بچه ها تنها هستند و واقعا برای آن در حال حاضر


Man wearing a surgical mask and holding up a bouquet of flowers

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس LightFieldStudios/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

در یک قسمت جدید از مرد تا Aymann اسماعیل بررسی یک روند جدید: مردان مجرد بیرون آمدن از چوب به دنبال همراهی در وسط یک بیماری همه گیر. در این گلچین کردن Aymann مذاکرات به کتی یک زن در نیویورک که خواست از دو بار در همان روز و زاک یک مرد در دنور که در جریان مجازی خرما. این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

کتی Rayford: من احساس می کنم چیزی وجود دارد در هوا به دلیل آن بود در اوایل روز از قرنطینه نیز بسیار خوب بعد خارج. من مطمئن هستم که اگر هر کس به حال بهار “فنر” ذهنیت اما بسیاری از عوامل در هوا.

اولین برخورد من تا به حال در داروخانه. من را انتخاب کنید تا نسخه من. آن هنوز آماده نیست بنابراین من ایستاده در منطقه مقابله و من یک پسر مرتب کردن بر اساس به دنبال بیش نسبت به من و من حتی شوخی—با هیچ نوع از مقدمه او مانند “آیا شما به اینجا می آیند یک مقدار زیادی است ؟ آیا شما می خواهید برای رفتن از مدتی?” و من فقط صادقانه پشت سر هم از خنده. و پس از آن نام من است و نام, بنابراین من گفتم: “من باید بروید و انتخاب کنید تا من نسخه” و به نوعی گول زدن است که یکی بسیار به سرعت.

پس من هستم رفتن به فروشگاه مواد غذایی است که درب بعدی و من در حموس بخش است. یک مرد می آید به من بر خلاف داروخانه پسر او در واقع صحبت کردن به من. و سپس او نوع از صراحت است مانند: “می توانم خود را با شماره و یا می توانم شما معدن ؟ و دوباره من فقط مانند آنچه که اتفاق می افتد ؟ بنابراین من شروع به خنده دوباره. و سپس من متاسفانه به او گفت که من می خواهم تنها رفتن به خانه با من حموس آن روز.

“من متاسفانه به او گفت که من می خواهم تنها رفتن به خانه با من حموس که بعد.” — کتی Rayford

تئوری من حق دور بود مانند بچه ها در حال رفتن به فروشگاه های مواد غذایی, چرا که آنها می دانند که وجود دارد بالاتر ترافیک پا وجود دارد ؟ این در واقع کاملا هوشمند دوستیابی بازی صادقانه میگویم. من بسیار تحت تاثیر قرار توسط هر کسی که نمیفهمد که وجود ترافیک در این مناطق—هیچ کس را در میله های دیگر به خاطر ما نه به آن مکان بروید اجتماعی فاصله اهداف است.

همچنین من متوجه شده است که وجود دارد مردم بیرون آمدن الات برای من, مردم من تا به حال دیده می شود در یک مدت زمان طولانی. نه من جدید ترین exes اما مثل من مدرسه سابق به من رسیده است به تازگی. عجیب یکی این است که برخی از کسی که زندگی در استرالیا که من در لاس وگاس سال آخر کالج برای سقوط شکستن فقط به من رسیده است پرسید چگونه من در برخورد با قرنطینه, چگونه آن را در نیویورک و چه در استرالیا و بعد فورا رفت واز هنوز وجود دارد. و سپس او شروع به FaceTiming من. بنابراین در حال حاضر من FaceTiming با یک مرد استرالیایی که من دیده نشده از سال 2012.

Aymann اسماعیل: من احساس می کنم این ویروس شده است و آموزش ما در مورد نحوه تعامل ما و چه چیزی واقعی و مهم و لازم است و چه چیزی نیست. است وجود دارد یک درس است که ما باید یادگیری ؟

کتی: من می دانم که ما زندگی می کنند یک میلیون مایل در یک دقیقه من شخصا زندگی می کنند یک میلیون مایل در یک دقیقه و آن را به من ساخته شده بود بیشتر پذیرای مردم است که باید رسید. زمانی که مدرسه دوست پسر برتر از دوست پسر سابق رسیده یا استرالیا مرد برتر از آن استقبال. من آن را شخصا بسیار استقبال.

