آهسته سوختگی لئون Neyfakh در آوردن او واترگیت سری به تلویزیون


Leon Neyfakh sits in a chair in front of a credenza and old-fashioned TV.

لئون Neyfakh میزبان یک تلویزیون جدید اقتباس از فصل 1 از سرعت رایت اکران یکشنبه در Epix.

Epix

Slow Burn در حال آمدن است به صفحه نمایش کوچک است. در فصل اول از تخته برنده جایزه پادکست پوشش رسوایی واترگیت اقتباس شده است به یک تلویزیون docu-سری اکران یکشنبه در Epix. لئون Neyfakh میزبان یک بار دیگر این زمان تطبیق خود گفتن از واترگیت داستان با شرکت تولید چپ/راست. سری جدید می افزاید: تصاویری به داستان و شخصیت های که شنوندگان را به یاد داشته باشید از پادکست و همچنین معرفی برخی از موضوعات جدید که Neyfakh می گوید او نمی توانید برای اولین بار در اطراف.

ما با Neyfakh که در حال حاضر میزبان Luminary پادکست شکست مفتضحانهدر مورد فرایند انطباق آنچه Slow Burn طرفداران می توانند انتظار از سری جدید و افکار خود را بر روی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح.

این مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح. تخته سنگ مدیر عامل دن بررسی و تخته سنگ پادکست مدیر تحریریه گابریل راث به عنوان تولید کننده اجرایی در تلویزیون سری.

تخته سنگ: چه تفاوتی بین Slow Burn تلویزیون نشان می دهد و آهسته سوزاندن پادکست?

Neyfakh: وجود دارد یک دسته از توطئه است که ما به نوعی در جدول سمت چپ زمانی که ما ساخت پادکست از آنجا که ما می خواستم به نگه داشتن همه چیز به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است و در بسیاری از موارد که به معنای کنار گذاشتن برخی از رشته های این داستان است که می شده اند به تناسب به ما چارچوب است. اصلی ترین چیزی که من فکر است که تصمیم گیری ما [در هنگام ساخت پادکست] به اقامت در خارج از کاخ سفید برای بیشتر قسمت ها مثل ما سختی رو به مکانیک از این عملیات که منجر به واترگیت سرقت. ما صحبت نمی که بسیار مورد چه کسانی ساخته شده است که انتخاب در پوشش. ما واقعا صحبت کردن با مردم در کاخ سفید که بسیار. که چیزی که ما باید انجام دهیم برای تلویزیون نشان می دهد و من واقعا خوشحال به دور از روایت که با لایه اضافی. پادکست بود بنابراین با تمرکز بر آنچه آن را مانند به زندگی از طریق [واترگیت] که ما نزدیک شدن به تقریبا تاریخ اجتماعی رسوایی و این بسیار منعکس شده در تلویزیون نشان می دهد و همچنین, اما ما قادر به گرفتن در داخل رسوایی بیش از حد که من بسیار خوشحال است.

و آن را واقعا متفاوت دیدن این چهره مردم. مثلا برای من فقط همراه مارتا میچل با صدای او. البته من آگاه بود که او تا به حال این تصویر نمادین بیش از حد, اما بدیهی است که نه چیزی است که ما واقعا می تواند تلگراف در پادکست دیگر به توصیف او. برای دیدن عکس ها و ویدئوها از او که این تیم در سمت چپ/راست کشف آن را واقعا افزایش مارتا Mitchell تجربه. شما را در درک چرا او خیلی مغناطیسی و به همین دلیل او را به خوبی در تلویزیون. او یک ستاره واقعی است. او فقط مثل یک چشم به دنبال فرد با مو و آرایش و لباس او, آن را فقط یک لذت واقعی قادر به دیدن او.

یکی از اولین موضوعات جدید متوجه شدم در مجموعه تلویزیونی است که شامل J. Edgar Hoover. شد این داستان چیزهای که شما آگاهانه از سمت چپ از پادکست و یا چیزهایی که شما کشف به عنوان شما تحقیق برای تلویزیون نشان می دهد ؟

هوور چیزهای کاملا جدید برای من در واقع. من آگاه بود, بدیهی است که او مرده و من آگاه بود که او بسیار قدرتمند است. من فقط واقعا نقطه اتصال بین مرگ و واترگیت; من نمی آمد به تحقق است که تا به حال هوور نه فوت کرد زمانی که او, او ممکن است قادر به متوقف کردن واترگیت سرقت از اتفاق می افتد. این چیزی است که در سراسر به من هنگامی که من تا به حال صحبت با تولید در سمت چپ/راست و دیدم دوباره چقدر این قطعه از داستان است که من تا به حال را با هم در ذهن من در یک راه خاص است که علت و معلول است که تمرکز بزرگ نشان می دهد—تا بدانند علت و معلول بین بخش هایی از داستان—من درک نیست که علت و معلول تا زمانی که ما صحبت در مورد چگونه پس از مرگ ممکن است جا به روایت.

تلویزیون سری ویژگی های برخی از صدای ما شنیده در این پادکست به علاوه برخی از نام های جدید. که شما بیشتر هیجان زده برای دریافت سری جدید?

ما یکی از واترگیت سارق [Eugenio A. Martínez] که شگفت انگیز است. یکی از چیزهایی که ما انجام عشق در ما پادکست و درست است که برای شکست و همچنین پیدا کردن افرادی که بازیگران اصلی وجود دارد که در اتاق زمانی که آن اتفاق افتاد—کسی مثل لیندا تریپ از فصل 2—اما پس از آن نیز صحبت کردن به مردم در حاشیه که دیدم وقایع آشکار از دیدگاه کمی متفاوت است. چیز های مورد علاقه من است برای پیدا کردن کسی که به پایان می رسد تا هر دو. بنابراین یکی از واترگیت سارق که به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید به استخوان. در همان زمان او بود نوع محیطی شکل; او داده شد و او آن را انجام داد.

فرد دیگری با ما مصاحبه برای تلویزیون نشان می دهد که ما نمی توانید به صحبت کردن به صورت پادکست بود راجر سنگ که خود را شروع به عنوان یک شیاد و سیاسی عمل تحت دولت نیکسون. ما باید این نوع از تکه از افرادی که تا به حال حتی تبدیل شدن به آنچه که آنها را تبدیل به بعد. من نه مثبت در چه مرحله و در تعقیب آن مصاحبه با راجر سنگ برداری شده بود اما او فقط احساس می کند مانند یک عجیب و غریب throughline اتصال های مختلف این بخش از تاریخ ما است. این یک هیجان واقعی به کسی که بشدت در اخبار برای بحث در مورد این مرحله از زندگی خود را که او در ارتباط با, اما, شما می دانید, آن را اصلی ترین چیزی که مردم فکر می کنم در مورد او در حال حاضر.

آیا شما در ابتدا سعی کنید او را به صورت پادکست?

من به یاد داشته باشید. من مطمئن هستم که ما سعی می کنید اما آن را نمی تواند در هر نقطه.

آیا شما فکر می کنم او این مصاحبه چرا که او آگاه بود از آنچه Slow Burn بود ؟

راستش من فکر می کنم آن را احتمالا که او قرار بود به تلویزیون.

بنابراین داشتن این دو فصل در مورد آنچه آن را مانند به زندگی از طریق موارد جداگانه از استیضاح من کنجکاو به شنیدن افکار خود را در مورد زندگی از طریق یک خود—مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح ، شما شگفت زده چگونه است که همه نورد را ؟

آره. منظورم این است که وجود دارد یک نوع ریتم به آنچه اتفاق می افتد در طول مولر تحقیقات و مجموعه ای از انتظارات که مردم تا به حال برای چه نقشی مستقل مشاور دفتر قرار بود که در هر اتفاقی می افتد و من فکر می کنم کسانی که انتظارات مطلع شدند توسط نیکسون داستان. ما به این باور منجر شد که مشاوران مستقل—که در Nixon مورد بود آرچیبالد Cox—قرار بود یکی را به چیزی که در صفحه اصلی و آشکار همه چیز که نیاز به توان نشان داد و به زور همه چیز را به نور. و مولر انجام داد که تا حدودی با روسیه دخالت و انتخابات, اما من فکر می کنم هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند که به نوعی می پیتر از راه آن انجام داد و در پایان با یک نوع تصویر بند انگشتی نسخه از همان رسوایی که در آن رئیس جمهور تهدیدی دخالت خارجی در انتخابات از یک کشور خارجی در یک بافت کاملا متفاوت. من احساس می کنم مانند اوکراین که بدیهی است که منجر به استیضاح نوع یک نسخه کوچک از روسیه داستان در یک راه بیشتر به راحتی قابل فهم یکی و یکی است که واقعا قرار می دهد رئیس جمهور در چرخ این معنا که او کسی است که رییس جمهور این کشور از اوکراین و درخواست کمک خود را. من فکر می کنم هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند که وجود دارد برای رفتن به این نوع از خاتمه که به پایان رسید تا بیشتر از همه چیز مهم که قبل آمد.

مردم همیشه جوک در مورد زمانی که فصل 30 آهسته رایت در حال رفتن به بیرون می آیند در مورد تهمت و دولت. من فکر نمی کنم آن را یک ایده خوب در حال حاضر شاید در 30 سال—اما من فکر کردن در مورد چگونه ما آن را انجام دهید. یکی از چالش ها خواهد بود صرف با این حال بسیاری از حملات بر روی مولر و روسیه و سپس pivoting به این کاملا جدا از چیزی است که به پایان می رسد تا از چیزی است که درایوهای طرح به نتیجه آن است. و یا هر فاز ما در حال حاضر—این بدیهی است که یک نتیجه گیری از او بدست تبرئه شد.

اما از یک روایت از نقطه نظر آن را دنبال نمی کند هر یک از قوانین. اندرو [پارسونز تولید کننده Slow Burn اول دو فصل در حال حاضر در شکست مفتضحانه] و من به این نتیجه رسیدم که برای هر کسی که گوش دادن به Slow Burn فصل 1 برای اطمینان که سیستم کار می کند و که همه چیز خوب خواهد بود چرا که یک بار در گذشته این کار را که در راه بود که راه اشتباه برای گوش دادن به نشان می دهد. چرا که من فکر می کنم ما نشان داده در هر قسمت وجود دارد بسیاری از راه های که در آن همه چیز بودند ضمنی. همه چیز را به محل سقوط کرد برای داستان به آشکار شدن آن را به عنوان آن را نمی باید به این راه وجود دارد و قطعا نقاط که در آن می تواند رفته اند راه دیگر. بنابراین احتمالا وجود دارد یک درس که: تکرار تاریخ ممکن است اما نه در همه آن خاص و آن را به همان راه بروید بار دوم به اول.

چیزی که در مورد شما در این فصل 30 آهسته رایت در مورد تهمت استیضاح, اگر چه, این است که شما در واقع از طریق آن زندگی می کردند و بخشی از دلیل که چرا شما حتی بازدید از رسوایی واترگیت در وهله اول بود چرا که شما می خواستم به دانستن آنچه در آن بود به زندگی از طریق چیزی شبیه به آن درست است ؟

کاملا. و بخشی از غریزه من چرا این امر می تواند یک ایده خوب را به صبر کنید تا کاملا یک مدت طولانی [برای مغلوب ساختن پیشی جستن داستان] این است که من فکر می کنم شما نیاز به یک کمی فاصله برای آن به اثر است که ما همیشه در تلاش برای رسیدن به, می خواهم با واترگیت یا کلینتون استیضاح یا 2000 انتخابات و یا ایران-کنترا [در شکست مفتضحانه]. وجود دارد برخی جابجایی اتفاق می افتد که با زمان است که با تمرکز توجه خود را بر روی عناصر مختلف از شاید شما تمایل به تمرکز بر روی زمانی که شما در واقع زندگی را از طریق آن. همه چیز نگاه مهم است یا محوری در نگاه به گذشته است که شاید نمی, در حال حاضر خود را به عنوان چنین در زمان واقعی است. و بنابراین من فکر می کنم می شود در حالی که قبل از من فکر می کنم ما می تواند ردیابی علت و معلول رانندگی این داستان رو به جلو است.

و یکی دیگر از چیزی است که شما استفاده می شود به مسائل است. شما می دانید ما عادت بسیار و کسی که در سال 2015 خواهد شوکه شده است به یاد بگیرند که از همه چیز ما عادت به پس از سال 2016.

راست و من احساس می کنم مانند بسیاری از مردم وجود دارد و یا رسوایی است که ما فکر رفتن به مهم است اما در حال حاضر نمی کنه—نوع مانند مارتا میچل.

