سیگنالینگ پایان دادن به طولانی رونق دره سیلیکون copes با اخراج

یکی دیگر از جمعه, گزارش دیگری در همه گیری های مربوط به زیان کار است. آخرین آمار رسمی منتشر شده در روز پنج شنبه صبح دولت است که 3.8 میلیون نفر شغل خود را از دست هفته گذشته است. این گزارش در مورد انباشت پرونده ها در دولت مزایای سیستم نشان می دهد که تعداد می تواند بسیار بالاتر است.

در واقع در طول شش هفته بی سابقه ای 30 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری. به عنوان سالن گزارش هفته گذشته این به این معنی تمام دستاوردهای پس از رکود بزرگ ناپدید شده اند. این نرخ سال 2020 است فقط در مورد به بیش از تاریخی وحشتناک کامل-سال بیکاری بالغ, از جمله در سال 1982 زمانی که بیکاری 30.4 میلیون و در سال 2009 هنگامی که آن را به 29.8 میلیون.

تبلیغات:

ایالت کالیفرنیا اشاره می کند که در آخرین گزارش وجود دارد کمتر از اخراج در صنعت خدمات است که به طور کلی ضربه سخت در سراسر کشور است. و فناوری صنعت برتر اقتصادی نیروگاه ایالات متحده در امان نمی شد این دور. با وجود بسیاری از تکنولوژی کارگران آزادی برای ادامه کار از خانه سبکبار اجتماعی فاصله, قوانین شرکت های فن آوری نیست یکنواخت سود در طول همه گیر — و در نتیجه یک رشته گسترده توده اخراج از برخی از فن آوری صنعت بزرگترین شرکت های.

در چهارشنبه rideshare غول پیکر, Lyft اعلام کرد در یک نظارتی تشکیل پرونده که شرکت برش 982 کارکنان که نشان دهنده 17 درصد از این شرکت است. یکی دیگر از 288 کارکنان furloughed.

“این است که در حال حاضر روشن است که COVID-19 بحران در حال رفتن به گسترده برای رسیدن به مفاهیم اقتصاد است که اثرات کسب و کار ما” رئیس اجرایی لوگان سبز در بیانیه ای گفت. “ما به همین دلیل تصمیم دشوار به منظور کاهش حجم از تیم ما. ما اصل راهنما برای تصمیم گیری در حال حاضر برای اطمینان از ما از بحران ظهور در قوی ترین موقعیت ممکن برای رسیدن به ماموریت این شرکت.”

تبلیغات:

Lyft, را, رقیب, حال بارگذاری, گزارش eyeing مشابه حرکت با توجه به یک گزارش از اطلاعات است. Uber علنا کاهش یافته است به نظر.

مشاورین نیز این هفته اعلام کرد که از آن خواهد شد کاهش کارکنان با 900 کارکنان. به عنوان یک صنعت سفر-جنب شرکت های فن آوری که ممکن است انتظار می رود به عنوان گردشگری در سراسر جهان پایین است فوق العاده.

“از اواسط تا اواخر ماه فوریه COVID و تاثیر آن بر صنعت سفر و کسب و کار ما است به آرامی خود را نشان داد روز به روز” مدیر عامل Stephen Kaufer گفت: در یک یادداشت به کارکنان. “همه گیر تا به حال تاثیر بر اقتصاد است که هیچ کس انتظار می رود. زندگی شخصی و حرفه ای تغییر کرده در راه عمیق.”

تبلیغات:

این بیماری همه گیر است که ضربه اواسط اندازه شرکت های فن آوری است که به خوبی شناخته شده در میان کسانی که به دنبال اخبار کسب و کار در دره سیلیکون. در اوایل این هفته Axios گزارش داد که اتوماسیون در هر نقطه رباتیک اتوماسیون فرآیند شرکت بود که به ارزش $6.8 میلیارد دلار در پاییز گذشته شروع به تخمگذاری کردن صدها نفر از کارکنان در روز دوشنبه. یک سخنگوی این شرکت گفت: Axios:

“با توجه به Covid-19 همه گیر و تغییرات آن را به ارمغان آورده است به اقتصاد جهانی اتوماسیون در هر نقطه است تنظیم عملیات و بازسازی بخش هایی از این شرکت خواهد شد که در نتیجه کاهش نیروی کار. اگر چه ما با اعتماد به نفس در شرکت قدرت و توانایی رشد رو به جلو با توجه به شرایط فعلی ما باید با کاهش هزینه ها در برخی از مناطق و یک تراز منابع ما به مجموعه مهارت های جدید در کلید رشد مناطق مانند ابر و دیجیتال است که ارائه ارزش بالاتر خدمات به مشتریان است.”

Zenefits یک نرم افزار منابع انسانی شرکت قابل توجه برای یک جزئی رسوایی در سال 2017 گذاشته شدن تعدادی از کارکنان; بنابراین برنامه آنی تلفن همراه تجزیه و تحلیل راه اندازی. با توجه به تکنولوژی اخراج ردیاب اخراج.fyi که جمع آوری داده ها از منابع عمومی 33,981 راه اندازی کارکنان گذاشته شده بین 11 مارس و آوریل 30.

تبلیغات:

این است که همه می گویند که همه شرکت های فن آوری در حال مبارزه. Microsoft, Facebook, Google, و, بله زوم هنوز خروشان پیش رو است. در عین حال این بیماری همه گیر شده است یک محک برای آن خدمات فناوری هنوز هم ضروری در یک لحظه زمانی که جامعه اولویت را به شدت منتقل شده است. به عنوان دیوید Rotman با اشاره به در MIT Technology Review, بسیاری از به اصطلاح “نوآورانه” شرکت ممکن است مجبور به ترک خود را ادعا می کنند که buzzword. به عنوان Rotman می نویسد:

“همه گیر ساخته شده است روشن این چرکین مشکل: ایالات متحده دیگر بسیار خوب در آینده با ایده های جدید و فن آوری های مربوط به اساسی ترین نیاز دارد. ما در ابداع و براق به طور عمده نرم افزار-رانده bling است که باعث می شود زندگی ما را راحت تر در راه های بسیاری. اما ما به مراتب کمتر انجام شده در بازسازی مراقبت های بهداشتی بازاندیشی در آموزش و پرورش, ساخت و تولید مواد غذایی و توزیع کارآمد تر و به طور کلی تبدیل ما دانش فنی شل در بزرگترین بخش از اقتصاد است.”

این اخراج می رسند همزمان با تعدادی از حملات هماهنگ در میان بیشتر استثمار طبقه کارگر و قرارداد کارگران به صورت عمده شرکت سیلیکون ولی. آمازون و Instacart کارگران در حال برنامه ریزی یک حمله برای فردا. با هم این دو متغیر می تواند طوفان کامل به بازسازی دره سیلیکون به عنوان ما آن را می دانم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>