرگ و بیکاری است.

اگر شما در میانهی شب خواندن کل قطعه در حال حاضر انجام این کار در حال حاضر. آن مثال زدنی است.

این McNeil مصاحبه

McNeil ظاهر در سی ان ان نبود خجالت. این یک کلاس کارشناسی ارشد.

آن را به ارزش زمان را به خواندن برخی از تمدید گزیده ای. به من اعتماد کن.

امانپور آغاز شده توسط درخواست McNeil مورد سهشنبه حماسه کنگره جلسات که غیر قابل انکار بزرگترین داستان اخبار روز و که نیاز به تجزیه و تحلیل متخصص به طور کامل درک. در اینجا چگونه او پاسخ داد:

تبلیغات:

من فکر می کنم آن را وحشتناک برخی از چیزهایی که من شنیده ام امروز. منظورم رند مرتب کردن بر اساس از هل دادن به می گویند که شما می دانید ما می تواند دور [بدون] یک واکسن برای کودکان و نوجوانان ما باید برای رسیدن به مدارس باز… .

و تونی Fauci بسیار درستی تحت فشار قرار دادند پشت به او گفت: آیا نمی شود cavalier با سلامت کودکان آمریکا. … ما در حال کشف است که این بیماری دارای عوارض است که ما نمی دانم از چین چرا که آنها به پایان رسید خود را اپیدمی تا به سرعت که آنها قادر به انجام این نوع مطالعات جامع است که ما در حال انجام است.

اما این درست نیست که برخی از کودکان سلامت و مرگ از این به جای بیماری های عجیب و غریب که در آن ویروس متصل به داخل آنها خونی, اما شما همچنین باید به یاد داشته باشید بچه ها در خانه زندگی می کنند با بقیه خانواده. و حتی اگر این کودکان ممکن است خوب و آنها را به بیماری خانه به خانواده خود را. و شما می دانید شما می توانید آموزش یک دانش آموز دبیرستانی به — شما می دانید, به آغوش مادر او و به چوب با اجتماعی فاصله اما شما نمی توانید به آموزش شما می دانید, پنج ساله و برای دور ماندن از مادر بزرگ خود را.

در کشورهای که در حال بازگشایی در حالی که خود را مورد شمارش هنوز نوردی:

متحده مانند فلوریدا, ایالات تگزاس — در حال انجام چیزی است که همه کارشناسان بهداشت عمومی می گویند دعوت به فاجعه است. هنگامی که شما منحنی رو به پایین خم شما می دانید که در آن پایین است. هنگامی که شما به عقب بر گردیم به همان تعداد مرگ و میر شما تا به حال, شما می دانید, بازگشت شش هفته پیش شما نوع دانم چه صفر است. هنگامی که شما منحنی خم به سمت بالا شما هیچ ایده چه چیزی آن بالا است. شما لازم نیست که یک ویروس. پس از باز کردن تا زمانی که وضعیت شما خارج از کنترل است که فقط دعوت ویروس به گسترش است که بسیار سریعتر.

و چیز ترسناک است که همه چیز در حال رفتن به نگاه آرام برای دو یا سه هفته چون ما تمام شده است در مستند, این ویروس فقط شروع به گسترش…. معمولا اولین زنگ خطر است برای رفتن به یک سیل از افرادی که به بیمارستان ها قادر به تنفس به دلیل آنها رو به پنومونی و آنها را به طور ناگهانی به حال ذات الریه برای چند روز در حال حاضر و آنها از جان گذشته. آن زمان که این اتفاق می افتد که حدود سه هفته از هم اکنون اگر آن اتفاق می افتد شما ممکن است یک توقف سیل در آینده. شما ممکن است 10 نفر اول بعد اما پس از آن 20 نفر روز دوم 30 نفر در روز سوم. و اگر شما یک روستایی بیمارستان آلوده به جایی و شما رو دو هواکش آن خداحافظی به بیماران…. آن را کاملا یک وضعیت خطرناک و فرمانداران توجه به پرداخت نیست.

