دره سیلیکون خواسته الیزابت وارن برای کمک به جمع آوری کمک. او گفت: هیچ — اما تنها در نهایت.

الیزابت وارن تیم در هفته های اخیر کاوش راه برای جمع آوری پول از سیلیکون ولی اهدا کنندگان بدون نقض او ironclad جمع آوری کمک های مالی تعهد به “فروش دسترسی به زمان من” Recode یاد کرده است.

دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری در نظر گرفته درخواست های ورودی به یک کمپین نماینده — مانند ستایش یک کارمند و یا یک سطح بالا داوطلب رهبر — شرکت در حال حاضر لغو دلار بالا رویداد در منطقه خلیج با توجه به چند نفر آشنا با مباحث. این مذاکرات همزمان با قبلا گزارش نشده رویداد در سان فرانسیسکو است که حدود 12000 دلار برای مبارزات انتخاباتی خود را به میزبانی محلی پزشکان و فعالان است.

عقب و جلو بین وارن مبارزات انتخاباتی و طرفداران او نشان می دهد که چگونه وارن وعده به حامی بالا-دلار جمع آوری اعانه است به اثبات نیاز به تعریف بیشتر درست مثل او تعهد به گرفتن پول از مدیران در شرکت های فن آوری. نامزد هفته گذشته نیز عقب نشینی در امتناع از رد هر گونه pro-وارن سوپر پکس زمانی که او کاهش یافته است به تماس در یک گروه جدید را پخش تبلیغات از جانب خود. این همه تأکید دو چیز است: که وارن نیست مایل به جمع آوری پول راه سنتی اما همچنین که او را نه به طور کامل بسته به در نظر گرفتن بودجه از تکنولوژی منابع.

وارن نیاز به پول برای مبارزات انتخاباتی در برخی از کشور, گران قیمت ترین متحده در روز سه شنبه و به خصوص بعد از نتایج ناامید کننده در این مقدماتی که داده اند برنی ساندرز جدی در حرکت است. در زمان این مذاکرات وارن بسیار نزدیک به رفتن را شکست.

وارن حامیان ثروتمند در منطقه خلیج به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند برای نامزد برای استراحت برخی از قوانین در جمع آوری کمک های مردمی به جای منافع خود را در حمایت از مبارزات انتخاباتی خود را. اما در طول ماه گذشته و یا پس این حامیان تمدید رویکرد خود را درگیر مبارزات انتخاباتی برای دیدن اینکه آیا آن خواهد بود مایل به ارسال وارن ستایش Julián Castro, مثلا به تیتر یک جمع آوری کمک از جانب خود. کمپین تعطیل که ایده نسبتا به سرعت.

اما ایده های دیگر مانند داشتن یک داوطلب رهبر به نظر می رسد این منابع می گویند شدند بحث بیشتر آشکارا توسط وارن اردوگاه. مذاکرات بین وارن مبارزات انتخاباتی و سازمان بودند به اندازه کافی جدی است که برخی از اهدا کنندگان انتظار می رود جمع آوری کمک به اتفاق می افتد اگر هر دو طرف می تواند تراز برنامه های خود را. دعوت رسمی هرگز به بیرون رفت اما سازمان دهندگان گفته بود برخی از نرم افزار-وارن tech اهدا کنندگان در مورد این رویداد.

در نهایت هر چند برنامه ریزی مسائل و پرتال تخصصی اولی که سازمان را مجبور به پرش از طریق به منظور دیدار با وارن کمپین استانداردهای سخت sapped شور و شوق برای یک دلار رویداد و بنابراین سازمان در نهایت کشیده پلاگین. بدون گرفتن مشتاق بله از ستاد ایده در حال حاضر به طور گسترده ای در نظر گرفته مرده منابع می گویند.

وارن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

با وجود سختگیری در مورد دره سیلیکون وارن قطعا ثروتمند طرفداران در گوشه خاص از صنعت فن آوری است که می خواهند به او پیشنهاد برای رئیس جمهور. اما وارن است pilloried بالا-دلار رویدادهای مالی به عنوان بخشی از یک فساد مالی مبارزات انتخاباتی سیستم و او و رقیب ساندرز کاهش یافته است به میزبان این بسته-درب پذیرایی. که ارائه یک چماق در برابر نامزدهای نزدیک به تکنولوژی اهدا کنندگان و همه همکاران مانند پیت Buttigieg که او می گوید که در جیب میلیاردرهای.

بالا-دلار رویداد خواهد آمده ام چند هفته پس از وارن کمپین انطباق پایین تر-دلار “جمع” برگزار شد در سان فرانسیسکو در اواخر ماه ژانویه است. حدود 50 زنانی که حمایت وارن جمع آوری شده برای جمع آوری کمک های led توسط پزشکان و سازمان یافته توسط جنیفر Brokaw, دختر افسانه ای گوینده خبر با توجه به یک کپی از دعوت.

این رویداد مطرح $12,000 — اما آن را آسان نبود. سازمان در اصل به حال 100 دلار به ازای هر سر قیمت ورود اما معلق است و آن را تبدیل به یک “پیشنهاد” کمک مالی مطابق با کمپین قوانین Brokaw گفت. حامیان می تواند ایمیل مبارزات انتخاباتی اگر “اهدا به شمار سختی.” آنها تا به حال به مطمئن شوید که آنها نمی صرف پول بیش از حد مواد غذایی و نوشیدنی (این رویداد را امضا کوکتل: “میلیاردر اشک”). و آنها تا به حال به آن را نگه دارید در یک جامعه فضایی بود که به روی عموم باز نیست — مثلا در کسی خانه خصوصی.

“این بسیار چشم باز برای دیدن که ما تا به حال واقعا به بازی با الیزابت وارن قوانین به انجام هر کاری است. و ما آن را در یک بسیار مردمی راه” Brokaw گفت Recode.

تقریبا همه در سان فرانسیسکو رویداد — که سنگین بود نه در تکنولوژی تیتان اما در پزشکان و فعالان به حداقل 100 دلار Brokaw گفت: ضرب و شتم این مراسم هدف از $10,000 مسافت.

وارن کمپین ارائه برخی از پشتیبانی. قائم مقام و فعال تریسی Corder که سفر و افتتاح دفاتر نمایندگی از وارن کمپین گفت در این رویداد و وارن ارائه مواد مانند کمپین علائم و نشانه-در ورق Brokaw گفت. Corder گفت: در پایان او را روی صحنه سخنان که اگر چه شرکت کنندگان شنیده می شود آنها را می خواهید به عقب وارن آنها می تواند کمک به مبارزات انتخاباتی با استفاده از iPads ها قرار گرفته در نزدیکی یک اتاق و یا داوطلب.

تمام گفته این دو رویداد نشان می دهد که چگونه به تفسیر باز کمپین جمع آوری کمک های مردمی قوانین را می توان در سال 2020 به خصوص برای Warren توجه به دستورالعمل های دقیق در کمک های مالی. Brokaw گفت که او انتظار دارد که این همه به صورت کاملا “از روی حیله و تزویر رفتن به جلو است.”

“این واقعا روشن است که پول حاکم است روز در حال حاضر. و من در انتظار برای دیدن چگونه آنها رسیدگی به همه این هم” Brokaw گفت. “به دلیل توانایی خود را برای پایان این روند و نامزدی است که احتمالا رفتن به گرفتن پول بیشتر از استراتژی است که او به دنبال است. اما من نمی دانم که چگونه او را برای رفتن به چوب با آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>