بنابراین تهمت می خواهد آهسته ملی تست برنامه — مشکل وجود ندارد یکی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نبود شوخی زمانی که او شکایت دیگر شب که افزایش تست برای coronavirus شد و در نتیجه در بیشتر موارد گزارش شده.

و نه او شوخی زمانی که او گفت که او گفت: “مردم خود” به “سرعت تست کردن لطفا.”

تنها سوال این است که آیا او در واقع آن را انجام داد یا فقط در فکر انجام آن است.

تبلیغات:

در هر صورت واقعی خشم است که “مردم خود” نمی تواند لزوما سرعت همه چیز را اگر او از آنها خواست. چرا که در سرپیچی از کارشناسان بهداشت عمومی تهمت بارها حاضر به حمایت از هر چیزی نزدیک به واقعی ملی تست برنامه.

او همواره حاضر به راه اندازی عظیم فدرال تلاش برای توسعه زنجیره تامین ظرفیت برای تست بیشتر آمریکایی ها هر چند که به شدت مورد نیاز و تنها دولت فدرال قادر به انجام آنچه مورد نیاز است.

نفرت و بیزاری خود را نسبت به تست — و در واقع نسبت به هر چیزی است که باعث می شود “او” اعداد نگاه بدتر شده روشن از زمان شروع این بیماری همه گیر. او معروف گفت: در مه “در راه, با انجام این تست ما را به خودمان نگاه بد است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال اتفاق می افتد به زباله به عنوان یک کارشناس بهداشت جهانی اشاره کرد:

در واقع وقتی که می آید به ویروس — همانطور که با بسیاری از چیزهای دیگر — مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن انجام شده است و اساسا هیچ یک از چیزهایی که ما نیاز به آن را انجام دهد.

در غیاب ملی رویکرد متحده مجبور شده اند به رهبری به صورت اتفاقی و متناقض و با هیچ توانایی برای تاثیر عمده زنجیره تامین مسائل است که در ادامه به سرعت تست طرح در سراسر کشور بر اساس یک نظرسنجی از انجمن آمریکایی برای شیمی بالینی.

تبلیغات:

آن است که با وجود تهمت نه به خاطر او که حدود 500.000 آمریکایی ها یک روز در حال گرفتن تست شده در حال حاضر. این یک بهبود بزرگ بیش از دو ماه پیش اما هنوز به مراتب کمتر از 5 تا 20 میلیون آزمون در روز است که برخی از کارشناسان فکر می کنم لازم است برای شناسایی, ردیابی و جداسازی افراد آلوده و جلوگیری از تکرار و شیوع بیماری های جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر بود و غم انگیز در نماد آن بیش از آن در اثر. آن را تنها بیشتر در معرض خود را از فقدان کامل از یک طرح دیگر از افکار واهی و پوچ برای پایان دادن به این بیماری همه گیر در اینجا.

تبلیغات:

Rep. Sean Patrick Maloney, D-n. y. ارائه شده تا عاقلانه خلاصه فدرال پاسخ اوایل این ماه در مصاحبه ای با هیل استیو Clemons:

شما رو 115,000 آمریکایی کشته و 40 میلیون نفر از کار, شما می دانید ؟ چگونه آن را می رود ؟ واقعیت این است که ما ملی برنامه تست شد و رسوایی است. من نمی مراقبت از آنچه که کاخ سفید می گوید و اگر شما نگاه کنید در هر کشور بر روی زمین است که دارای یک دسته در ویروس این دلیل است که آنها تا به حال یک ملی تست برنامه در محل اولیه به شدت. آنها تماس ردیابی و مهار. و ما هرگز بدست ما با هم عمل می کنند که در سطح فدرال. و ما در حال پرداخت وحشتناک قیمت برای آن. و ما هرگز آن روزها برگشت. ما هرگز قادر خواهد بود برای قرار دادن که درد و رنج را با هم چرا که ما پرداخت می شود که قیمت در حال حاضر و در سطح دولت ما در حال حاضر تست 50,000 نفر در روز و عالیه. ما در حال انجام همه چیز لازم را به نفع خود. اما ما نمی شود. ما نمی تواند صدمه دیده است این بد است و من متاسفم. وجود دارد مقدار زیادی از سرزنش به رفتن در اطراف, اما دولت هرگز من را متقاعد کند که آنها این رفتار درست است.

است که می گویند که تهمت ناتوان از وضعیت حتی بدتر است. فتوگرافی و “مردم خود” می تواند فشار تولید کنندگان به سرعت عملیات. و به ویژه دو حزب دموکرات و شکایت دارند که وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که هنوز نشسته بر 8 میلیارد دلار به 25 میلیارد دلار آن داده شد به صرف تست و ردیابی.

به عنوان سیاسی گزارش داد کاخ سفید dissimulator Kayleigh McEnany گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نظر ساخته شده بود “در بذله گویی.” اما این چیزی است که مغلوب ساختن پیشی جستن مردم می گویند زمانی که او می گوید چیزی که درست است یا این که او واقعا احساس می کند — به عنوان سی ان ان دانیل دیل بنابراین به طور موثر اشاره کرد.

تبلیغات:

جو سنت جورج از Scripps تلویزیون خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه اگر او واقعا با توجه به رکود و تهمت به سادگی تکرار anti-تست استدلال.

“اگر ما آن را ما نمی خواهد نشان می دهد تقریبا به عنوان بسیاری از موارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر آن را آهسته پایین رک و پوست کنده من فکر می کنم ما در حال راه جلوتر از خودمان را اگر شما می خواهم به حقیقت را می دانم. ما انجام داده ایم خیلی خوب از کار.”

هیچ کس در این سیاره فکر می کند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است “بیش از حد خوب از یک شغل” به جز او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>