بسیار برای “امن” انتخاب: با سلام دموکرات — شما می توانید از برداشت یک زن

2020 دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه آغاز شده به عنوان متنوع ترین در تاریخ آمریکا: چند زنان نامزدهای متعدد از رنگ و حتی برای اولین بار قابل توجهی گی نامزد شده است. در حالی که آن را حتی به نظر می رسید مانند یکی از آن دسته از داوطلبان که مناسب نیست معمولی مستقیم-سفید-پسر مرد ممکن است برنده شوید. سناتور. کامالا هریس کالیفرنیا افتتاح شد مبارزات انتخاباتی خود را با تجمع در MLK روز در سال 2019 که ایجاد بسیاری از وزوز. سناتور. الیزابت وارن ماساچوست تقویت شده توسط یک سری از قوی بحث اجرای پیشی گرفت جو بایدن و رهبری پای صندوق های رای در اواخر تابستان و پاییز. هنگامی که رای گیری اولیه آغاز شده و هر دو سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq از مینه سوتا را بهتر از حد انتظار ایجاد حداقل یک لحظه حس که هر یک می تواند برنده.

و سپس کارولینای جنوبی و سه شنبه اتفاق افتاده است در آغاز ماه مارس و بوم! آن را بیش از. زمینه پاک شد به جز دو مرد مستقیم, سفید, مردان بیش از سن 75 سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز ورمونت. (و حتی آن مسابقه بود تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آن را آغاز کرد.)

تبلیغات:

در حالی که وجود بسیاری از چانه-خاراندن و بحث بر سر اینکه چگونه و دقیقا به همین دلیل است که اتفاق افتاده است برای کسانی که در واقع به صحبت عادی دموکراتیک رای دهندگان به طور منظم وجود دارد هیچ رمز و راز: رای دهندگان بر این باور بودند که تنها یک انسان و به خصوص یک راست مرد سفید شد “electable.”

همانا که تا کنون فراگیر ترین روایت به ویژه در میان رای دهندگان عادی در سال 2020 دموکراتیک مسابقه. تعداد زیادی از رای دهندگان دموکرات بودند عمیقا دچار آسیب های روانی پس از منحصر به فرد نالایق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضرب و شتم برجسته واجد شرایط هیلاری کلینتون در سال 2020 است. (حتی اگر کلینتون کردم رای بیشتر و صدای شیپور پیروزی می تواند درک به عنوان یک غیر محتمل آماری anomaly.) آنها به این نتیجه رسیدند که تنها نامزدی که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال به یک شخص ایده آل ترین سفید-نان inoffensive انواع.

در حال حاضر ظاهرا “امن” نامزد جو بایدن است آینده نگر دموکراتیک نامزد. و در حال حاضر کسانی که رای دهندگان که حمایت او توسط قریب به اتفاق حاشیه در حال مشاهده است که “امن” نامزد در کابل, اخبار, تلاش برای پاسخ به اتهاماتی که به او تجاوز جنسی یک عضو سنای آمریکا کارکنان در سال 1993.

تبلیغات:

برخی از دموکرات رای دهندگان بر این باورند بایدن که می گوید که “به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است.” برخی معتقدند او با شاکی تارا Reade که ارائه شده خاص و دقیق و اخلال در حساب از آنچه او می گوید بایدن را با حداقل برخی از همخوانی دارد. برخی با وجود فشار برای همیشه داغ را در هر وضعیت نمی دانم چه چیزی را باور کنم. اما هر جا یکی می افتد در این طیف شما را مجبور به اعتراف: این وحشتناک وضعیت. قطع نظر از تحولات است که یا رد Reade این اتهامات یا نیروی بایدن به رها کردن این است برای رفتن به یک موضوع تعیین کننده در مسابقه.

من به نقطه آشکار: این وضعیت می تواند اجتناب شده است به طور کامل توسط نامزد شخص دیگری. شاید فقط به خاطر بحث های یک زن.

می گویند هر آنچه شما می خواهم در مورد چگونه شما در پیدا کردن زنان “unlikable” یا “shrill” — یا باور دیگران آنها را مشاهده می کنید که راه — اما یک چیز قطعی است: اگر هدف شما این است به آن بازی امن نامزدی یک زن است که تقریبا ضد گلوله بیمه در برابر آنچه در حال حمایت گراها به نام “#MeToo مشکلات است.”

تبلیغات:

خطر تشدید در حال حاضر من شدید کاساندرا سندرم, من می خواهم به اشاره است که من به شما گفته. طول اولیه من نوشت: یک مقاله از سری مقالات — و حتی ارائه یک نقل قول به خبرنگاران واشنگتن پست — در مورد چگونه بایدن را “electability” یک توهم است. بسیار با کیفیت ساخته شده است که او به نظر می رسد “امن” من استدلال می تواند فقط به عنوان به راحتی مخزن شانس خود را.

