شش کارکنان کار برای راه اندازی مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی تست مثبت برای Coronavirus


A volunteer passes out hand sanitizer during a rally for President Donald Trump at the BOK Center on June 20, 2020 in Tulsa, Oklahoma.

یک داوطلب عبور از ضد عفونی کننده دست در طول یک تظاهرات برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در BOK مرکز در ژوئن 20, 2020 در Tulsa, Oklahoma.

برنده McNamee/گتی ایماژ

شش عضو هیات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین که مشغول به کار بودند برای کمک به راه اندازی خود را شنبه شب تجمع در Tulsa, اوکلاهما, آزمایش مثبت برای COVID-19. مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی از اعلام روز شنبه ارائه استارک یادآوری خطرات ناشی از برگزاری تظاهرات در داخل خانه در وسط یک جهانی همه گیر در یک شهرستان که در آن coronavirus موارد شده اند در حال افزایش است. تیم Murtaugh کمپین ارتباطات مدیر با صدور بیانیه ای اعلام کرد که “قرنطینه روش” در جای خود قرار گرفتند و هیچ یک از کارکنان که تست مثبت و نه هر کسی که تا به حال تماس مستقیم با آنها خواهد حضور در تولسا رالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته شد در مورد مبارزات انتخاباتی کارکنان که آلوده بودند و بنا به گزارش عصبانی خبر شده بود ساخته شده است. این تجمع که تصور می شود بزرگترین داخل سالن گردهمایی در جهان در طول pandemic, علائم اولین بار که برنده خواهد شد برگزاری یک تجمع در بیش از سه ماه. شرکت کنندگان بودند همه دست به صورت آبی پوشانده اند اما هیچ یک از اجرای پوشیدن ماسک. برخی از افرادی که موفق به دریافت ماسک بلافاصله انداخت و آنها را خارج و گزارش از صحنه توجه داشته باشید چند rallygoers بودند با پوشیدن ماسک به عنوان آنها وارد عرصه است. ساعت قبل از شروع این رویداد در حال حاضر وجود دارد یک جمعیت محکم بسته بندی شده در نزدیکی مرحله و چند پوشیده بودند و چهره پوشانده اند. هر کسی که وارد این تجمع نیز تا به حال به تحت حرارت غربالگری قبل از رفتن داخل. هر کسی که شکست خورده دما بررسی شد و بنا به گزارش ها قرار می گیرد در یک اتاق خنک کننده برای به دست آوردن یک تست دوم در مورد آنها بالا خواندن با توجه به آب و هوا. اگر آنها موفق به تست دوم شدند و سپس اجازه ورود به این تجمع است.

پیش از این تجمع معترضان در مواجهه با تهمت هواداران در خیابان های نزدیک به میدان جنگ. وجود دارد حدود 250 سربازان گارد ملی کمک به اجرای قانون محلی است. همانطور که از اواخر بعد از ظهر تنها یک بازداشت گزارش شده بود. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به نام در تولسا پلیس برای دستگیری یک زن که با پوشیدن یک “من نمی توانم نفس بکشم” پیراهن و نمی خواسته ترک منطقه امن برای این رویداد ادعا که او تا به حال یک بلیط برای این تجمع است. “پس از چند دقیقه درخواست خود را به ترک او همچنان حاضر به همکاری و همراهی در خارج از منطقه و حمل و نقل به رزرو برای انسداد” تولسا سخنگوی پلیس جین پیرس گفت.

A Trump supporter and Black Lives Matter protester talk before a rally with US President Donald Trump later at the BOK Center on June 20, 2020, in Tulsa, Oklahoma.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و زندگی موضوع معترض صحبت قبل از تجمع با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد در BOK مرکز در ژوئن 20, 2020, در Tulsa, Oklahoma.

معاونت/گتی ایماژ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>