شصت و پنج درصد از رای دهندگان بر این باورند تهمت خواهد بود انتخاب خواهد


President Donald Trump boards Air Force One before departing from Andrews Air Force Base in Maryland on February 23, 2020.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تخته نیروی هوایی قبل از خروج از پایگاه نیروی هوایی اندروز در مریلند در فوریه 23 سال 2020 است.

مندل فا نگن/گتی ایماژ

دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری در حال مبارزه سخت برای تبدیل شدن به حزب نامزد اما اگر اکثر رای دهندگان غرایز درست آن را برای هیچ چیز. شصت و پنج درصد از رای دهندگان ثبت شده در سراسر کشور فکر می کنم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالا یا قطعا مجددا انتخاب با توجه به ایسنا/نظرسنجی. همانطور که ممکن است انتظار می رود جمهوری خواهان هستند که بیشتر خوش بینانه در مورد فرمانده شانس به بیش از نه-در-10 باور او برنده خواهد شد انتخاب مجدد. اما این یک احساس مشترک توسط بیش از یک سوم از دموکرات ها نیز هست.

با وجود منفی است که هر کسی قادر خواهد بود به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن این نظرسنجی همچنین نشان داد که رئیس جمهور است که تقریبا در فرضی ترکیب هیرو با این شش دموکراتیک مدعی است. کسی است که بهترین در فرضی matchup بهداشت ، برنی ساندرز با 47 درصد نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن 44 درصد توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن که بدست می آوریم 47 درصد نسبت ناروا به 45 درصد است. حتی اگر نتایج به دست آمده در این فرضی matchups بسیاری از آنها نه خوش بینانه در مورد چشم انداز خود را به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. ساندرز می شود که بیشترین رأی را با 27 درصد از رای دهندگان فکر او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن با بایدن در آینده نزدیک دوم در 26 درصد است.

در میان به احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان ساندرز نیز روشن منجر به 28 درصد توصیف او را به عنوان انتخاب برتر خود را به نامزد. سناتور. الیزابت وارن می آید در جایگاه دوم با 19 درصد و به دنبال آن بایدن با 17 درصد است. مایکل بلومبرگ می آید در جایگاه چهارم با 13 درصد در حالی که پیت Buttigieg 10 درصد و سناتور. ctq 5 درصد. این نظرسنجی همچنین نشان می دهد وجود دارد مقدار زیادی از فضا برای حرکت هر چند که تنها 42 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان می گویند که قطعا ساخته شده تا ذهن خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>