بایدن دارای سابقه نژادی حساس اظهارات یک رکورد از مواضع سیاست خوبی به مناسب ترین زمان دموکرات و قابل تشخیص رگه هایی از تبعیض جنسی. او که قبلا مخالف سقط جنین حقوق و همواره تمایلی به در آغوش pro-انتخاب سیاست. او نازل شده است و عموم مهربان به زنان با آنیتا هیل معروف ترین مثال اما به دور از تنها یک. من گمان می کنم بسیاری دموکراتیک رای دهندگان خود را متقاعد که بایدن را “متوسط” تاریخچه ساخته شده او را بیشتر electable بر این اساس که او شاید او می تواند تراشه کردن برخی از کسانی که تهمت-رای گیری در میانه طبقه کارگر سفید رای دهندگان شده اند که اشیاء از جمله رسانه شیفتگی گذشته سه و نیم سال است.

تبلیغات:

اما من از ترس که من چکش در بارها و بارها و سپس کاهش یافته است — از آنجا که من شروع به صدا مانند یک رکورد شکسته شد که برنده خواهد بود قادر به اجرای “هر دو طرف خورد بنابراین زحمت رای دادن” مبارزه بایدن با استفاده از برخی از سابق veep گذشته اظهارات و مواضع سیاست به تضعیف روحیه ترقی خواهان و آنها را متقاعد به ماندن در خانه.

من راه درست تر از من همیشه می تواند تصور است. مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی شده است hyping جهنم از Reade اتهام علیه بایدن. براد Parscale است که با داشتن مشکل پاک کردن یاوه سرایی کردن چانه اش. آن را تنها یک ماده از زمان قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را بر میدارد تا باتوم.

بدیهی است که مغلوب ساختن پیشی جستن تیم انجام نشده و این به این دلیل که آنها در مورد مراقبت از زنان و یا در مورد مبارزه با تجاوز جنسی. مغلوب ساختن پیشی جستن خود اعتراف درنده جنسی که متهم شده است با بیش از یک دوجین از همه چیز از, مجبور, بوسیدن, تجاوز به عنف. هیچ برگ برنده های کمپین است فقط خوشحال می شود فرصتی برای تضعیف هر گونه تلاش به منظور جلب یک تضاد بین دو نامزد در مورد مسئله تجاوز جنسی.

تبلیغات:

اشتباه نکنید: این بسیار مهم است برای مغلوب ساختن پیشی جستن. تاریخ خود را از پذیرفته شده و یا اتهام سوء رفتار جنسی بوده است که عمده سازماندهی نقطه برای مخالفت خود را. در سال 2017 زنان, مارس, بزرگترین اعتراض در تاریخ آمریکا بود سوخت در بخش زنان خشم بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را ضبط. 2018 “موج آبی” در انتخابات میان دوره ای نیز به دلیل در بخش های بزرگ به مشارکت زنان در مورد عصبانی برت Kavanaugh را تایید جلسات. اما در حال حاضر برگ برنده در مبارزات انتخاباتی آماده است به استدلال می کنند — به توان بی پرده در مورد آن — که از هر دو نامزد گربه-تصرف وجود دارد هیچ نقطه ای در تمام آن دسته از خانمها را آزار برای رای دادن.

در نور این, آن را سخت برای رسیدن به نبوغ و مغز نتیجه رسیدند که اگر دموکرات ها به طور جدی می خواستم به آن بازی امن, آنها را مجبور نامزد یک زن است. شانس #MeToo رسوایی اتفاق می افتد با یک زن نامزد در حالی که صفر هستند به اندازه کافی نزدیک است که این تعداد می تواند با خیال راحت گرد را به صفر است.

من می دانم که به نظر نمی رسد عادلانه! بسیاری از دیگر نر داوطلبانی که قبلا در این مسابقه از جمله ساندرز و Buttigieg و بهداشت ، Cory Booker از نیوجرسی و رژیم صهیونیستی. جی Inslee از واشنگتن به نظر می رسد مثل بچه های خوب. وجود ندارد و حتی زمزمه های یک اشاره است که آنها هر گونه مشکلات در #MeToo بخش.

تبلیغات:

خوب مطمئن شوید. اما این هم عادلانه نیست که الیزابت وارن از دست داد حتی اگر وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به استدلال می کنند که او بهترین نامزد است. که همچنین ناعادلانه اما وارن حامیان گفته شد که آنها تا به حال به این بی عدالتی چرا که آن را بیش از حد خطرناک برای اجرای یک زن در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

خطر این است که یک چیز خنده دار که در راه است. هر کس مشغول نگرانی در مورد خطر که رای دهندگان بیش از حد جنسیتی برای انتخاب یک زن است که آنها حاضر به در نظر گرفتن طرف دیگر سکه: نر نامزدها با جنسیتی خاص مجموعه ای از خطرات. که این مشکل با ساخت ریسک اجتناب خود را تنها معیار برای انتخاب یک نامزد. آن را غیر ممکن به حساب تمام خطرات احتمالی در خارج وجود دارد و یا به پیش بینی خود را چگونه قرار احتیاط ممکن است به اطراف و شما نیش می زنند ، گاهی اوقات نامزد انتخاب شما به عنوان امن انتخاب معلوم نه شده اند امن در همه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>