با سورتمه حمل کردن سگ از نزدیک مربوط به “باستان سگ” از بیش از 9000 سال پیش

یک مطالعه جدید نشان می دهد که با سورتمه حمل کردن سگ مانند Alaskan Malamutes Huskies از سیبری و گرینلند با کالسکه سفر کردن سگ اقتباس به قطب شمال بسیار زودتر از آنچه قبلا تصور و نظر ژنتیکی شبیه به یک هوای سرد سگ از بیش از 9500 سال پیش.

در این بررسی که در حال انتشار در journalScience شد انجام شده توسط محققان از سلامت و پزشکی ارومیه در دانشگاه کپنهاگ با همکاری دانشگاه گرینلند و موسسه زیست شناسی تکاملی, Barcelona. به عنوان انتزاعی آن قرار داده است “این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که با سورتمه حمل کردن سگ نشان دهنده کهن نسب رفتن حداقل 9500 سال و گرگ پرورش با اجداد با سورتمه حمل کردن سگ و قبل از تماس با سگ آمریکایی. اما جریان ژن بین سورتمه حمل کردن سگ ها و گرگ ها به احتمال زیاد متوقف شده قبل از ∼9500 سال پیش.”

تبلیغات:

یکی از دو اولیه نویسندگان این مطالعه دانشجوی دکتری Mikkel Sinding از جهان موسسه در کپنهاگ توضیح داد به علوم روزانه است که “ما باید استخراج DNA از یک 9,500-سال سگ از سیبری جزیره Zhokhov که سگ است به نام بعد از. بر اساس که DNA ما قسمتی از قدیمی ترین و کامل ژنوم سگ به تاریخ و نتایج نشان می دهد بسیار زود تنوع سگ به انواع چکش سگ.”

دیگر اولیه نویسنده دانشیار Shyam Gopalakrishnan اضافه شده است که “این بدان معنی است که مدرن و سورتمه سگ و Zhokhov همان منشاء مشترک در سیبری بیش از 9500 سال پیش. تا زمانی که ما فکر می کردم که با کالسکه سفر کردن سگ شد تنها 2-3 000 سال است.”

مطالعه مربوط است چرا که دانشمندان قبلا بر این باور بودند که Zhokhov شد یک نوع از باستان سگ بسیار متفاوت از نژاد که امروز وجود دارد و اعتقاد به تضعیف این واقعیت است که سگ در سوال سهام بخش عمده ای از آن ژنوم با سه گونه از سگ سورتمه تحقیق در این مطالعه. در این مطالعه به طور قابل توجهی طول جدول زمانی برای درک ما از زمانی که با کالسکه سفر کردن سگ شد اهلی.

تبلیغات:

این مطالعه همچنین نشان داد که با کالسکه سفر کردن سگ نمایش خاص و متمایز تکاملی تفاوت از اهلی سگ بیشتر از ما می دانید و دوست دارم امروز. مهمترین آنها این است که آنها نمی ژنتیکی اقتباس به خوردن مقدار زیادی از قند و نشاسته مانند دیگر اهلی سگ. آنها به جای تکامل یافته به خوردن رژیم غذایی با چربی بالا شبیه به خرس های قطبی و مردم که در حال بومی به منطقه قطب شمال.

“این یافته ها نشان می دهد قابل توجه سفر از راه دور و حمل و نقل از منابع که در آن سگ سورتمه خواهد شده اند بسیار سودمند — اگر لازم نیست” نویسنده و نوشتن در مطالعه خود. “احتمالي با سورتمه حمل کردن باقی مانده است و ما ژنومی تجزیه و تحلیل از یک 9500-سال سگ از Zhokhov سایت نشان می دهد که سنت ها و کلید های ژنومی و تغییرات که در تعریف مدرن با سورتمه حمل کردن سگ تاسیس شد در جنوب شرق آسیا قطب شمال >9500 سال پیش. نتایج ما حاکی از آن است که ترکیبی از این سگ ها با نوآوری از سورتمه حمل کردن تکنولوژی تسهیل معاش انسان از اولین هولوسن در قطب شمال.”

این اولین مطالعه اخیر به ارائه بینش های جدید به پدیده های مربوط به سگ اهلی. یک مطالعه منتشر شده در اوایل این ماه نشان داد که لندن روباه در حال توسعه نشانه های اولیه از اهلی از جمله کوتاه snouts گسترده تر پوزه راهنمایی و کوچکتر مغز موارد است.

تبلیغات:

“آنچه واقعا جالب اینجا است که این روباه در حال انجام این کار به خود را دارند. این نتیجه از روباه که تصمیم گرفته اند به زندگی می کنند در نزدیکی مردم و نشان دادن این صفات است که آنها را بیشتر شبیه حیوانات اهلی” کوین پارسونز یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه گلاسکو به بی بی سی گفت در یک ویدیو. شده است وجود دارد بحث قابل توجهی در اطراف این مطالعه از اهلی, با معروف 1950s مطالعه توسط اتحاد جماهیر شوروی ژنتیک به نام دیمیتری Belyaev که استدلال برای وجود “اهلی کردن” سندرم بودن دقت به چالش کشیده پس از آن دانشمندان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>