رسانه های اجتماعی ساخت نژادی تروما بدتر است. در DSM نیاز به روز رسانی.


Two black protesters closing their eyes and putting their heads together as a white fist is held up in the shot.

تظاهرکنندگان در آغوش گرفتن در طول یک راهپیمایی در پاسخ به, جورج فلوید مرگ روز سه شنبه در لس آنجلس.

برنت Stirton/گتی ایماژ

من نمی دانم اگر من مبارزه با اضطراب شروع قبل یا بعد از یک افسر پلیس فریاد زد: “نگه داشتن دستان خود را که در آن من می توانید آنها را ببینید!” عنوان او کشیده در کنار من ماشین پارک شده است.

من فقط می دانم که زیر ماه شد پر از خوابی از جمله بسیاری را صرف دوباره پخش هر صدا از حادثه ها: whoop از آژیر—shrieking آن را به عنوان چرخید به رنگ قرمز چشمک می زند; اسلم از ماشین پلیس درب به عنوان افسر با نزدیک شدن به پنجره من و پوست خود جرم سوال “چه شما انجام می دهند در این محله?”

درست زمانی که من فکر کردم من بی قرار روال انجام شد و پس از چند هفته من می خواهم چشم های من و دیدن چهار عصبانی شیارهای اچ به افسر پیشانی. پس از آن من می خواهم احساس عرق چکه کردن معدن به عنوان من به یاد می آورد راه انگشتان خود را ازمایش کرده خود کمربند—ومیگوید نزدیک به خود را تپانچه گرفتن به عنوان او منتظر من لرزان پاسخ: “من اینجا زندگی می کنند افسر. من زندگی می کنند در سراسر خیابان.”

آن زمان من به تماشای جورج فلوید فریاد “مامان!” عنوان خفه کننده زانو از مینیاپولیس افسر پلیس کنده به گردن خود من به خوبی آگاه بود که چرا برخی از روزها من نمی توانستم از طریق شب خواب و یا من نمی خواهم به ترک بستر و یا من می خواهم از دست من اشتها یا من نمی توانستم تمرکز در محل کار و یا من احساس سلاح سرد و درد در معده من هر بار که من میگردین از طریق توییتر.

برای بسیاری از آمریکایی ها, اخبار فلوید مرگ به سادگی مشخص شده یکی دیگر از ویروسی پلیس قتل غم انگیز اما مانند بسیاری از موضوعات روند زودگذر و بی اهمیت است. اما برای من و مردم در سراسر ایالات متحده هر صدای جیر جیر, تیتر و تصویر های خبری فلوید را به قتل می سازد به روزانه یک سیل از تروما—جاری شدن سیل در روح و روان ما ترک ما از ترس به غرق.

من احساس این درد هر از چند بار به من شده است با نژاد برفلد توسط پلیس است. و معمولا من احساس کردم آن با هر ضربه پست من خوانده ام در مورد فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery دیوید McAtee و دیگر گناه سیاه و افرادی که جان خود را از دست در دست پلیس است.

این آشنا با درد یک علامت سیاه و سفید از مردم مشترک اختلال استرس پس از سانحه—منحصر به فرد آمریکایی اپیدمی 400 سال در ساخت. و به عنوان ویروسی قتل پلیس نیروی آمریکایی های سیاه و سفید به بارها و بارها تحمل ثانویه تروما و یا استرس عاطفی که در نتیجه شاهد تروما از دیگران—این کشور باید روی چیزی حساب کردن با نه فقط آن پلیس بحران بلکه هزینه های پنهان: ظالمان گسترش یک سیاه پوست آمریکایی به اختلال استرس است که تشخیص داده نشده و درمان نشده و در عصر رسانه های اجتماعی—ubiquitously گسترش یافته است.

در حالی که ثانویه نژادی تروما است که هنوز هم یک نوپای تحقیقات موضوع تجربه دست اول با نژادپرستی به مدت طولانی ثابت شده به علت نرخ های بالاتر از PTSD برای مردم رنگ به عنوان در مقایسه با مردم است. این باید به عنوان جای تعجب نیست که افرادی که به احتمال زیاد به قربانیان خشونت های پلیس و جرایم ناشی از نفرت در امریکا نیز به احتمال زیاد به زندگی با این بیماری روانی است.

پس مرگ مایکل براون, محققان شروع به نقشه برداری آمریکایی ها به درک ملی تاثیر ویروسی افغانستان و ثابت خود تاثیر قابل اندازه گیری بر روی سیاه و سفید آمریکا و روان. به گفته یکی 2018 مطالعه در مجله لانست در حدود نیمی از آمریکایی های سیاه و سفید مورد بررسی قرار گرفته شده بود به یک یا چند پلیس قتل گزارشی فرد در دولت خود در سه ماه گذشته. با توجه به این تحقیقات سیاه آمریکایی ها در معرض دو اضافی فقیر سلامت روان روز در هر سال با توجه به این خشونت های پلیس. که 55 میلیون فقیر سلامت روان روز در هر سال در مجموع نه چندان دور از بهداشت روان, تاثیر بیماری های مزمن مانند دیابت است. برعکس سفید بررسی پاسخ دهندگان با تجربه هیچ قابل تشخیص سلامت روان تاثیر پس از در معرض بودن به اخبار غیر مسلح سیاه, افراد کشته شده توسط پلیس.

در حالی که سفید آمریکایی ها به طور معمول می تواند تحمل اخبار خشونت پلیس صدمه ندیده سیاه آمریکایی ها مجبور به تمایل به زخم های بسیاری از همکاران خود و یا دوستان ممکن است هرگز از جمله کسانی است که رشد برای تبدیل شدن به اضطراب یا افسردگی.