Aymann: در سمت راست. وجود دارد هر چیزی که شما آموخته ام در مورد مردان به ویژه در طول کل این وضعیت به ویژه در نور از آنچه اتفاق افتاده است در مواد غذایی و داروسازی?

کتی: بنابراین من می گویند آنها جسورانه است. اگر جهان در حال پایان یافتن است چرا که نه فقط برای آن بروید? می توان آن را خوب تا یک نقطه خاص—بدیهی است که شلیک نمی شات خود را بسیار ناراحت کننده و یا توهین آمیز در راه است. اما من فکر می کنم این جسارت مردان برای اطمینان حاصل کنید. من فکر می کنم آن را نیز مصرف مردم خارج از منطقه راحتی خود را که خوب است. اگر شما می خواهید برای دیدار با کسی که در شخص شما نمی توانید پنهان در پشت یک میلیون عکس در یک نوار و یا یک میلیون و دوستان و مانند برادران در محافل پمپاژ هر یک از دیگر. شما باید به دفع کردن برای خود را کمی. بنابراین من امیدوارم که فروشگاه مواد غذایی مرد نیست فقط تلاش برای پیدا کردن یک زن که می تواند او را به ماکارونی و یا برخی از حموس شیب وضعیت در مورد من. اما من فکر می کنم که بله جسورانه ریسک بیشتری. من امیدوارم که این تغییرات برای مردان بهتر است, من واقعا انجام دهد.

Aymann: شخص من خیلی می ترسم از این ایده از یک FaceTime تاریخ. حتی اگر من FaceTiming بستگان من یا دوستان من همیشه مانند یک پرنده و یا مانند یک ماهی اگر از زاویه درست نیست و آن را عجیب و غریب به آن را نگه دارید و صحبت کنید. چه مجازی تاریخ بود ؟

زاک: اوه مرد نیست ، شما را به نوعی مجبور به رفتن به آن مانند “من قصد ندارم به نگاه سرد.” شما نمی خواهید به بیرون آمدن از این حال مانند “اه این عالی است.” آن را کمتر از ایده آل است اما من فکر می کنم داشتن کسانی که انتظارات واقع بینانه از درست مانند “خوب بالقوه فرد در حال رفتن به نگاه کمی متفاوت در FaceTime از آنها ممکن است در زندگی واقعی است.” من ممکن است به دنبال من بهترین مطلق اما در پایان روز فقط نوع آنچه که شما می توانید.

“دوستیابی می گوید وجود دارد رفتن به طرف دیگر به این. وجود دارد رفتن به یک دنیا ارزش دنبال کردن عشق در, در پایان روز است.” — زاک

همیشه سعی کنید به دنبال نور خوب است. همچنین, سعی کنید به فکر می کنم در مورد آنچه پشت سر شما است. من واقعا به طبیعت به خصوص در کلرادو—که به نوعی با خاک می آید. بنابراین من سعی می کنم برای تغییر آن طوری که من یک دسته از طبیعت عکس های حلق آویز کردن. شما باید استراتژیک در مورد آن.

Aymann: من در حال حاضر ازدواج کرده اما من به یاد داشته باشید که در یک دسته از تاریخ اول و خیلی می ترسم چون من احساس وجود وزن بسیار زیاد قرار داده و در برداشت اول و شما واقعا باید این ایده چگونه شما می خواهید آن را به رفتن. و به عنوان به زودی به عنوان همه چیز شروع به رفتن نیست که راه من همه عرق و عجیب و غریب. من فقط می توانید تصور کنید که چقدر ناراحت کننده مجازی خرما—و یا آنها در واقع بد نیست ؟ شما چه فکر می کنید ؟ چگونه می توانم آنها را در مقایسه با زندگی واقعی فرد در تاریخ ؟

زاک: با مجازی, تاریخ, شما از دست دادن برخی از زبان بدن در خارج از عبارات صورت, اما شما هنوز هم تن. شما هنوز هم یادگیری زیادی در مورد کسی اگر وجود دارد که رابطه دوستانه. من حدس می زنم من واقعا فکر کردن بیش از حد در مورد آن فقط بیشتر شبیه “اجازه دهید فقط سعی کنید برای رسیدن به آنها را می دانیم و رفتن از وجود دارد.”