آره وجود دارد بنابراین بسیاری از بیت بازیکنان در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. مردم اغلب صدای جیر جیر من: که مارتا میچل در مغلوب ساختن پیشی جستن ، و آنها به نوعی از همه هستند چرا که در پایان روز [تهمت] تنها یکی است که مردم در حال رفتن به یاد داشته باشید. در اولین قسمت از Slow Burn ما با استفاده از آنتونی Scaramucci به عنوان مثال, و آره در حال حاضر او می تواند یک پاورقی در صورتی که. در آن زمان این احساس تنها داستان است که اهمیت برای کسانی که 10 روز است که او در صحنه است. و من فکر می کنم گرفتن که در یک نقطه بعد از آن زمانی که شما می دانید چقدر ناچیز نقش او بود, خواهد بود نوع الهامی. آن را فورا نشان می دهد که این کشور در راه است که احساس تعجب آور و غیر منطقی در یک راه راست است ؟

شما می توانید به ما بگویید بیشتر در مورد چه چیزی جدید با شکست?

ما ساخته شده فصل 1 سال گذشته آن حدود 2000 انتخابات و فلوریدا بازشماری. فصل 2 که برای اولین بار در فوریه. 6 مورد ایران-کنترا که عمده دیگر ریاست جمهوری رسوایی رخ داده است که بین واترگیت و کلینتون در 1986-1987. ایران-کنترا متفاوت از داستان های دیگر ما گفته ایم چرا که بر خلاف واترگیت بر خلاف کلینتون-Lewinsky وجود ندارد به اندازه عقل متعارف در مورد آن وجود دارد نه به اندازه دانش مشترک در مورد آن. مردم نه به عنوان روشن در جزئیات. آنها حتی نمی باید لزوما یک استخوان درک درستی از آنچه اتفاق افتاده است و یا آنچه که در ایران و یا حتی که کنترا بودند و بیشتر از همه, چگونه آن دو چیز مرتبط شد. و از آنجا که رویکرد ما به این داستان شده است به چفت بر روی چیزهایی که مردم را به یاد داشته باشید چیزهایی که آشنا خواهد بود و نوع استفاده از آنها به عنوان چادر قطب در سراسر آن ما موضوع بیشتر آشنا مسائل و داستان خواهد شد که به مردم ایران-کنترا ما فرض هیچ دانش است. ما در حال فرض کنید مردم در حال آمدن به نشان می دهد با این سطح از دانش است که ما هنگامی که ما شروع به کار بر روی آن بود که در واقع صفر است.

و این یک نوع جدید از چیزی. با گذشته پادکست ما در برخورد با افرادی که کاملا معروف—شما می دانید وودوارد و برنشتاین نوع شخصیت—که ما تصمیم به deemphasize فقط به خاطر مردم بودند در حال حاضر پس از آشنایی با آنها و همراه آنها پس از نزدیک با واترگیت. با ایران-کنترا وجود ندارد این افراد واقعا. مردم وجود دارد که مرکزی به طرح—و من حدس می زنم شما می توانید که به معنی هر دو معنا از کلمه—افرادی مانند جان Poindexter یا جوانه مك فارلين. این افراد شناخته شده در برخی محافل سیاسی و علاقمندان می دانم که آنها چه کسانی هستند, اما آنها نمی مشاهیر آنها مانند قوم قهرمانان و خائنانی در امتداد خطوط از لیندا Tripp. و بنابراین من فکر می کنم ارائه آنها را به عنوان “شخصیت” است که به نوعی یک چالش متفاوت است. شما در حال هل دادن در برابر هر گونه تصورات از پیش پنداشته است که مردم ممکن است که یک رویکرد متفاوت به آنچه ما سعی به انجام این کار با کسی مثل تریپ.

و بنابراین ما سعی به انجام این کار با ایران-کنترا آنچه که ما در گذشته انجام داده است که در تصرف آنچه در آن می خواهم به زندگی می کنند از طریق آن بلکه به دلیل خیلی از ایران-کنترا اتفاق افتاده در پشت درهای بسته قبل از اینکه همه چیز رو در معرض نیمی از این فصل است که در مورد مسائل بود که عمومی بود که در حال پردازش توسط جامعه در زمان واقعی است. و بنابراین در راه است که آن را کمی متفاوت باشد. ما واقعا از گفتن این داستان این سیاست خارجی را طرح و سپس pivoting به واکنش عمومی در مورد نیمه راه از طریق—که من حدس می زنم این است که بسیار شبیه به کلینتون فصل در راه; من فکر می کنم ما تقریبا همین بود شکست.

وجود دارد برنامه ریزی برای یک فصل 3?

وجود دارد. ما در حال شروع تولید, اما من نمی گویم آنچه در مورد آن نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی