امنیت اجتماعی کمیسر سرمایه گذاری در شرکت است که باعث می شود COVID آزمون تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن

در اوایل سال 2020 تامین اجتماعی, مدیریت کمیسر اندرو Saul درگیر در چندین معاملات سهام که به نظر می رسد که پیش بینی واکنش بازار به coronavirus بحران با توجه به افشای مالی اشکال.

به طور خاص Saul ساخته شده به ظاهر prescient سرمایه گذاری در Abbott Laboratories, UnitedHealth, thecloud گردش کار شرکت ServiceNow و Eurofins یک شرکت خارجی که تولید کننده تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در میان چیزهای دیگر.

تبلیغات:

هر چند Saulثروتمند نیویورک تاجر با قبل از خدمات دولت و دهه تخصص مالیقابل توجه و متنوع, نمونه کارها, زمان معاملات همراه با فعالیت خود را در دولت و سرمایه گذاری, تجربه جذاب است.

همچنین به نظر می رسد که Saul که رهبری دولت ایالات متحده فدرال بازنشستگی صرفه جویی هیئت مدیره از سال 2002 تا سال 2011 است که در میان چند مقام ارشد اجرایی شعبه مقامات که هنوز فرستاده شده سالانه افشای مالی اشکال در این سال (که معمولا به علت مه 15) ساخت آن را دشوار است به درک خود را در تازه ترین معاملات بازار است.

رئیس جمهور تهمت برداشت Saul بود که پس از همکلاسی های خود در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون برای کسب و کار برای شش سال کمیسر موقعیت در ژانویه 2019 اما نامزدی درو واکنش از حمایت گروه های چون شاؤل را به اتصال به یک جناح راست فکر می کنم تانکمنهتن موسسهکه لابی برای کاهش زیادی به مزایای تامین اجتماعی. Saul همچنین گفته می شود یک بار impersonated یک کمیسر پلیس به فرار از یک خاطی شارژ.

تبلیغات:

هر چند Saul این نامزدی به تعویق افتاد, او در نهایت این کار را کردم و اجباری او آشکار در آن زمان نشان داد سرمایه گذاری بین 500.000 دلار و $1 میلیون نفر در ابوت Labs (افشای اشکال فقط نیاز به یک محدوده خاص نیست مقدار) که پرداخت سالانه سود سهام از بین 5000 $و $15,000. او گزارش داد همان اعداد برای خود منابع در UnitedHealth در آن زمان است.

اخیر افشای اشکال با این حال نشان می دهد که Saul خرید سهام در ابوت Labs ارزش بین $15,000 $50,000 در Jan. 15 فوریه. 21 مارس 16دومی تاریخ بودن دقیقا زمانی که اداره تامین اجتماعی اعلام کرد آن را خواهد دید از آن دفاتر و دو روز قبل از غذا و دارو مورد تایید ابوت coronavirus تست برای استفاده در بیمارستان.

در مارس 30, مغلوب ساختن پیشی جستن به نمایش ابوت سریع-پاسخ COVID-19 آزمون gameshow-در یک سخنرانی تلویزیونی باغ گل رز آدرس.

تبلیغات:

“که یک کل جدید ballgame,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من می خواهم برای تشکر از ابوت آزمایشگاه برای کار باور نکردنی آنها انجام داده ایم. آنها مشغول به کار در سراسر ساعت.”

ابوت سهام کاهش یافت تا به حال با کلی بازار در رکود است اما سهام به سرعت بهبود و افزایش یافت.

تبلیغات:

همراه با ابوت خرید Saul ساخته شده یک رشته از سرمایه گذاری در شرکت های بیمه UnitedHealth در اواخر ماه ژانویه و مارس. هر چند او وارد دولت با سرمایه گذاری در این شرکت او را ندارد و هر گونه حرکت بازار تا اواخر ژانویه به عنوان مقامات دولت بودند رفتار یکی از راه های در مورد ویروس در خصوصی و عمومی است.

اداره تامین اجتماعی نیست علنا آدرس coronavirus تهدید تا اواسط ماه مارس زمانی که آن را اعلام کرد و آن را قطع در فرد خدمات. Saul منتشر شد بیانیه ای که ماه گفت: این بیماری همه گیر نمی خواهد تحت تاثیر قرار منافع اما یک آژانس گزارش منتشر شده در مارس 22 طرح تاریخ انقضا از برنامه صندوق حساب نمی برای سرایت تاثیر, که, اصلاح کرده, چند سال کردن جدول زمانی.

در فوریه. 7, Saul سرمایه گذاری در یک شرکت او قبلا: Eurofins علمی پزشکی, آزمایشگاه شرکت که مقر آن در لوکزامبورگ است که تولید PPE. او را بین $15,001 و 50.000 دلار به Eurofins که ماه و سپس به فروش می رسد یک مقدار ناشناخته در میان اعتراض گسترده در مورد کمبود در 31 مارس است.

تبلیغات:

(در یک باغ گل رز آدرس قبلی بعد تهمت برجسته MyPillow مدیر عامل مایک Lindell در میان تعدادی از رهبران کسب و کار که تاکید آنها در تقلا بودند به آدرس PPE کمبود.)

Saul تقویت سرمایه گذاری خود را در یک شرکت به نام ServiceNow در ماه ژانویه است. او کاهش یافته اضافی $50,001 به $100,000 به محاسبات ابری شرکت است که مدیریت دیجیتال گردش در Jan. 21 یک هفته قبل از این شرکت اعلام کرد خرید عمده.

در ماه آوریل یک سند منتشر شده در میان مسئولان وزارت بهداشت و خدمات انسانی و سازمان مدیریت اضطراری فدرال آشکار است که دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه راه اندازی شد برای دریافت تنها 5,500 از ابوت کوتاه مدت “ID در حال حاضر” آزمون. این تعداد کاهش یافت و به خوبی از “حدود 500.000 ظرفیت ابوت آزمون” که دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ گوید بودند در ایالات اما “نه در حال استفاده.”

تبلیغات:

در اعلام جدید کوتاه مدت تست در مارس 27, ابوت گفت که “ramping تا تولید برای ارائه 50,000 ID در حال حاضر COVID-19 آزمون در روز است.” آزمون را ارائه نمی دهد, اما با FDA صدور هشدار در اواسط ماه مه است که آنها از دست رفته در حدود نیمی از موارد مثبت.

آن است که روشن نیست که چگونه Saul سرمایه گذاری الگوهای ممکن است تغییر از ماه آوریل است. او پاسخ نمی دهند به سالن درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>