Snoop Dogg on a red carpet.

Snoop Dogg در ملکه & باریک برتر.

فریز Harrison/گتی ایماژ

رپ Snoop Dogg به عذرخواهی در Instagram برای نظرات او در مورد روزنامه نگار گیل پادشاه پس از مرگ Kobe Bryant. در مصاحبه با سابق WNBA ستاره لیزا لسلی پادشاه پرسید: در مورد تجاوز جنسی به اتهام برایانت رو در اوایل aughts در یک کلیپ که CBS مورد استفاده برای ترویج مصاحبه خود را. Snoop Dogg را با مهربانی به آن شده و یک ویدیو به Instagram که در آن او را تهدید پادشاه و او را به نام یک “بد بو سگ سر سگ ماده”:

گیل پادشاه. از جیب که می گه. راه های خارج از جیب. چه شما بدست می آورید از آن ؟ من قسم می خورم به خدا ما بدترین. ما در حال گاییدن بدترین. انتظار ما بیشتر از شما گیل. آیا شما اویختن با اپرا? چرا در حال میشم به ما حمله? ما مردم خود را. شما نمی آیند پس از لعنتی Harvey Weinstein درخواست آنها را dumbass سوالات. من مریض میشم. من می خواهم به تماس با شما یکی است. آیا این درست است که اگر من با او تماس بگیرید ؟ بد بو سگ سر سگ ماده, چگونه جرات شما سعی می کنید به مشعل من motherfucking homeboy شهرت پانک شخص ساده و معصوم? احترام به خانواده و عقب, سگ ماده قبل از ما دریافت کنید.

جای تعجب نیست Snoop پست منجر به مرگ تهدید برای شاه; به همان اندازه جای تعجب نیست آن منجر به واکنش از افراد مشهور اعم از پادشاه را دوست و اپرا وینفری به سابق امنیت ملی سوزان رایس مشاور. اما با توجه به Snoop آن مادر او بود که در نهایت او را متقاعد کرد که او ساخته شده است یک اشتباه است. Snoop نوشته شده یک عذرخواهی در روز چهارشنبه:

که صدا مانند یک انسان که فقط به او بازگوی! Snoop اصلی تصویری است که دیگر در Instagram صفحه اما او گرفته پایین عکس او نوشته شده از پادشاه حلق آویز کردن با Harvey Weinstein یا عکس از وینفری حلق آویز کردن با Weinstein کامل با یک عنوان نشان می دهد که مایکل جکسون و بیل کازبی هر دو بی گناه است. که پسر باید و شاید دیگر با او صحبت کنید.

در اینجا Snoop Dogg کامل عذرخواهی:

بالای صبح سه Snoop Dogg در آینده شما زنده و مستقیم با یک پیام. دو اشتباهات را ندارد حق ندارد; هنگامی که شما در اشتباه هستید, شما باید آن را تعمیر. بنابراین با که گفت: گیل پادشاه من عموم پاره شما را با آمدن شما در یک موهن شیوه بر اساس احساسات من عصبانی بودن در سوال شما خواسته. Overreacted. من باید آن را به کار گرفته راه های مختلف از آن است. من مطرح شد راه های بهتر از آن است. بنابراین من می خواهم برای معذرت خواهی به شما علنا برای زبان که من استفاده می شود و تماس با شما از نام شما و فقط بی احترامی. من معنی نیست که برای آن بود که—من فقط ابراز خودم برای یکی از دوستان بود که در اینجا به دفاع از خود است. بسیاری از مردم نگاه کردن به من و آنها عشق من, بنابراین من می خواهم به اجازه دهید آنها را می دانیم که در هر زمان شما ظروف سرباز یا مسافر تا آن را خوب به آن را تعمیر و آن را خوب به انسان و می گویند که شما در اشتباه بودند. بنابراین من عذرخواهی می کنیم. امیدوارم ما می نشستن و صحبت خصوصی. یک روز خوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی