تخته سنگ شروع یک محفظه Paywall


The Slate logo surrounded by illustrations of hands holding smartphones, tablets, and such accessing Slate.

ناتالی ماتیوز-Ramo

از امروز شروع تخته سنگ است که تلاش چیزی جدید.

ما خواهد بود با درخواست ما وفادار ترین خوانندگان—کسانی از شما که بازدید سایت بیشتر برای کمک به نگه داشتن کار ما ممکن است با پیوستن به ما, عضویت, برنامه تخته سنگ به علاوه.

تخته سنگ به علاوه جدید نیست. آن را راه اندازی شش سال پیش و آن را تبدیل به یک بخش بسیار مهم از ما چگونه حفظ کسب و کار ما و چگونه ما فکر می کنم در مورد رابطه ما به خوانندگان و شنوندگان. (اگر شما در حال خواندن این مطلب به عنوان یک عضو با تشکر از شما! هیچ چیز در حال تغییر است برای شما و یا عضویت خود را.)

تبدیل شدن به یک تخته سنگ به علاوه عضو مطلق بهترین راه برای عقب روزنامه نگاری ما. و مزایای روشن است: نه تنها تمام مقالات شما می خواهید به عنوان خوانده شده (با یک پاک کننده تجربه خواندن) بلکه آگهی رایگان پادکست ها و جایزه نشان می دهد.

تبدیل شدن به یک عضو است و همچنین بهترین راه برای کمک به ما شکل است که روزنامه نگاری. ما را وادار به یادگیری بیشتر در مورد آنچه شما می خواهم برای دیدن بیشتر (و کمتر) و شما را وادار به می دانم که ما بهتر بیش از حد: از طریق برنامه های ویژه و خواننده-بازخورد جلسات و مانند آن. یک نشریه که بیشتر متکی به طور کامل در آن مشترکین یک نشریه است که در خدمت آنها بهتر است. و تخته سنگ ها همیشه می خواستم به نوعی از جایی که در نوع دائمی گفتگو با مخاطبان آن است.

تا تخته سنگ را فراهم کرده است تقریبا همه از آن نوشته شده کار به صورت رایگان. اما رفتن به جلو ما فکر می کنیم راه ما واقعا رشد است و در ادامه به تنوع درآمد ما—با درخواست خوانندگان مثل شما برای حمایت از ما به طور مستقیم. در ماه های آینده برخی از ما بیشتر درگیر بازدید کنندگان را وادار به پیوستن به تخته سنگ به علاوه به منظور حفظ و خواندن مقالات در سایت.

اشتراک هزینه 35 دلار برای سال اول خود را به عنوان یک تخته سنگ به علاوه عضو. نیز وجود دارد دو هفته تست رایگان اگر شما می خواهید به فکر می کنم در مورد آن را در حالی که کمی طولانی تر است.

ما از اولین نشریه دیجیتال به راه اندازی یک محفظه paywall برای سایت ما. و ما همیشه در حال بررسی راه های جدید برای حمایت از ما روزنامه نگاری و روزنامه نگاران به ویژه در آنچه که تبدیل به یک رابطه جنسی خشن آب و هوا برای رسانه های دیجیتال. در حالی که برای در حال حاضر ما شده ایم به دنبال افزایش آبونمان ، اما ما با اعلام این تغییر در جهان است که به نظر می رسد بسیار متفاوت از یکی که در آن چنین طرح هایی بودند که برای اولین بار مورد بحث قرار گرفت. و من می خواهم برای اینکه کاملا روشن است: تمام تخته سنگ محتوای مورد شیوع کروناویروس باقی خواهد ماند رایگان برای همه مهم نیست که چگونه بسیاری از مقالات در مورد این موضوع که شما به پایان رسید خواندن.

با تشکر از شما دوباره برای بودن وفادار تخته سنگ خواننده و شنونده است. ساخت تخته برای شما چه هیجان انگیز در مورد ساخت تخته سنگ در وهله اول.

و لطفا در نظر پیوستن به تخته سنگ به علاوه اگر شما نیست به طوری که ما می تواند همچنان آوردن تخته سنگ به شما فردا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>