Aymann: چرا توقف کنم ؟ چرا که نه فقط با قرار دادن زندگی دوستیابی خود را در توقف ؟

زاک: من فکر می کنم شبیه به تنظیم زنگ هشدار در هر شب قبل از رفتن به خواب دوستیابی یکی از خوش بینانه ترین چیزهایی است که شما می توانید انجام دهید به دلیل آشنایی به من می گوید وجود دارد رفتن به طرف دیگر به این. وجود دارد رفتن به یک دنیا ارزش پیگیری عشق در پایان روز. بنابراین در ادامه به تاریخ فقط یک بسیار امیدوار چیزی است که نگه داشتن من مثبت است چرا که اگر من برای جلوگیری از آشنایی که از دست دادن در راه است. اما در همان زمان کاملا درک می کنم که چرا کسی ممکن است بخواهید به یک مکث چون من تا به حال قلب من شکسته و شما نیاز به زمان برای التیام از آن است. من که. اما من فکر می کنم که آشنایی است که مهم است در حال حاضر برای من به عنوان تا کنون به دلیل آن را هنوز هم ارزش رفتن برای یکی از اساسی ترین چیزهایی که در مورد انسان است.

Aymann: Damn, you’re عاشقانه به عنوان جهنم است. من شده است در پایان مقابل از جایی که من نوع ترس است که این مثل این است که آخرالزمانی آینده.

زاک: اوه آره ترسناک و اگر من به شما بگویم که آن را ترسناک نیست, من می خواهم به دروغ گفتن. من خودم فزاینده واقعا به سرعت اگر من مانند “اوه, خوب, این است که آن را در حال حاضر و در اینجا ما بروید.” شاید آن گنگ است. شاید از آن است که قرار دادن سر خود را در شن و ماسه کمی, اما من نمی دانم دیگر چگونه به آن را انجام دهد. این است که اصیل ترین راه است که من می توانم به خودم به سعی کنید به نگه داشتن من سلامت عقل.

Aymann: آیا واقعا در مورد پیدا کردن یک رابطه و ارتباط با کسی که رفتن به گذشته و یا آن را واقعا فقط در مورد قدمت و نگه داشتن آن را سرگرم کننده ؟

زاک: بله, این است که از یک نوع فرار و سرگرم کننده راه برای رفتن در مورد آن. اما من قطعا امید به پرورش رابطه از طریق این مانند تمدید قدیمی معاشقه, به, بحث, بدون واقعا هر توانایی انجام همه چیز با هم. منظورم این است که ما با هم هستیم اما در همان زمان به تنهایی پس از آن عجیب و غریب در مجاورت. اما من فکر می کنم که در وحشی ترین رویاهای من, من را در پیدا کردن کسی و ما همچنان برای رسیدن به هر یک از دیگر و لذت بردن از شرکت های یکدیگر تقریبا. و سپس آن را به طور طبیعی انتقال به دنیای واقعی هنگامی است که اجازه اتفاق می افتد. من, عشق, عاشقانه, کمدی, بنابراین من می خواهم اگر من دروغ گفت و من به امید پیدا کردن یک قرنطینه یار که ممکن است انتقال به چیزی جدی در انتهای دیگر. اما هر بار من مانند “اوه این دختر. این یکی است.” و پس از آن چیزی اتفاق می افتد و گفتم: “جواب منفی بود که در آن. من باید متوقف شود.” بنابراین من حدس می زنم من فقط در تلاش برای جلوگیری از خودم از تبدیل شدن به بدترین دشمن من هنوز هم.

برای شنیدن کل قسمت هایمشترک به انسان در اپل پادکست, Stitcher, Spotifyو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. برای قسمت “تک بچه ها واقعا برای آن در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>