خاموش شدن ناگهانی مانع از 60 میلیون coronavirus عفونت در ایالات متحده

یک مطالعه جدید نشان می دهد که حدود 60 میلیون آمریکایی را نجات داد از رمان coronavirus عفونت به عنوان یک نتیجه از خاموش کردن دستورات اجرا شده در سراسر ایالات متحده در طول این بیماری همه گیر. این بدان معناست که حدود 18 درصد از جمعیت این کشور را اجتناب coronavirus عفونت به عنوان یک نتیجه, احتمال کاهش مرگ و میر با شش یا هفت چهره.

این گزارش که در مجله Nature منتشر شده, مدل سازی عفونت و بیماری گسترش استفاده از خوبی تثبیت بهداشت عمومی ، محققان این است که بدون بهداشت عمومی–اطلاع خاموش کردن اقدامات اولیه عفونت نرخ افزایش 43 درصد در هر روز به طور متوسط هر دو در ایالات متحده و در پنج کشور دیگر از جمله چین, فرانسه, ایران, ایتالیا و کره جنوبی. (نویسندگان اشاره کرد که به طور متوسط کاهش یافت و به 38 درصد زمانی که در ایران بود که غیر منتظره نرخ رشد بالا بود حذف شده از معادله.)

تبلیغات:

نویسندگان تجزیه و تحلیل داده ها از این کشورها هر دو قبل و در طول دوره های زمانی که سخت مهار سیاست های تحمیل شده بود.

“پیدا کنیم که استقرار ضد سرایت سیاست در همه شش کشور به طور قابل توجهی قابل ملاحظه ای کاهش بیماری همه گیر” آنها به این نتیجه رسیدند.

نویسندگان سپس تخمین زده می شود که تا به حال این اقدامات نه گرفته شده اند و 60 میلیون بیشتر عفونت و 4.8 میلیون بیشتر موارد تایید شده در ایالات متحده است.

تبلیغات:

آنها همچنین تخمین زده است که بدون خاموش کردن اقدامات وجود دارد که 285 میلیون بیشتر عفونت و 37 میلیون بیشتر موارد تایید شده در چین; 38 میلیون بیشتر عفونت و 11.5 میلیون بیشتر موارد تایید شده در کره جنوبی; و 49 میلیون بیشتر عفونت و 2.1 میلیون بیشتر موارد تایید شده در ایتالیا.

“برخی از سیاست ها اثرات مختلف در جوامع مختلف متفاوت است اما ما به دست آوردن شواهد سازگار است که سیاست های بسته در حال حاضر مستقر هستند و دستیابی به بزرگ مفید و قابل اندازه گیری سلامت” نویسندگان نوشت. “ما تخمین می زنند که در سراسر این شش کشور با مداخلات پیشگیری یا تاخیر در دستور 62 میلیون تأييد موارد مربوط به جلوگیری حدود 530 میلیون عفونت.”

آنها اضافه شده است که آنها امیدوار یافته های خود را کمک به دولت در تعیین “یا زمانی که این سیاست ها باید مستقر تشدید یا برداشته و آنها می تواند پشتیبانی تصمیم گیری در دیگر 180+ کشورهایی که COVID-19 گزارش شده است.”

تبلیغات:

بهداشت عمومی اقدامات در ایالات متحده را تبدیل به یک سیاسی میله رعد و برق با بسیاری از محافظه کاران conflating اقتصادی محدودیت با هدف حفاظت از زندگی خود را پیچیده مفهوم آزادی. بسیاری از ضد قفل اعتراضات محور در جشن سوئد برای آن بی بند و مداخله رویکرد به همه گیر; گفت: معترضان شاغل در مورد شعار “بیشتر مانند سوئد” به tout خود را باور است که این کشور تا به حال ظاهرا نه رنج می برد به عنوان یک نتیجه از خود سهل انگاری نگرش است. بهداشت عمومی داده debunks این: سوئد سرانه مرگ و میر از COVID-19 است که در میان بالاترین در جهان با حدود 43.88 مرگ و میر ناشی از هر 100,000 نفر است. در مقابل, نروژ یک COVID-19 مرگ و میر از 4.46 از هر 100 ، 000 نفر و دانمارک نرخ تقریبا 10.00 از هر 100,000 نفر است. ایالات متحده دارای مرگ و میر از 32.45 از هر 100,000 نفر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی