خواننده و ترانه سرا جان Prine بستری با COVID-19


John Prine, smiling, plays an acoustic guitar on stage at the Troubador.

Prine انجام در ژانویه.

اسکات Dudelson/گتی ایماژ

خواننده و ترانه سرا جان Prine در شرایط بحرانی با COVID-19. Prine که 73, در بیمارستان بستری شد روز پنج شنبه پس از یک شروع ناگهانی علائم و انتوبه شنبه شب. خانواده اش اعلام این خبر در حساب رسمی توییتر:

Prine نوشت که “فرشته از مونتگمری” و “پرچم خود را عکس برگردان نمی خواهد شما را به بهشت دیگر” یکی از با نفوذ ترین ترانه سرایان در کشور موسیقی محلی. یک محصول از شیکاگو عامیانه که احیای اولیه شامل طرفداران راجر ایبرت و بیل موری Prine شده است و نامزد دریافت 11 جایزه گرمی و دو بار برنده: هر دو سال 1991 را در سال از دست رفته و در سال 2005 عادلانه و مربع برنده بهترین آلبوم فولک معاصر. او اولین آلبوم 1971 را جان Prineوارد Grammy Hall of Fame در سال 2015 و Prine خود را اهدا شد یک عمر دستاورد گرمی این سال است. در سال 2019 او القاء شد به ترانه سرایان سالن از شهرت. قبل از رمان coronavirus شیوع Prine برنامه ریزی شده بود به دو بازی نشان می دهد در لوییویل کاخ تئاتر در پایان ممکن است قبل از لگد زدن به یک تابستان بسته بندی شده که شامل نشان می دهد که در کانادا و اروپا و شهر نیویورک تئاتر آپولو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>