صدای در سکوت: همانطور که ما در حل و فصل برای یک طاعون در سال امپراتوری حملات برگشت

من ماندن تا دیر — گاهی اوقات خیلی دیر و بعد خواب در صبح بیش از حد. گاهی اوقات من نمی مجموعه زنگ نیم عمد و گاهی اوقات من آن را خاموش و رانش حق بازگشت به خواب. آن را به یک کل خیلی آسان تر برای انجام این کار در حال حاضر: شهر مرده است آرام در روز هفته صبح ترسناک آرام و ساکت تر از آرامترین یکشنبه در خواب زمستانی فرو رفته. فقط از صدای محیط آن را غیر ممکن است برای گفتن 6 صبح به غیر از 8 یا 10.

من کار از خانه در یک آپارتمان در پلهام پارک وی محله برانکس. من در اتاق خواب من و یا در آشپزخانه. اتاق نشیمن من است پسر نوجوان مرد-پسر غار ترین بخشی که در آن او و پنجه نرم با کرک تازه-تخم پدیده “آموزش از راه دور” — که هنوز به فرض هر منسجم شکل — و هر چیز دیگری او را با روز خود را. ما بسیار مهربان با هر یک از دیگر, اما این نیز یک بار به هر فضای دیگر در حال حاضر که ما لازم نیست هر فضا. من وانمود به شنیدن خود را “خصوصی” مکالمات و او را برمی گرداند به نفع.

تبلیغات:

* * *

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ ایده های خود را و پاک کردن و یا سازگار ایدئولوژی. در یک حس خاص او هیچ افکار در همه فراتر از تار توهمات خود و عظمت و پشتیبانی شده توسط یک ریز honed مجموعه ای از وحشی غرایز. آن را همیشه یک اشتباه به صرف بیش از حد طولانی است که در ذهن فرد — بحث در مورد خیره به پرتگاه! — و به هر حال ما نمی خواهد پیدا کردن ریشه های وجود دارد از آخرین سمی brainworm به ظهور از آمریکا راست.

خواهد بود که دست پاچه مفهوم است که ما باید مستندات و اجتماعی فاصله اساسا قبل از آنها را آغاز کرده اند و قطعا قبل از آنها انجام هر گونه خوب و فرستادن مردم به کار ویروس و یا هیچ به منظور “بازگشایی” اقتصاد است.

تبلیغات:

من مطمئن هستم که برخی از افرادی که در آغوش این ایده بودند grievously زخمی اتهامات آن است که یک پیرو عقیده توماس مالتوس قصد کشتن کمتر شایسته و یا اعضای مولد جامعه در جهت است که “اقتصاد” و یا بدتر هنوز, “بازار” در نظر گرفته شده به عنوان یک هیولا انتزاع ایستاده بالای زندگی انسان و تغذیه آن — ممکن است زندگی می کنند. همانطور که مشاهده کردم در توییتر به تازگی اگر ما جای چنین عمدا فازی سازه با “Yog-Sothoth” یا “گوساله طلایی” تمام چیزی که ممکن است آسان تر به درک.

اما ممکن است آن را آسان تر به رول با “این چیزی نیست که ما به معنای در همه” جمعیت اگر آنها تا به حال آمد و گفت: آن را به عنوان در حال حاضر بدنام سی ان ان مصاحبه با تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک یک جمهوریخواه به خوبی و واقعا شسته در خون بره.

* * *

تبلیغات:

من متوجه پرندگان حق دور پس از سر و صدای ترافیک شروع به کاهش در اوایل ماه مارس. من شنیده ام دیگر نیویورکی در مورد این بحث: سوال این است که آیا آنها همیشه بخوان این مقدار در تمام طول روز و نه فقط در اوایل صبح ؟ من زندگی می کنند کمتر از یک بلوک از یکی از parkways رابرت موسی ساخته شده است به قطع greenway از طریق قلب این شهر و من می دانم که وجود دلایل معتبر به انتقاد از کسانی که به عنوان مهندسی اجتماعی پروژه. اما این به معنی وجود دارد باغ از درختان بلند و زیستگاه هزاران پرنده حتی در یک متراکم محله شش-داستان زرد-آجر پیش از جنگ های آپارتمانی. به فکر کردن در مورد زمانی که ساختمان همه چیز در این مقیاس ممکن بود … که باید به درد یا غم انگیز در این لحظه اما اغلب آن را فقط به نظر می رسد غیرممکن دور.

آن زمان من دیگر به اطلاع sirens. منظور من آن زمان من دیگر به اطلاع آنها را بر روی یک سطح خودآگاه و ثبت نام احتمالی خود را به معنای. آژیر سر و صدا وجود دارد از زمانی که در نیویورک یا هر شهر بزرگ. اما از چند روز به این مستند با ماشین و اتوبوس و ترافیک کاهش می یابد دو سوم یا سه چهارم و یا هر آنچه در آن است من آگاه شد که من می توانم شنیدن صدای در تمام طول روز طولانی و اغلب به حرکت و یا هنوز هم نزدیک یا دور هر دو در یک بار. آمبولانس آژیر.

تبلیغات:

بله مختلف وجود دارد توضیحات برای این است. آنها قابل شنیدن بیش از مسافت های طولانی تر در حال حاضر و من زندگی می کنند حدود یک مایل در غرب یکی از بزرگترین بیمارستان در شهرستان (و دو مایلی شرق یکی دیگر). بدون شک برخی از کسانی که آمبولانس در حال حمل افرادی که تا به حال حمله قلبی شده است و یا در حوادث و یا بدست شات درست مثل معمول است. اما قطعا نه همه آنها.

* * *

تا آنجا که من می تواند به بازسازی چیزهای کشتن ضعیف brainworm متورم و بزرگ شده در این راه. در مارس 16 — کمتر از دو هفته پیش! — یک موسسه هوور همکار و استاد حقوق دانشگاه نیویورک به نام Richard A. Epstein منتشر شده آنچه که او به نام “عمیقا contrarian” تجزیه و تحلیل از شیوع کروناویروس. Ha ha شما می توانید می گویند که دوباره.

تبلیغات:

اجازه بدهید به ما توجه داشته باشید که اپستاین صفر تخصص در علم پزشکی و همچنین که او متعلق به گوشت خوک و الاغ “محافظه کار فکری” طبقه برای آنها تلفظ چیزی “contrarian” همیشه حامل یک نوع وابسته به عشق شهوانی هیجان و همیشه بدان معنی است که یکی افزایش باعث به اصطلاح بازار آزاد سرمایه داری و با این استدلال که هر چیزی که دولت احتمالا می تواند مخرب است (به جز برای سم خود را و می میرند).

اپستاین استدلال کرد که این بیماری همه گیر کوروناویروس واقعا یک بیماری همه گیر وجود دارد خواهد بود “خوب زیر 1 میلیون” موارد در سراسر جهان و حدود 50,000 تن. او در پست اصلی او پیش بینی کرد که وجود خواهد داشت کمتر از 500 مرگ و میر در ایالات متحده — و oh, خوبی, هر یک از آن خواهد بود یک تراژدی شخصی بدون شک! اما در طرح بزرگتر از همه چیز, چیزی برای نگرانی و قطعا هیچ توجیهی برای “زمان دوره” گسترده اقتصادی shutdown.

پس از آن البته اپستاین به شیرجه دوباره به پست خود و دیوانه وار آن را ویرایش. او در حال حاضر اذعان می کند اصلی خود را برآورد 500 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا — نشانگر ما منفجر گذشته در شهر نیویورک به تنهایی از چند روز به عقب بود “اشتباه” بدون توضیح چه نوع خطا در آن بود. شاید این فقط یک غلط املایی! پس از همه, او در حال حاضر اضافه شده اضافی صفر و نورد با برآورد 5,000 مرگ و میر که او اذعان می کند “می تواند تا حدودی خوش بینانه است.” آن می تواند در آن! اما هی این همه فقط اعداد بر روی صفحه است. واقعا چه کسی می داند ؟

