زیگموند فروید ارائه می دهد مشاوره عشق در بصری خیره کننده اما ناتوان درام جنگ جهانی دوم “این Tobacconist”

در “Tobacconist,” مجموعه در سال 1937 وین, زیگموند فروید (Bruno Ganz, در یکی از آخرین صفحه نقش) هرگز می گوید: “گاهی یک سیگار فقط سیگار است.” این است که به فیلم اعتبار; خیلی از کارگردان و نویسنده مشترک Nikolaus Leytner این درام که به تناوب بین نشاسته ای و hyperventilating, تولید چشم رول. بر اساس رابرت Seethaler بین المللی پرفروش این سال 2018 در حال حاضر گرفتن مجازی اکران در آمریکای چه اتو Trsnjek (یوهانس Krisch), تنباکو صاحب مغازه می گوید بسیار بد سیگار طعم مانند: اسب s**t.

این فیلم باز می شود در اتریش در حومه شهر که در آن 17-year-old فرانتس (Simon Morzé) با مادرش زندگی می کند Margarete (Regina Fritsch) در Attersee. زمانی که Margarete را عاشق Preininger لوئیس (Fritz Egger) می میرد, Margarete کشتی های خود را به وین به شاگرد با اتو, یک مرد او می داند که در مغازه توتون و تنباکو. نوجوان استقبال در ایستگاه راه آهن پلت فرم با یک بوی است که سیگنال های فاسد زمان و بوی نفوذ این سخاوتمندانه نصب شده دوره فیلم که بوی کمتر مانند عطر خوب تنباکو و بیشتر شبیه یک سیگار برگ ارزان.

تبلیغات:

فرانتس یک گناه انداخته بی پروا شهری کلمه غنی با جنس او فوری توهمات در مورد یک زن مشتری و سیاست است. هنگامی که یک مرد می خواهد به خرید “Nationalzeitung و” ناسیونالیست سوسیالیست روزنامه اتو می گوید که آنها فروش نیست که انتشار. اتو می کند فروش به یهودیان بسیاری به ویژه دکتر زیگموند فروید زیادی به ترس از Rosshuber (Rainer Wöss) قصاب درب بعدی در میان دیگر نازی ها هوادار.

زمانی که فروید را فراموش دو جعبه سیگار برگ یک بعد از ظهر فرانتس تعقیب بعد از او و دوست مشهور روانکاو. البته فرانتس دارای یک دستور کار است. او besotted توسط Anezka (اما Drogunova) فاصله دندانه دار غیرمتعارف زیبایی که رقصید با او در یک نمایشگاه و پس از آن ناپدید شد. در همان راه “I. Q.” تا به حال انیشتین مشاوره یک مکانیک عاشقانه و امور فرانتس به دنبال راهنمایی در مورد جنس عادلانه تر از فروید. استاد می گوید و نوجوانان “دختر عقب و یا فراموش کند.” فرانتس نمی تواند به نظر می رسد به انجام یا.

“این Tobacconist” رنج می برد چون فرانتس جاذبه به Anezka فقط پوست عمیق است. او یک نوجوان هیجان زده تازه به “حساس” (یعنی کثیف) مجله اتو حمل در فروشگاه خود را. پس از فرانتس در نهایت برخی از موفقیت با Anezka یک لحظه عاشقانه به پایان می رسد تا احساس risible.

تبلیغات:

عجیب یکی از قابل توجه کیفیت Leytner فیلم هستند مودی تخیلی, رویای دنباله. فرانتس دارای یک سری رویاها — فروید می گوید او را به نوشتن آنها را — که قابل ارائه است. آنها نشان می دهد که چقدر خوب این فیلم می تواند شده اند. بسیاری از این رویاهای مجموعه در دریاچه توسط خانه خود را و ویژگی های تصاویر مانند Anezka gurgling تا گل سرخ از زیر آب و یا فرانتس نجات آب از قایق رانی که در آن برهنه فروید نهفته است و تقریبا غرق شدن است. به عنوان فرانتس پست رویاهای خود را بر روی کاغذ در مغازه توتون و تنباکو پنجره آنها رسوا هر کسی که آنها را می خواند.

“این Tobacconist” بهبود کمی که آن را بر ظهور نازی ها با تک تک لحظات — یک طنز کاباره عمل می کنند که pokes در هیتلر و یا توتون و تنباکو, فروشگاه, مشتری, قرمز ایگون (مایکل فیتز) دار زدن یک بنر در مورد آزادی در کنار یک ساختمان — داشتن یک تاثیر است. زمانی که گشتاپو بازداشت اتو فرانتس سیاسی بیداری لگد به دنده بالا. او با فروید کمتر مورد Anezka و بیشتر در مورد یهودی, دکتر, فرار به لندن جایی که او و خانواده اش می تواند امن است. افسوس بزرگ دراماتیک لحظه ای که فرانتس مخالف گشتاپو احساس بی دندان نه قدرتمند.

بسیاری از Leytner فیلم است ناتوان. فیلمساز هرگز به نظر می رسد که اشتیاق زیادی برای گراند تم ها. حتی زمانی که فرانتس fantasizes در مورد مجازات Rosshuber و قرار دادن قصاب دست خود را در چرخ گوشت “در Tobacconist” احساس بی توجه است. هیچ انرژی وجود دارد در عمل و Morzé عملکرد بیش از حد منفعل و بی تفاوت. این بازیگر هرگز باعث فرانتس آمدن سن یا عقل به ویژه شامل. آن را دشوار است به در مورد مراقبت از او را گرفتن دختر و یا besting نازی ها. فرانتس آیا نوشتن نامه به مادر او و این صحنه در واقع کاملا گفتن نشان میدهد که چگونه آنها بیان خود را در راه است که تعریف شخصیت خود را. Leytner شامل صحنه های از Margarete بارها و بارها رد عاشقانه توجه از کارفرما که او را دوست داشتنی نشان دهد و او را به هیچ کس احمق.

تبلیغات:

در حمایت از, Bruno Ganz جذاب است که فروید به ویژه هنگامی که او در مورد “شجاعت و پشتکار و حماقت” و یا لذت و شرم آور است. نقش متاسفانه زیادی نیاز ندارد از اواخر سال سوئیس بازیگر, اما آن را سرگرم کننده است به فکر می کنم Ganz همچنین هیتلر در “سقوط.”

هر دو یوهانس Krisch و اما Drogunova مدیریت برای تزریق برخی از زندگی را به این فیلم هر زمان که آنها بر روی صفحه نمایش در بخشی به دلیل شخصیت خود را به برخی از تضاد و پیچیدگی است.

تبلیغات:

“این Tobacconist” شده اند باید غنی تر و ارائه چیزی برای بینندگان برای فکر کردن و جویدن. آن را مانند Ganz را فروید می گوید: در فیلم “زنان مانند سیگار برگ. اگر شما کشیدن در آنها بیش از حد سخت آنها نمی خواهد شما هر گونه لذت است.”

“این Tobacconist” ارائه می دهد بیش از حد کوچک لذت بخش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>