گزارش نقض ایده از تماس شاهدان و یا معرفی شواهد جدید در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه هفته گذشته است. این نتیجه که نا امید بسیاری از; در واقع نظرسنجی نشان داد که اکثر آمریکایی ها می خواستند شاهد نامیده می شود.

زنده شنبه شب در پاسخ به این که ناامیدی خود را با سرد باز این هفته که ویژه “محاکمه می خواهید تا به حال اتفاق افتاده است.”

Kenan Thompson ستاره دار به عنوان قاضی Mathis که ضربات Mikey روز قاضی جان رابرتز کردن نیمکت گفتن او “این دادگاه یک قاضی که برخی از بزرگ برنج آنهایی که زیر دامن.”

ورود به دادگاه بعدی بود که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل, بازی های برگزار شده توسط بک بنت اعلام کرد که او وجود دارد برای “یادآوری مردم آمریکا که همه مردان بی گناه هستند پس از اثبات جرم.”

بعد تامپسون تماس بهداشت ، لیندزی گراهام, بازی های برگزار شده توسط Kate McKinnon برای ارائه به رئیس جمهور دفاع.

مک کینون را گراهام به سرعت آن را روشن می سازد او معتقد است انتخاب مجدد “قصد ندارم به اتفاق می افتد مگر اینکه من و آقای تهمت بلغور و غلغلک دادن او بیسکویت و به همین دلیل من اعلام کرد که آقای تهمت بی گناه است.”

پس از گراهام بیانیه تامپسون Mathis می گوید او تماس شاهدان “به دلیل این که چگونه یک لعنت آزمایشی کار می کند.”

برای اولین بار است Cecily قوی به عنوان جان بولتون که بیانگر نگرانی عمیق خود را بیش از رئيس جمهور در رفتار.

زمانی که تامپسون Mathis می پرسد چرا بولتون تنها رو به جلو در آینده با کسانی که آیات در حال حاضر قوی پاسخ: “چون من کثیف عوضی که عاشق درام” قبل از کار در یک زمین برای کتاب جدید خود: “آن را به نام هری پاتر و اتاق که در آن اتفاق افتاده است!”

بنت مک کانل اشیاء به بولتون به عنوان شاهد و می پرسد برای تماس با هانتر بایدن به ایستاده.

“آه شما می دانید من تماس هانتر بایدن ، شما چه فکر میکنید, من نفرت, خنده دار شهود?” تامپسون Mathis می پرسد.

بایدن با بازی پیت دیویدسون وارد دادگاه در hoverboard در حالی که vaping گفتن در دادگاه او هیچ ارتباط واقعی به اتهامات ناروا مواجه است.

“من شده است به فروش بایدن استیک از دفتر من در بالای بایدن برج” دیویدسون بایدن می گوید: “و اجازه دادن به رهبران خارجی اقامت در بایدن-a-لارگو. آه صبر کنید, که رئيس جمهور در پسران. بله سوخته!”

Alec Baldwin, بازی مغلوب ساختن پیشی جستن وارد دادگاه بعدی, خم بیش از یک واکر در یک شیوه ای یادآور Harvey Weinstein اخیر حضور در دادگاه.

“خود افتخار من بسیار بیمار پیرمرد,” او می گوید. “چگونه می تواند من خودداری از کمک به اوکراین ؟ من به سختی می توانید در اطراف خانه.”

اما تامپسون Mathis نمی کند آن را خرید. “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شما در حال تلاش برای Weinstein من در حال حاضر؟” تامپسون Mathis می پرسد.

“در چه معنا ؟ چون هاروی و من با هم همپوشانی دارند در چند مناطق” او پاسخ تخمگذاری هسته دفاع از خود: “من گناه, اما این است که هیچ چیز.”

اگر چه طنز دفاع در واقع hews نزدیک به نتیجه گیری از بسیاری از زندگی واقعی می گذاریم.

سناتور. لامار الکساندر (R-TN) گفت: هفته گذشته که Trumps اقدامات نامناسب اما رای دهندگان نه سنای آمریکا باید تصمیم بگیرد که آیا او را برداشته از اتاق. سناتور. مارکو روبیو (R-FL) رفت و یک قدم بیشتر کرد و گفت که رئیس جمهور اقدامات impeachable که او به جرم اتهام, اما که او نباید برداشته شود. نبراسکا سناتور بن Sasse به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که الکساندر استدلال صحبت می کند به موقعیت های بسیاری سناتور جمهوریخواه.

در پایان بالدوین تهمت بیانگر هیچ ندامت اعمال خود و یا برای چه آزمایشی اقدام گفتن مخاطب “آنچه که من آموخته ام از این آزمایش این است که به وضوح هیچ چیز من انجام و یا می گویند به هر نتیجه است.”

و او اضافه می کند که دادگاه او را نیز تدریس یک درس با ارزش: که مک کانل که خود را “بهترین دوست” اعلام که باعث بنت به شکستن را به یک آهنگ میپرسند: “من چه کرده ام؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی