بسیار برای “ستاره مرگ”: پس از تولسا و غرب نقطه چرخ می آیند کردن تهمت کمپین

اگر ما زندگی کرده بود در زمان عادی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده اند که بی وقفه heckled کردن مرحله ملی در حالی که او هنوز هم در پایین سوار که پله برقی پنج سال پیش. او موفق به دروغ و نقشه کشیدن راه خود را به کاخ سفید جایی که او باقی مانده است, خطرناک ترین و بی کفایت رئیس جمهور آمریکا در تاریخ است.

چیزی که در مورد تهمت را janky خارج-از-خود-عمق ریاست جمهوری است که تعداد قابل توجهی از بزرگترین derps باید منفی نهفته تهمت خود من منجر به رعایت (دوباره!) که مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه چیز بدتر می کند برای مغلوب ساختن پیشی جستن. خود کشنده تنبلی در پاسخ به coronavirus خود سختی دیکتاتور پسند سیاست خارجی خود را blindingly بارز نژاد پرستی و هزاران نمونه دیگر از خود لیاقت و شایستگی کنار او دائما رنگ خود را به سیاسی در گوشه و کنار.

تبلیغات:

این واقعیت که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول panders به تشنج تلون مزاج از فرقه اش از کلاه قرمز شاگردان دربندی درخواست تجدید نظر خود را در حدود 43 درصد از رای دهندگان آمریکایی نشان میدهد او تقریبا عمدا تضعیف خود را در حالی که به طور همزمان اعتقاد او می تواند انجام دهد بدون اشتباه است. او فکر می کند او برنده با وجود enraging 55 درصد از ما. آن معنا ندارد تا زمانی که ما متوجه است که, آره مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه چیز بدتر می کند برای خودش.

این آخر هفته گذشته را با شکست مفتضحانه در تولسا شد یک نمونه از این خود-تخریب پدیده است.

آن هم از نوع حس می کند با توجه به آنچه ما می دانیم که مغلوب ساختن پیشی جستن را ترویج سابق خود تی شرت فروشنده براد Parscale به نقش مدیر کمپین در شارژ از 1 میلیارد دلار دروغ “ستاره مرگ” در Rosslyn, ویرجینیا, میان چیزهای دیگر. همچنین این نوع حس می کند که سابق خود تی شرت فروشنده خواهد بود تا حدی مسئول ترین hilariously bungled تهمت تجمع همیشه. شایان ذکر ترین آن این بود که فقط هر تصادفی تهمت رالی — این رسمی کمپین کیکآف و اولین تجمع پس از مارس 2, قبل از ملی shutdown. بنابراین با توجه به مخاطرات: Heckuva کار بره!

تبلیغات:

اولین و مهمترین اشتباه در فرایند ترجمه به حضور روز در پیش است. Parscale بارها و بارها توییتی neener-neener بالند در مورد اتهام پاسخ دهید اعداد در طول روز منجر به این رویداد نشان می دهد که صدها هزار نفر به بیش از یک میلیون کلاه قرمز شد ورودی برای این تجمع است. در پایان تنها 6,200 مردم نشان داد تاترک 19,000-صندلی BOK مرکز آشکارا خالی رندر حتی بیشتر احساساتی با توجه به انتظارات متورم.

اولین چیزی که آنها تدریس فعالان سیاسی حتی در ریزترین سطح محلی است که باید بسیار مراقب باشید در مورد انتظارات. هیچ یکی را باید بسیار مراقبت در مورد تمام کسانی که آبی خالی صندلی اگر تهمت و Parscale تا به حال عنوان حضور انتظارات شاید استفاده همه گیر از ابتدا به عنوان یک آشکار کاهش عامل. اما هیچ. مغلوب ساختن پیشی جستن و سرسپردگان خود را دارد به طور غریزی رانده شده به مبالغه و تقویت همه چیز را در مورد خود و محبوبیت خود را به نقطه به او بی شماری مشارکت غنائم برای چیزهایی که نباید در نظر گرفته شده ریاست جمهوری دستاوردها — ballyhooing خود را تایید اعداد در میان رای دهندگان جمهوری خواه ،

تا به حال Parscale و تهمت به سادگی گفت که آنها از شنیدن چیزهای خوب اما coronavirus ممکن است جلوگیری از عادی مردم در انتخابات, تولسا نمی خواهد نگاه کاملا تا احساساتی. اما آنها نمی, پس از آن بود. اگر آنها می خواهم در بازی با حتی از راه دور عادی سیاسی و مهارت و حضور ضعیف ممکن است این موضوع از چند zingers در توییتر ، به جای تهمت تولید یک ته چاه تمسخر مواد anti-مغلوب ساختن پیشی جستن PACs مانند لینکلن پروژه و ایجاد یک نیروگاه اتمی برای خودش.

تبلیغات:

رئیس جمهور تنها به خود و شکننده نفس سرزنش می کنند. او راه می رفت به این یکی اعتقاد فراتر از باور است که ترجمه اعداد درست بود چیز و هیچ کس در تیم خود جرأت به او بگویید که هیچ. اتفاقا حتی اگر RSVPs در واقع حاکی از یک میلیون شرکت کنندگان احتمالا به دلیل تلاش های خستگی ناپذیر نوجوانان در Infinite به باد اعداد تیم مغلوب ساختن پیشی جستن باید شناخته شده ام بهتر است. مانند رئیس خود, تیم, مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بیش از حد کفایت به بوی گوز در یک ماشین.

قصد بازگشت به “zoomer” چیزی که تهمت کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh سعی در رد آن گفت:, “دیوهای تفکر آنها هک رالی [بلیط] نمی دانید که چگونه این کار می کند. لنگ ترفند سعی کردم چند بار. ما علف هرز جعلی RSVPs با تلفن [شماره].” اگر آنها “علف هرز” جعلی و شماره تلفن و چرا آنها هنوز هم لاف زدن در مورد صدها نفر از هزاران نفر از شرکت کنندگان? محاسبه نیست تیم.

تبلیغات:

ساخت مسائل حتی بدتر برای خود مغلوب ساختن پیشی جستن صرف بخش قابل توجهی از وقت خود را در مرحله در BOK مرکز توضیح یادآوری چگونه او haggled بیش از لغو هزینه برای یک نیروی هوایی — منظورم این است که حداقل یک جامد 15 تا 20 دقیقه. حتی خود وفادار ترین malaysia تا به حال به خمیازه کشیدن در آن به عنوان اگر کسی در مورد مراقبت از چاپ کوچک در یک دولت قرارداد. (بوئینگ احتمالا دوست داشت این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام یکی از مدیران یک “گنگ son of a bitch.”) برخی از آنها شده اند باید, تفکر, آیا ما واقعا در خطر ابتلا به طاعون به شنیدن تهمت بیهوده گویی در مورد این crapola?

اما نیروی هوایی یکی از بیهوده گویی باور نکردنی به اندازه کافی نبود احمق ،

احمق بخشی بود که مغلوب ساختن پیشی جستن زنده عمدتا مرده داستان در مورد غرب نقطه شروع آدرس. به طور خاص در این مورد بود که چگونه در طی سخنان خود به دانشجویان تهمت نمی تواند با موفقیت بلند کردن یک لیوان آب را به دهان خود با استفاده از یک دست. و همچنین در مورد ضعیف نوزاد-مراحل نزول سه درجه-زاویه سطح شیب دار به عنوان اگر او بودند جری اوکانل عبور که زیر بشکهای پل در “Stand by Me.”

تبلیغات:

به جای اجازه دادن به همه که مردن که حتی مبتدی ترین انتخابات ریاست جمهوری در سطح سیاستمدار ممکن است تهمت آن را تبدیل به یک 45 دقیقه ای عملکرد-قطعه هنری که در طی آن او دوباره مصوب جامع, جزئیات, همه چیز در مورد بلند کردن اجسام شیشه ای خود گفته خسته بازوی راست (“600 سلام!”), و به همین دلیل او نگاه بسیار ضعیف و شکننده نزولی شیب دار.

در حال حاضر به دلیل مضحک skit غرب نقطه داستان دوم باد.

من که او را دوست دارد به بهره برداری قلدر منبر به تصحیح رکورد (به عنوان او آن را می بیند) اما هر کس می داند که شما نمی نفس کشیدن زندگی جدید به یک داستان است که شما می خواهم به جای کشتن. مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند او را کشته و داستان هایی از این, من حدس می زنم اما او تنها transfusing آنها را با خون تازه. و نه فقط هر خون. دیوانه خون. او همه چیز را او می تواند به منظور جلب توجه به همان اندازه که ممکن است برای او آشکار فیزیکی مسائل توسط استعاری پانسمان مانند شعله ور دلقک اشتعال آتش بازی در حالی که با تکان دادن لوله semaphore پرچم (به حدی ضعیف خود را عضلات اجازه خواهد داد) هدایت هر کس با یک حساب رسانه های اجتماعی به نقطه, خنده و به طور کلی gawk در حالت ضعف و ناتوانی آشکار در وست پوینت.

تبلیغات:

آن عهد به متین ارادت خود را به راحتی فریب malaysia همراه با Sisyphean تلاش های فاکس نیوز و کاخ سفید ارتباطات اغل گاو یا حشم که چنین اشتباه مستعد رئیس جمهور نیست, رای گیری در 20s کم در این مرحله است.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر خودنمایی خطا از هفته گذشته و یا طوری نیست که هر چیزی برای انجام با snoozer در تولسا.

به دلایلی که یک بار دیگر سرپیچی توضیح مغلوب ساختن پیشی جستن شده است سهوا ترویج جان بولتون کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاده است” (که پس از قابل توجهی درام منتشر سهشنبه). شما می خواهم فکر می کنم او می خواهم را به تلاش برای بی سر و صدا تغییر موضوع و یا به سادگی چشم پوشی از این کتاب به عنوان هر گونه عادی اجرایی را انجام دهد. اما تهمت بسیار غیر طبیعی اجرایی در تمام این بدترین راه است.

در این مورد او کاملا مطمئن برای تقویت بمب طبیعت از انتشار توسط screeching در مورد آن بی وقفه در توییتر و سپس رها کردن دادستان کل لایحه Barr در تلاش برای تعقیب بولتون و ناشر تهدید هر دو با امنیت ملی تحقیقات.

تبلیغات:

که جایی است که مغلوب ساختن پیشی جستن کل ضد استدلال در برابر این کتاب هم جدا می افتد.

شما منطقی نمی تواند ادعا می کنند که یک کتاب پر از دروغ است در حالی که در همان زمان اصرار دارد که این کتاب ویژگی های متعدد بسیار طبقه بندی شده به گفتگو با رئیس جمهور نقض قانون فدرال است. این هم یک پک از دروغ که نفی هر گونه نیاز برای یک امنیت ملی بررسی و یا آن را پر از حقایق در مورد همه چیز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در خصوصی طبقه بندی تنظیمات مانند گدایی رئیس جمهور شی جین پینگ از چین برای کمک به او را به تقلب در انتخابات. نمی توان آن را هر دو خبر جعلی و واقعی اخبار.

این اولین بار نیست تهمت کار کرده است این عقب gambit ، در سال 2017 به گفته وی برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه داستان گفت: “نشت کاملا واقعی است. این خبر جعلی است.” در سال گذشته او را متهم به “جعلی اخبار رسانه ها” از انتشار اطلاعات طبقه بندی شده در حالی که گفتن این که داستان نبود منابع. Um — اگر نشت واقعی هستند, پس از آن اخبار در مورد نشت نیز واقعی و منابع ارائه واقعی نشت به خبرنگاران منتشر شده که داستان باید واقعی ، او انجام شده است این تقریبا به معنای واقعی کلمه از یک روز و او هنوز هم همان اشتباه سال بعد اساسا اعتراف که پشت صحنه درام گزارش در بولتون کتاب واقعی هستند چرا که نوشتن در مورد آن نقض امنیت ملی نیاز به یک DOJ استنطاق.

یکی از عظیم طنز در اینجا این است که تهمت است که به وضوح تلاش برای ایجاد جو بایدن سن و حدت ذهنی یک کمپین مسئله با وجود این واقعیت است که در تولسا, لحظات پس از hectoring بایدن برای gaffes تهمت ذکر نام برجسته آمریکایی در شهر به نام “Minnianapolis” و با اشاره به سال جاری به عنوان “بیست و دو.” اشتباه نکنید: این چیز خوبی است که مبارزات انتخاباتی خود را سرباز یا مسافر است که انتقام خود را-توییتهایی برابر بولتون عملا اعترافات. مشکل این است که این همان درجه از رتبه بی کفایتی و خود شکست capriciousness نیز آشکار در حکومت. در این رابطه و همچنین به عنوان بیش از حد بسیاری از دیگران به لیست اینجا تهمت همچنان به عنوان یک تهدید برای ثبات جمهوری و یک خطر برای آینده دموکراسی و حتی بیشتر harrowingly واقعیت خود را.
 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>