جست و خیز گرفتن و یاد بگیرند که چگونه به گوشت گاو فو در خانه

استخوان مایع یک ماده مغذی متراکم ابر ساخته شده از گوشت و استخوان است. آن را تسکین دهنده و آسان بر روی هضم با یک تن از مزایای بهداشت و درمان به نوشیدن ، فوری گلدان یک نام تجاری اجاق گاز فشار است که به معنای جدید به اصطلاح “آن را تنظیم و آن را فراموش کرده ام.” فراموش نکنید که نیاز به طور مداوم نظارت نهفته قابلمه استخوان براث به مدت 24 ساعت! فشار چند دکمه و اجازه فوری گلدان را بیش از وجود دارد. و با آن سوپ شما ساخته شده که به راحتی شما می توانید پس از آن صدها نفر از کلاسیک و جدید سوپ chilis, خورش, نوشیدنی ها و غذاهای اصلی استفاده فوری گلدان. آماده برای قرار دادن قدرت از گلدان و مبتکرانه استخوان سوپ دستور العمل به کار برای شما? استخوان سوپ رژیم غذایی معجزه فوری گلدان آشپزی است فقط آنچه شما نیاز دارید.

تبلیغات:

***

راز این سنتی ویتنامی خورش است چه در کیسه: زنجبیل, میخک, رازیانه و فلفل. تزریق مایع می افزاید: فوق العاده غنی و عطر و طعم خوشمزه و داشتن استخوان براث در دست باعث می شود این غذا سریع و آسان به را است.

***

دستور العمل: ویتنامی گوشت گاو فو

باعث می شود 4 نفر

مواد لازم:

تبلیغات:

  • 2-قطعه اینچ زنجبیل
  • 2 حبه
  • 1 انیسون ستاره
  • 6 فلفل
  • 6 فنجان اساسی گوشت استخوان براث
  • 1 پوند گوشت راسته, بسیار, نازک
  • 1 قاشق غذا خوری سس ماهی
  • 2 قاشق غذا خوری پودر نارگیل
  • 12 اونس رشته فرنگی برنج

دستورالعمل:

1. در یک دسته گل گارنی کیسه اضافه کردن زنجبیل, میخک, رازیانه و فلفل. امن بسته شده است.

2. در لحظه قابلمه اضافه کردن براث و bouquet garni کیسه. فشار روغن سرخ کرده و به سوپ به جوش. را فشار دهید – (یا کمتر) را فشار دهید برای کاهش گرما و بجوش و خروش آمدن به دم براث به مدت 15 تا 20 دقیقه.

تبلیغات:

3. حذف کیسه و اضافه کردن گچ بری سس ماهی و شکر نارگیل. خاموش کردن دیگ و هم بزنید به طور خلاصه به طبخ استیک.

4. تهیه رشته فرنگی با توجه به دستورالعمل بسته. اضافه کردن 1 فنجان رشته فرنگی به هر کاسه خدمت و بالا با سوپ. چاشنی زدن به عنوان مورد نظر.

تبلیغات:

Garnishes: 1 فنجان هر جوانه لوبیا, گشنیز, برگ, برگ نعناع, قطعه قطعه سبز و پیاز و hoisin سس لیمو ترش قاچ و/یا نازک تایلندی شیلی فلفل

مانند این دستور غذا را به عنوان آنجا که ما انجام دهید ؟ اینجا را کلیک کنید برای خرید یک کپی از استخوان سوپ رژیم غذایی معجزه فوری گلدان آشپزی: باستانی, بهداشت و زیبایی, درمان های ساخته شده آسان و خوشمزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>