زخم شما نمی توانید همیشه کمترین به زخم التیام یابد. و در این مورد آنها بازگشایی هر زمان آمریکایی ها یاد بگیرند که از یکی از صدها نفر از مردم کشته شده توسط پلیس در هر سال—بسیاری از آنها memorialized به عنوان موضوعات پرطرفدار در سراسر Twitter, Instagram و Facebook تبدیل رسانه های اجتماعی به یک بی حد و حصر منبع ثانویه استرس پس از سانحه.

“ما در حال حاضر می دانیم که درگیر شدن در رسانه های اجتماعی که آیا این مسابقه مربوط یا نه بازده بالاتر از میزان افسردگی و اضطراب” Riana اندرسون استاد در دانشگاه میشیگان که بر روی سلامت روان به من گفت. “این درست است به خصوص برای کودکان که به مراتب بیشتر تبعیض نسبت به دیگر افراد جوان در اینترنت است.”

اندرسون توصیف تحقیقات منتشر شده در اوایل سال جاری نشان می دهد که سیاه و نوجوانان تجربه تبعیض پنج بار در هر روز—ترکیبات ثانویه تروما از دیدن گناه, مردم سیاه و سفید مردن در فیلم است. وقتی که من پرسید که اندرسون چگونه مردم سیاه و سفید در سراسر سنین باید برای مراقبت از سلامت روان خود را پس از مرگ به عنوان به طور گسترده ای پخش به عنوان فلوید را توصیه او ساده بود: “دور ماندن از رسانه های اجتماعی است.” او ادامه داد: “ما در جنگ در حال حاضر. و فقط در جنگ بدن خود را باید انجام آنچه در آن می توانید برای محافظت از خود را از محیط زیست است. بقا هدف بنابراین شما باید تمرکز بر اینکه از نظر روانی خوب است.”

در حالی که میلیون ها نفر پس از سانحه عناوین تصاویر و ویدئوها پر کردن رسانه های اجتماعی خوردها هر دقیقه از انجمن روانپزشکی آمریکا هنوز به واجد شرایط چنین ناراحت کننده محتوا به عنوان یک تشخیص علت PTSD. با توجه به APA را پنجم راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانیموثر مقدس روانپزشکی تشخیص ثانویه تروما به عنوان ناشی از رسانه های الکترونیکی به اشتراک گذاشته شده در خارج از محل کار است و نه کافی تعیین کننده PTSD. اما بسیاری از سیاه روانپزشکان در سراسر این کشور خواستار آن است که رسانه های اجتماعی را بی سیل از عینک سیاه و سفید بدن به حساب گرفته شود.

“این یک شرط فقط معنی ندارد برای سیاه و تجربه در امریکا گفت:” دانیل Hairston یک روانپزشک در دانشگاه هاوارد و رئیس APA سیاه حزبی. Hairston در مقایسه با رسانه های مبتنی بر پریشانی به شاهد از دست دادن خانواده خود را. “اگر هر روز شما در حال دیدن یک ویدیو از کسی که به نظر می رسد مانند شما—کسی که می تواند شما و یا اعضای خانواده خود را به قتل و یا ضرب و شتم قرار گرفت چه تفاوتی بین آن و شما تجربه آن را در خانواده خود را?”

پس از 2015 Hairston و همکاران او خواسته اند که به روز رسانی به DSM-5 که به رسمیت می شناسد چنین آسیب زا قرار گرفتن در معرض رسانه و خواهان فرهنگی حساس درمان برای رسانه های مبتنی بر retraumatization. او همچنین تشویق و ارائه منابع جامعه برای بیماران زیر ویروسی خشونت پلیس پشتیبانی است که به ندرت رسیدن به جوامع سیاه—حتی برای بزرگسالانی که مبتلا به یک بیماری روانی تنها 30 درصد دریافت درمان در مقایسه با 49 درصد از سفید آمریکایی است.

تمام گوشه و کنار جامعه باید شناسایی راه به فضاي تقویت سلامت روانی مردم سیاه و سفید در حال حاضر. رهبران شرکت باید ارائه زمان پرداخت کردن برای خود را سیاه و کارکنان و در صورت امکان ارائه رایگان یا یارانه مشاوره برای آنها و خانواده های آنها. مدارس و اینکه آیا آنها در خدمت کودکان و یا بزرگسالان باید با ایجاد فضاهای مناسب برای دانش آموزان سیاه پوست به دست آوردن سلامت روان پشتیبانی و درمان است.

بدون درمان اضطراب و افسردگی منتقله از PTSD خطرات تبدیل به خشم و گاهی اوقات صالح و مفید و گاهی اوقات نه. به عنوان جیمز بالدوین قرار داده و آن را در کلمات است که در هفته های اخیر—مانند تصاویر جورج فلوید قتل—در سراسر Instagram, Twitter و Facebook: “به عنوان یک سیاه پوست در این کشور و به صورت نسبتا آگاهانه در خشم تقریبا تمام وقت.”

کسانی که صدای جیر جیر یا پست بالدوین نقل قول اغلب حذف زیر بحرانی جمله گذشت. چالش که خشم است “چگونه به کنترل خشم است که به طوری که آن را نمی خواهد شما را از بین ببرد.”

بالدوین خردمندانه بازتاب خشم بی معنی است بدون تماس پس از آن برای خود حفظ. در جنگ نژادی و بی عدالتی سلامت روان ما است و ما بزرگترین زره پوش. اگر ما می خواهیم به انجام این کار خوب ما باید به خوبی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>