تبلیغات:

* * *

این تغییرات در زندگی روزانه کمتر از شما فکر می کنم در کل به زندگی در جای بقیه جهان (حداقل برای لحظه ای) نمایش ها با ترور به عنوان کانون طاعون. من اندرو کومو روزانه جلسات مانند بسیاری از مردم, اما من متوقف شد با تمرکز بر اعداد. همانطور که از شنبه شب در آنجا بوده است 30,000-موارد عجیب و غریب در شهر, و 672 نفر کشته شده اند. همه ما می دانیم که تعداد کسانی که بدتر خواهد شد; آیا این پیشرفت ریاضی ارائه می دهد برخی از علت خوش بینی است که یک دانشگاهی سوال.

بیشتر ما در حال انجام آنچه که مردم در جای دیگر در حال انجام است. من صحبت کردن با همسایه ها, با احتیاط. من با مردم صحبت با تلفن. من صرف زمان بیشتری را بر روی تلفن در طول دو هفته گذشته از من در دو سال گذشته احتمالا. من صحبت کردن با مادرم زندگی می کند که در قفل شده-پایین ارشد مرکز 3,000 مایل دور. من صحبت کردن با یک دوست در ماساچوست که دارای سرطان ریه است و نمی دانم که آیا او کارآزمایی بالینی ادامه خواهد داد — و یا اینکه آیا پزشکی حرفه ای را به سادگی نوشتن او اگر او بیمار می شود. من صحبت کردن با یک دوست در مناطق روستایی انگلستان که فکر می کند او ممکن است ویروس و صرف دو هفته داخل با زن سبک و جلف. (هر دو آنها خوب است.) من صحبت کردن با دوستان زندگی می کنند که در چند مایلی شرق یا جنوب من در نیویورک محله ما به بحث در مورد چگونه آرام است

ما ایستاده در خط در فروشگاه مواد غذایی در نقاط مشخص شده با پلیس-سبک نوار. جایی که به فروش می رساند burek مشخص آلبانیایی اسفناج-پنیر پای هنوز باز است. بنابراین خط پیتزا فروشی با پژمرده تصاویر یانکی بازیکنان و غرب هند گاو-مرغ محل. اما هر آسیایی متعلق به کسب و کار از هر نوع در این محله بسته شده است پایین — سه چینی رستوران های تخفیف فروشگاه ها و مغازه مشروب فروشی — و نه به این دلیل که آنها تا به حال به. من می ترسم من می دانم که دلایل آن است.

تبلیغات:

* * *

اصلاحات و ریاضی خطاها کنار ریچارد اپستین آیا وظیفه خود را به ارباب کلاس است که در استخدام او است. برای یک لحظه او سیلی به ظاهر خونسرد فکری براق بر این تصور بود که یک غول افراطی و برخی از اشکال جدید که ممکن است حمل کردن چند کمتر-از-تولیدی اش بود و هیچ دلیلی برای تعطیل کردن این مراکز و دفتر پارک ها و مراکز تماس.

به نظر می رسد که اپستین کار contrarian نابغه به سرعت در حال گردش — یکی تقریبا می توان گفت virally — در میان سرداران بزرگ سرمایه است. من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند آنها بودند (و هستند) در مجموع گه می ترسم با ياوه بازار سهام خونتان بیکاری اعداد و بیشتر از همه توسط این احتمال از دست دادن مالی و هژمونی ایدئولوژیک بیش گسترده تقلب بازی پوسته از اقتصاد جهانی است.

اپستاین باعث تعدادی از بلند پروازانه مقلدان از جمله “دره سیلیکون فناوری” هارون گین که تلفظ خود را به یک متخصص در ویروس زیرا او می دانست که در مورد بازاریابی ویروسی است. شما می توانید این گه! Ginn که آن را به عنوان اتفاق می افتد, نیز Breitbart-سبک جناح راست فعال نوشت: یک پست برای متوسط گیری خوش بینانه coronavirus پیش بینی و نورد دقیقا “درمان بدتر از بیماری” استدلال که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را چند روز بعد.

تبلیغات:

Ginn مقاله پذیرفته شد و بازتوییت شده توسط هر عمده Fox News رقم به جز Tucker Carlson (که شده است همه در بر نژادپرستی نه ویروس کره زمین). سپس آن را به طور گسترده و جامع افشا و خنثی واقعی دانشمندان و گرفته شده توسط رسانه است که بسیار مقاوم از حواس پرت نظرات اما نتیجه این بود عبور خط به مطلق مزخرف. من از دو ذهن در مورد آن, اما من به طور کلی معتقدم که بهتر است به شرم مزخرف تر از آن را پنهان و آن را تحریک کننده به عنوان خوانده شده whiny در سرمقاله وال استریت ژورنال و نتیجه گیری کرد که آنها باید در حدود یک هشتم از یک نقطه معتبر وجود دارد.

در عرض چند روز یا حتی ساعت دو از مهمترین و به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده نیویورک تایمز, روزنامه, Bret “ساس” استفن و توماس “من قلب MBS” فریدمن بود بیشتر یا کمتر به امضا رسید به این مفهوم است که احیای Yog-Sothoth — ببخشید منظورم از “بازگشایی اقتصاد ما” دقیقا در فرم عالی آن را در زمان قبل از همه گیر آمار — شاید-احتمالا-نیمه مهم تر از برخی از ناشناخته اما شاید نه به طور کامل هولناک تعداد مرگ و میر.

فریدمن قطعه بود به خصوص حیله گر معجون در روش مرسوم: من عادی مرد آمریکایی معقول ارائه راه حل های مصالحه که فقط اتفاق می افتد به خط با منافع بانکداران و سیاست جهانی نخبگان و فوق العاده غنی چاشنی با یک soupçon از wokeness. او سعی به بازگشت به آرشیو و سازمان ملل متحد-نوشتن خود را fulsome حمایت از مایک بلومبرگ به عنوان ایده آل دموکراتیک نامزد? است که مرد تمام وقت ذینفع از مرگ از حافظه اجتماعی و این واقعیت که هیچ مجازات برای اشتباه بودن زمانی که شما در اشتباه هستند در مجاز جهت.

درک در این زمینه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مضحک محاکمه-بالون توهمات در مورد داشتن ملت “مشتاق برای رفتن” و کلیسای pews پر شده توسط یکشنبه عید پاک هر دو اجتناب ناپذیر و احساساتی. که قصد ندارم به اتفاق می افتد در هر مقیاس بزرگ اما اگر حتی تعداد کمی از او dimwitted پیروان سعی کنید به اطاعت از خود را غیر قابل درک دستورات آنها را رانندگی تلفات حتی بیشتر از رفتن به اتفاق می افتد به هر حال. او یک مرد غمگین ناامیدانه شناور در این بحران و تلاش برای آسیب میرسانند بر روی موضوعات از ایده ها ریخت به سر خود را با دیگران است. او را کشته و اقتصاد رانندگی کردن صخره, اما شما نمی توانید رد کردن احتمال او خواهد بود و انتخاب مجدد هر حال. کشیش بالای Yog-Sothoth باید او نا امید شده. او خود را تنها گزینه برای لحظه ای اما او کاملا و در دراز مدت آنها قطعا نیاز به شخص دیگری.

تبلیغات:

راستش اگر آن را خیلی زود و به طور جدی فکر می کنم کل این چیزی که در شرایط سیاسی. من هیچ ایده چه چیزی این به این معنی برای, جو بایدن, خواباندن در ویلمینگتون زير زمين و من نمی مراقبت. پسر من و من فقط در تلاش برای دریافت از طریق روز در کانون طاعون. خواهر خود را در حال آمدن است در طول این آخر هفته; ما تمام شده قفل شده است و برای دو هفته و خیلی مطمئن ما آلوده نیست. ما می تواند البته اشتباه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>