برخی از Jabroni آورده Coronavirus به کنتاکی “Coronavirus حزب”


A beer pong table.

آبجو با خدا ممنوع پنگ میز.

Imeh Akpanudosen/گتی ایماژ

یک گروه از کنتاکی partygoers به تازگی با حضور “کروناویروس ، این رویداد که به نظر می رسد به یک بیماری همه گیر با مضمون شب نشینی به عنوان شما ممکن است تصور کنید جامعه مدنی فکر تلاش برای ترویج اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه و بهترین دست شستن, شیوه, اما یک سیلی به هر کس دیگری تلاش جمعی برای کشتن نیست ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ. حزب مسخره ویروس coronavirus خدایان خشمگین شدند. یکی از twentysomething شرکت کنندگان در نابخردانه جمع آوری در میان ملی اضطراری آزمایش مثبت برای این ویروس سه شنبه. “این است که باعث می شود من دیوانه و آن را باید شما را دیوانه” کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear گفت: از این مورد است. “این بخشی که من فرد است که می گوید همه باید آرامش را به آرامش خودم.”

این karmic وحی آمد به عنوان بخشی از Beshear اعلام سهشنبه که ویروس پخش شد در دولت با 39 مورد جدید. چهار نفر در کنتاکی درگذشت از coronavirus. دولت تشدید آن کاهش تلاش های بسته چه Beshear به عنوان همه کسب و کار در نظر گرفته نشده “زندگی پایدار” مانند فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها و داروخانه ها. Beshear اندرز partygoers که مسخره بهداشت عمومی هشدار. “آیا نمی شود به طوری سنگدلانه به عمد به چیزی و افشای خودتان را به چیزی است که می تواند کشتن افراد دیگر” Beshear گفت. “ما باید بسیار بهتر از آن است.” تا کنون ما واقعا نمی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>