برخی از کلیساها را برای عید پاک یکشنبه: “خدا را سپر ما از همه آسیب و بیماری”


Archbishop Jose Gomez (L) stands before a cross during Good Friday service with Father Brian Nunez (R) inside the nearly empty Cathedral of Our Lady of the Angels on April 10, 2020 in Los Angeles.

اسقف اعظم خوزه گومز (L) می ایستد قبل از یک صلیب در جمعه خوب سرویس با پدر برایان Nunez (R) در داخل تقریبا خالی کلیسای جامع بانوی ما از فرشتگان در 10 آوریل سال 2020 در لس آنجلس.

BRIAN VAN DER BRUG/گتی ایماژ

بسیاری از کلیساها در سراسر ایالات متحده باقی خواهد ماند بسته شده روز یکشنبه در میان coronavirus بحران است. برای بسیاری از آن خواهد شد به طور قابل توجهی متفاوت یکشنبه عید پاک به عنوان آنها را از طریق livestream. اما برخی از آنها مبارز و نادیده گرفتن تماس از مقامات برای محدود کردن جماعت برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

یک کلیسا در نزدیکی Baton Rouge, لوئیزیانا, برای مثال انتظار بیش از 2000 نفر برای حضور در آن خدمات یکشنبه. “شیطان و یک ویروس نمی خواهد متوقف کردن ما” Rev. تونی طلسم, 42, کشیش انجیلی زندگی خیمه کلیسا در نزدیکی Baton Rouge, لوئیزیانا. او انتظار دارد که جمعیت بیش از 2000 به جمع آوری در megachurch در روز یکشنبه. “خدا را سپر ما از همه آسیب و بیماری” املا و گفتگو کرد. “ما می ترسند. ما, به نام خدا, به ایستادگی در برابر دجال خزنده به مرزها آمریکا. ما خواهد شد گسترش انجیل.”

زمانی که BuzzFeed به نام طلسم او “تقریبا بلافاصله شروع به قرائت اعلامیه استقلال.” طلسم متهم شده است با شش جنحه برای ادامه باز کلیسا خود را برای نمازگزاران. “رئيس جمهور را نه من حقوق من به عبادت خدا و به جمع آوری در کلیسا و دولت سوسیالیستی و یا بی خدا جمهور می تواند که حق دور” او گفت:.

برخی از کلیساها سعی livestream گزینه ای جز گفت که عید پاک است که به سادگی بیش از حد بزرگ از یک تعطیلات به انجام بیش از اینترنت. “اگر آن را یک بحران کلیسا باید قادر به برطرف کردن ترس و وحشت و پیوستن به در با ترس و وحشت. ما نمی توانیم تفاوت را واقعا در جهان ما فقط آنلاین. ما یک قدرت شکست دور از shut down” کشیش جان Greiner با شکوه راه کلیسا در هوستون گفت. Greiner می گوید او را محافظت از مؤمنان با حذف چند ردیف صندلی و ارائه ضد عفونی کننده دست.

در اوهایو سنگ جامد کلیسا است که در ادامه به باز بماند اما اصرار دارد آن است که مصرف “تمام اقدامات احتیاطی لازم را برای اطمینان از سلامت و ایمنی از هر کسی” که می رود به عبادت. “خوشبختانه ما امکانات به اندازه کافی بزرگ است که ما به راحتی قادر به اطمینان حاصل شود که هر کسی که از لحاظ جسمی در مرکز تمرین فیزیکی فاصله; ما در حال ارائه تمیز کردن اضافی و دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه; و ما در حال برگزاری برخی از خدمات در خارج اجازه می دهد تا برای بیشتر فاصله” کلیسا می گوید در وب سایت خود را.

در کنتاکی دولت آگاه است از شش کلیساها که در حال برنامه ریزی برای برگزاری خدمات در روز یکشنبه. در بیانیه استاندار هشدار داد که پلیس خواهد بود ضبط پلاک از هر کسی حضور در خدمات در عید پاک و نیاز به آنها را به قرنطینه برای 14 روز. “مقامات بهداشت محلی خواهد شد و سپس تماس با مردم در ارتباط با آن دسته از وسایل نقلیه و نیاز به آنها را به خود قرنطینه برای 14 روز. این تنها راه ما می توانیم اطمینان حاصل شود که شما تصمیم نمی کشتن شخص دیگری” اندی رژیم صهیونیستی است. Beshear گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>