آنها همچنین عدم توجه به پیامدهای سیاسی. هنگامی که رای دهندگان خود را شروع به مردن رای دهندگان خود را در حال رفتن به عصبانی angrier از اهدا کنندگان هستند. و من — چرا فرمانداران نمی بینم این من را درک نمی کنند.

در اینجا است که مک نیل صحبت در مورد فدرال پاسخ:

ما به طور کامل آن را منفجر برای اولین بار دو ماه از پاسخ ما. ما در یک بی سر-مرغ فاز و آن را به رئیس جمهور را خطا آن است که چین گسل. رئیس چینی CDC بر روی گوشی به رابرت Redfield در Jan. 1, دوباره, on Jan. 8 و دو سازمان صحبت شد در ژانویه. 19. چینی ها در حال آزمون در Jan. 13; آلمان تا به حال یک آزمون در Jan. 16. ما fiddled حدود دو ماه. ما تا به حال یک آزمون در 5 مارس و آن کار نمی کند. ما نمی باید 10000 نفر تست شده و تا 15 مارس. بنابراین ما از دست دو ماه وجود دارد که به دلیل بی کفایت رهبری در CDC من متاسفم که می گویند — آن را به یک آژانس, اما آن را incompetently led و من فکر می کنم دکتر Redfield باید استعفا دهد.

و سرکوب از بالا: من معنی واقعی coverup شد این فرد در این کشور بود که گفت: شما می دانید ” ، این است که مهم ویروس آنفولانزا است و بدتر از این همه رفتن به دور شما می دانید آن را به هیچ چیز.” و تشویق همه در اطراف او می گویند: “این چیز و آن چیز و آن چیز.”

در قابل توجه حفاری در خود اخبار سازمان McNeil گفت:

من تا به حال مشکل مشابه در زمان — من در تلاش برای متقاعد کردن من سردبیران “این واقعا بد است; این است که یک بیماری همه گیر.” آن زمان در حالی که برای دریافت آنها از آن زمان در حالی که برای کسی که به این باور.

McNeil ادامه داد:

خلاص شدن از [HHS وزیر] الکس آذر یک اشتباه بود — او در واقع پیشرو دراماتیک پاسخ و سپس … در ماه فوریه او جایگزین شد [به عنوان وظیفه نیروی سر] با مایک پنس که sycophant.

و هیچ کس نمی خواهد فشار سخت به آزمون وجود دارد چرا که ما نیاز به تست راه آلمان در حال حاضر تست. ما باید به بچه ها تست شده هر چهار روز زمانی که آنها به مدرسه بروند. و ما در حال رفتن به نزدیک به وقتی که پاییز می آید.

امانپور نشان داد یک کلیپ از مغلوب ساختن پیشی جستن لاف زدن در مورد چگونه “آلمان و ایالات متحده پیشرو جهان” در زندگی را نجات داد. مک نیل در پاسخ;

تبلیغات:

نگاه کنید این پسر همان کسی است که گفت: “تزریق خود را با مواد ضد عفونی کننده چوب چراغ اشعه ماوراء بنفش به داخل ریه های خود را.” این است که کسی که درک از علم است و حتی سوم-سطح کلاس. بنابراین ایده این است که او می تواند به نقل از اپیدمیولوژیک آمار و انتظار می رود آنها را به گرفتن حق است terrifyingly اشتباه است.

ما نیاز به مقدار زیادی از آزمایشات است. دانشگاه هاروارد برآورد شد احتمالا حداقل 5 میلیون نفر آزمون در روز است. دریاسالار Giroir امروز صحبت کردن در مورد بود — من فکر می کنم آن را 40 میلیون آزمون در هر ماه. به طوری که یک کمی بیشتر از 1 میلیون دلار در هر روز….

اگر شما قصد استفاده از آنها را برای نظارت این بدان معناست که شما نیاز به آزمایش بسیاری از افراد سالم … بنابراین شما می توانید گرفتن asymptomatics و شما می دانید که در این بیماری ظاهر شوند.

شما باید بسیاری از آزمون ها و میلیون ها و میلیون ها نفر به 5 میلیون نفر در روز — در غیر این صورت. شما هیچ ایده که در آن ویروس است و خود را تنها نشانگر این است که خود را در اتاق های اورژانس در حال غرق شدن. و وقتی اتفاق می افتد که: بیش از حد دیر است.

McNeil همچنین صحبت در مورد کشور ما گسترده دلار در بهداشت عمومی نسبت به دارو:

پزشکی — پزشکی همه چیز در مورد سیستم من. است درمان من بزرگ است ؟ من می خواهم برای دریافت بهترین مراقبت های پزشکی ؟ من می خواهم برای به دست آوردن بهترین دکتر ؟ … اما بهداشت عمومی است همه چیز در مورد ما. شما می دانید ما می توانیم کنترل پشه ها? آیا ما مطمئن شوید که همه کودکان باید تمام عکس های آنها نیاز دارید ؟ آیا ما مطمئن شوید که همه ما آب سالم و تمیز است ؟ آیا ما مطمئن شوید که ما ساکت و امن و پاک ؟

و همچنین است که شامل: ما آماده برای شیوع از خارج از کشور ؟ منظورم این است که ما در زمان دور از ووهان آزمایشگاه است که برای تست بد coronaviruses در چین است. برای من که به عنوان دیوانه به عنوان خاموش کردن سیستم های هشدار دهنده زود هنگام است که نگاه روسیه موشک های آینده بیش از قطب شمال به دلیل شما نمی مانند قبض برق آن را بیش از حد بالا است. ما فقط خاموش توانایی ما برای دیدن چیزهای بد مثل این ویروس که به کشتن ما….

بزرگ قدرت جهان هستند صرف پول خود را در چیزی اشتباه. آنها پول خود را صرف موشک و زیردریایی و در مبارزه با تروریسم است. شما می توانید مذاکره با دشمن خود که همچنین دارای موشک. شما می توانید با تغییر سیاست های خود را به طوری که تروریست ها مسلمان هستند و نه به عنوان دیوانه در شما. شما می توانید مذاکره با یک ویروس است. و ما در حال گذراندن سکه بر ویروس ها. و این ویروس در حال رفتن به می آیند به شما اگر شما آن را متوقف کند و ما انجام داده ایم بسیار کمی برای هر دو آنها را تشخیص و یا آنها را متوقف کند.

منظورم این است که اگر ما می خواهم به صرف چندین میلیارد دلار در واکسن سیستم عامل قبل از در حال حاضر ما ممکن است یک واکسن … که ما می تواند رول در عرض چند ماه به جای یک ماده از یک سال یا دو سال که چیزی است که ما به دنبال در.

McNeil نیز به طور منظم مهمان در MSNBC بیش از چند ماه گذشته که در آن Rachel Maddow ستایش است او را به عنوان یک قدرت و یک پیغمبر.

در Maddow مارس 12 نمایش McNeil هشدار داد:

ما در یک بی سر-مرغ فاز رویکرد ما به همه گیر و ما یک رئیس جمهور که به نظر می رسد به من وحشت زده در دوربین در حالی که او ساخته شده خود را در گفتار و چه کسی به یک رویکرد ساخته شده است که هیچ حس.

در مارس 23, او گفت Maddow:

چیزی را به به از خواب بیدار جمهور به تحقق است که این یک خطر جدی از جمله به او و خانواده اش و cavalier در مورد آن به منظور صرفه جویی در خود را از 401(k) است که احتمالا در کوتاه مدت خوب با بد در دراز مدت عواقب.

McNeil نیز در Maddow را نشان می دهد در آوریل 20, درست پس از به بار منتشر شده بسیار تاثیر گذار مقاله او نوشت: بر اساس مصاحبه با بیش از 20 کارشناسان بهداشت عمومی و پزشکی و اپیدمیولوژی و تاریخچه در مورد افکار خود را در آینده است.

Maddow به نقل از یک پاراگراف از این مقاله:

برخی احساس کردند که ابتکار آمریکایی هنگامی که به طور کامل درگیر را به خوبی ممکن است تولید و پیشرفت به سهولت بار. مسیر رو به جلو بستگی به عواملی هستند که قطعا دشوار اما شدنی آنها گفت: با دقت مبهوت رویکرد به بازگشایی گسترده تست و نظارت یک درمان است که با این نسخهها کار, منابع کافی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و در نهایت یک واکسن موثر.

McNeil کشیده پرده عقب کمی و توضیح داد:

گزارش من خیلی غم انگیز است که سردبیران می خواستم از آن ساخته شده کمی بیشتر خوش بینانه است. و شما فقط به عنوان خوانده شده یکی از خوش بینانه تر پاراگراف بود که وارد شده در آن است. شما می دانید یک نوع اعتقاد است که همه چیز کار خواهد کرد با تشکر از ابتکار آمریکایی و پیشرفت علمی. ما در برای برخی از زمان سخت که نوع نقطه است که قطعه.

Maddow به او اطمینان داد: “خوب است که می آید از طریق نگران نباشید. آنها نمی گلگون آن را بیش از حد.”

آنچه شما فکر می کنم

وقتی که من ارسال یک صدای جیر جیر صبح روز چهارشنبه درخواست برای بازدید از McNeil, پاسخ بود اکثریت (اما نه به اتفاق آرا) حمایت شده است.

در میان مشاهدات:

  • هر بار که او صحبت می کند تا او صاف و پوست کنده صحبت کردن حقایق است.
  • چگونه بسیاری از بار مغلوب ساختن پیشی جستن “احساسات” “افکار” “خواسته” “اعتقادات” ارائه شده توسط WP و NYT سیاسی میز به عنوان WH حقایق و نه صرفا WH نظر ؟
  • خود ارزیابی مبتنی بر واقعیت و علم است. فقط به خاطر حقایق بد برای رهبر عزیز نیست آنها را کمتر از واقعیت. یکی از تراژدی های بزرگ از مغلوب ساختن پیشی جستن دوران خریداری شده توسط رسانه ها این است که حقایق باید چرخید یا نرم چون ممکن است آنها شاش کردن جناح راست.
  • خود گزارش دهی است که به طور مداوم به طور گسترده و عمیق منابع و سبک نوشتن است منطقی و روشن و دقیق است. من را دیده اند او را از اظهار نظر کردن به جز این مثال و نظرات خود را به وضوح مبتنی بر حقایق و شواهد و منطق است.
  • من می خواهم راستان ما هیچ وقت برای مزخرف و NYT شده است و متخصص در آن است. هیچ چیز به او گفته بود نادرست است.
  • ما باید صداقت حتی اگر به نظر می رسد بی پرده! ضعف از هر دو طرف باعث شده است که آسیب های جبران ناپذیر.

و به طور متناوب:

کدام بهتر است ؟

Wemple پست رسانه های منتقد تصور کرد چه اتفاقی می افتاد اگر McNeil تا به حال ثبت نظرات خود را به امانپور به عنوان یک خبر به ظاهر خود را تحت byline:

تا به حال McNeil اقدام به نوشتن داستان نیویورک تایمز که “ما آن را منفجر” خود ویراستاران ممکن است قرار داده شده اند: به عنوان coronavirus wended راه خود را در سراسر جهان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از دست رفته چند فرصت مهم برای بلانت تاثیر آن در امریکا با توجه به مصاحبه با 56 کارشناسان و فعلی و سابق مقامات دولت.

تا به حال McNeil اقدام به نوشتن که CDC بود “incompetently رهبری” خود ویراستاران را وارد: تصمیم گیری درباره دکتر Redfield بیش از چند هفته در ماه های ژانویه و فوریه کشیده شده اند انتقاد از کارشناسان بهداشت عمومی که نقطه به نقطه آهسته خیال پاسخ که منجر به مرگ و میر غیر ضروری در سراسر کشور.

تا به حال McNeil اقدام به نوشتن که پنس است “sycophant” his سردبیران را وارد: کاخ سفید تعویض آذر برای پنس یک رهبر بیشتر هماهنگ به رئیس جمهور ترجیحات و احساسات نه به ذکر است سلیقه خود را به صورت رسمی ستایش است.

Wemple بود و بدیهی است که کمی قوس. اما صادقانه میگویم که رویکرد بهتر در خدمت ، تا آنجا که به من مربوط می شود این هیچ مسابقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>