برخی از دانشمندان بر این باورند coronavirus گسترش می یابد از طریق هوا بسیار آسانتر از قبلی فکر

یک گروه از 239 دانشمندان از 32 کشور مختلف طرح در انتشار یک نامه در یک مجله علمی در هفته آینده رقیب که coronavirus است به مراتب بیشتر مستعد به هوابرد انتقال از قبلا اعتقاد بر این بود. اگر این امر پیامدهای عمده ای برای امنیت عمومی و بیمارستان اقدامات طراحی شده برای محدود کردن گسترش ویروس.

این نامه را در برابر نتیجه گیری از سازمان بهداشت جهانی (WHO) و به همین دلیل خواستار این سازمان برای تجدید نظر در موقعیت فعلی خود را در این بیماری همه گیر. دانشمندان نتیجه گیری به آن معنا است که ماسک می تواند مورد نیاز و حتی در خارج از منزل و در اجتماعی از راه دور تنظیمات; که داخل چراغ اشعه ماوراء بنفش می تواند نیاز به کشتن ذرات شناور در قطرات کوچک; که کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است نیاز به استفاده از N95 ماسک در حالی که مراقبت از coronavirus بیماران و سیستم های تهویه ممکن است مورد نیاز شامل فیلتر جدید و به منظور کاهش درجه چرخش.

تبلیغات:

که در مقابل استدلال می کند که N95 ماسک و تهویه مناسب هستند تنها از نگرانی در میان روشهای پزشکی که ایجاد ذرات معلق در هوا و یا قطرات کوچکتر از 5 میکرون. آژانس همچنان به استدلال می کنند که این بیماری به طور عمده گسترش بزرگتر قطرات تنفسی که در حال دفع از طریق عطسه و سرفه و پس از آن سقوط به طبقه و یا در نزدیکی سطوح.

داستان در مورد دانشمندان’ نامه که در اصل منتشر شده توسط نیویورک تایمز شامل مصاحبه با نزدیک به 20 دانشمندان که با انتقاد از کسانی که برای بودن ظاهرا “با علم است.” مقاله وقایع دیگر موارد وقتی که مواجه انتقاد از جامعه علمی از جمله به صورت آهسته به پشتیبانی عمومی پوشش صورت و ادعا می کنند که بدون علامت coronavirus انتقال نادر است.

“برخی از اقدامات است که در حال حاضر اجرا شده است — از جمله اجتماعی فاصله, ماسک پوشیدن و اجتناب از شلوغ فضاهای داخلی — موثر در کاهش هوابرد انتقال COVID-19” دکتر Linsey Marr کرد co-نویسنده دانشمندان’ نامه گفت: سالن توسط ایمیل. “ما باید اضافه کنید با توجه به تهویه مناسب ساختمان با هوا در فضای باز. ما فقط نیاز به توجه بیشتر به این تلاش و به آنها برابر وزن شستن دست.”

تبلیغات:

دکتر ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی آمریکایی بهداشت عمومی کانون گفت: سالن که او نیاز به خواندن دانشمندان آمریکا قادر به به طور مستقیم نظر خود را در نتیجه گیری. وی افزود که “آن را به خوبی درک کرد که aerosolization به عنوان یک حالت انتقال است. بزرگ ناشناخته است چقدر عفونت آن شود و آنچه می تواند اقدامات دیگر مانند مدیریت جریان هوا متفاوت اشعه قرار گرفتن در معرض نور ، کاهش بیش از آن با پوشیدن یک ماسک شستن دست و فیزیکی فاصله.”

“من ترجیح می دهم یک اندازه گیری مبتنی بر شواهد با رویکرد پاسخ به این سوال” بنیامین توضیح داد. “در حال حاضر ما می دانیم که سه تایی از ماسک و شستن دست & فیزیکی فاصله کار می کند به کاهش خطر در صورت بزرگ و خوب (aerosolization) بزرگ تنفسی گسترش یافته است. باید وجود داشته باشد بهتر است شواهد اضافی برای این مداخلات از خوب کارشناسی مطالعات پس ما باید آنها را در بالای آنچه که ما در حال حاضر در حال انجام است.”

مطالعات قبلی پرسش های مطرح شده در مورد این که این نمایش در نقش طولانی ذرات هوابرد در گسترش coronavirus. در یک مقاله منتشر شده به صورت مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ایالات متحده آمریکا توسط Renyi Zhang Yixin Li آنی L. ژانگ یوان وانگ و ماریو J. ملینا نویسندگان دریافتند که “دانش ناکافی در انتقال ویروس ناچار مانع توسعه موثر سیاست های کاهش و منجر به توقف انتشار COVID-19 بیماری همه گیر.”

تبلیغات:

در این مقاله نویسندگان ادعا نشان می دهد که برنامه انتقال است “بسیار تلخ و نشان دهنده غالب مسیر برای انتقال این بیماری است.”

“در حالی که که و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) تاکید کرده اند که پیشگیری از تماس با انتقال هر دو WHO و CDC تا حد زیادی نادیده گرفته اهمیت هوابرد مسیر انتقال” آنها بنویسید. “در حال حاضر کاهش اقدامات مانند اجتماعی فاصله قرنطینه و جداسازی اجرا شده در ایالات متحده کافی خود را در حفاظت از مردم است.”

تبلیغات:

مقاله ای در طبیعت ساخته شده مشابه نقطه بازگشت در ماه آوریل اشاره به این که “مقامات بهداشتی می گویند این ویروس منتقل می شود تنها از طریق قطرات که در حال سرفه یا عطسه کردن — یا به طور مستقیم و یا در اشیاء. اما برخی از دانشمندان می گویند وجود شواهد مقدماتی است که برنامه انتقال — که در آن گسترش بیماری در مقدار ذرات کوچکتر از بازدم هوا شناخته شده به عنوان ذرات معلق در هوا — رخ داده است و این اقدامات مانند افزایش تهویه در داخل خانه باید توصیه می شود برای کاهش خطر عفونت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>