برخی ارشد ساندرز دستیاران آنها اصرار او را به رها کردن از ریاست جمهوری


Sen. Bernie Sanders arrives at the U.S. Capitol for a vote on March 18, 2020 in Washington, D.C.

سناتور. برنی ساندرز می رسد در کنگره برای رای گیری در 18 مارس سال 2020 در واشنگتن ،

برنده McNamee/گتی ایماژ

یک گروه کوچک از دستیاران ارشد و متحدان به سن. برنی ساندرز اصرار او را به تماس آن واریز شده و رها کردن از ریاست جمهوری مسابقه. در میان افرادی که اصرار به ورمونت. سناتور به تجدید نظر در استراتژی خود را و خروج از نژاد او هستند مدیر کمپین فیض فولادوند و تشکر. Pramila Jayapal واشنگتن است که یک جانشین برای ساندرز با توجه به واشنگتن پست. روشن است هر کس که نزدیک به سناتور احساس می کند به همان شیوه اما ساندرز’ کمپین نه توضیح آنچه در راه خود را به پیروزی خواهد بود, یادداشت های سیاسی.

اگر چه هنوز از لحاظ فنی ممکن است ساندرز را به جمع آوری 60 درصد باقی مانده نمایندگان به نفع نامزدی بسیار سناریو بعید است با توجه به او تنها قادر به دستیابی به آن در نوادا و ورمونت در این سال است. به عنوان این واقعیت است که غرق در آن به نظر می رسد ساندرز خود بیشتر فکر کردم به این ایده از حذف از مسابقه. و که ممکن است به خوبی به احتمال زیاد اگر او از دست می دهد و در روز سه شنبه ویسکانسین اولیه به عنوان نظر سنجی در حال حاضر نشان می دهد.

به نظر می رسد روشن تقسیم میان ساندرز متحدان بین کسانی که نزدیک به حزب دموکرات شده اند و روشن تر بر اصرار دارد که او تجزیه و تحلیل امکان حذف کردن. وجود دارد یک نگرانی گسترده در میان بسیاری از این مشاوران و متحدان روایت است که می تواند نگه دارید سرزنش ساندرز برای یک شکست برای متحد کردن دموکرات ها در اطراف بایدن. دیگران اما اصرار دارد یک دلیل روشن برای ادامه به دست آوردن عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان امکان پذیر است. ساندرز نیاز به حداقل 1200 تا نمایندگان نسبت به 914 او در حال حاضر به مذاکره با قدرت در این کنوانسیون. اگر او قطره را قبل از رسیدن به این تعداد “آن را برای رفتن به بایدن مردم نوشتن پلت فرم که در آن” گفت: Larry Cohen بالا متحد که یکی از مهمترین و آوازی طرفداران ساندرز ماندن در رقابت است.

آخرین نام بزرگ به تماس ساندرز به رها کردن خود انیمه. لری دیوید که اغلب نقش بهداشت ، برنی ساندرز در شنبه شب زندهگفت: سناتور ورمونت باید پایان مبارزات انتخاباتی خود را برای ریاست جمهوری. “من احساس می کنم او باید رها” دیوید نیویورک تایمز گفت در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه. “چرا که او بیش از حد ، او نمی تواند نامزدی. و من فکر می کنم شما می دانید, آن را هیچ وقت به احمق اطراف در اینجا. همه رو به پشتیبانی بایدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>