برخی از پیشنهادات برای NFL در Nickelodeon


Russell Wilson with his arms outstretched and yelling, covered in Nickelodeon slime

راسل ویلسون تحت پوشش در لجن و گل در طول Nickelodeon Kids’ Choice Sports Awards در سال 2017 Pauley غرفه در جولای 13, 2017 در لس آنجلس.

Frederick M. Brown/گتی ایماژ

در این میان یک بیماری همه گیر ویرانگر چند چیز مهم کمتر از پیش نمایش از آنچه در تلویزیون برنامه را نگاه مانند 10 سال از هم اکنون. اما NFL شده است و زندگی در آن را حباب حفاظتی در سراسر شیوع کروناویروس و در روز سه شنبه لیگ اعلام کرد گسترش حذفی فرمت برای سال 2020 فصل یک نتیجه جدید توافق دسته جمعی بین صاحبان و بازیکنان. چهارده تیم در حال حاضر رقابت در بازی های حذفی (از 12) و بیشتر از کارت های وحشی بازی در حال برنامه ریزی برای Jan. 10. این همه بستگی دارد که آیا تجمعات از 10 یا بیشتر مردم خواهد شد حقوقی ژانویه.

NBC است پخش یکی از اضافی وحشی بازی های کارت و شبکه را پخش می آن را در هر دو جریان خدمات و Telemundo. CBS است که بازی دیگر و یک به طور جداگانه تولید نسخه از آن پخش خواهد شد بر روی کودکان و نوجوانان کابل شبکه Nickelodeon است.

“جوانان جمعیتی بسیار مهم است” NFL معاون اجرایی رئیس جمهور برایان Rolapp به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه. “وجود دارد مقدار زیادی از طرفداران جوان و ما می خواهیم به ادامه این بازی را به طرفداران جوان.”

این طرح را افزایش می دهد بیش از چند سوال. آیا NFL ترس آن است که به سمت همان مسیر به عنوان بیس بال است که تلاش برای جذب بینندگان جوان? می تواند فوتبال یک astoundingly خشونت آمیز و پیچیده ورزش بود repackaged برای کودکان? باید آن را ؟

وجود دارد هیچ جزئیات در عین حال در مورد چگونه, کاملا, NFL و Nickelodeon طرح به خیاط یک بازی حذفی 4 kidz از جمله اینکه کلمه “برای” خواهد بود و به جای آن با عددی همتای, و اگر آنها را با استفاده از حرف z در محل s. به عنوان کسی که با Nickelodeon است, من احساس می کنم مثل من می تواند برخی از پیشنهادات مفید.

—هنگامی که یک بازیکن می شود به آبی چادر برای تصادم پروتکل برش به لیندا Ellerbee بنابراین هر کس می داند که آن جدی است.

—مایک پریرا دهه officiating تجربه اما وقتی که می آید به توضیح و دلیلی قوانین پیچیده به یک نابالغ مخاطبان هیچ کس آن را بهتر از وزارت معارف است. او در مقابل Aggro تخته سنگ و او او را از چیزی.

Moira Quirk, the referee from Nickelodeon 'Guts'.

جرات.

Screengrab از طریق یوتیوب.

—جایگزین پزشکی سبد خرید با ماشین رمز و راز. آیا کودکان و نوجوانان هنوز سازمان دیده بان Scooby Doo? آنها باید.

—شما می دانید غم انگیز موسیقی آنها هنگام رفتن به تجاری پس از کسی که رنج می برد آسیب فاجعه بار? بازی ادای احترام خود را کوتاه موضوع آهنگ به جای.

—T. J. and J. J. وات در مقابل Bosa برادران در یک خانواده دو دره–سبک مسابقه پایین و مغز گردو اسلاید. بازنده پرش به یک غول کاسه ماکارونی با بیل و استفان Belichick.

—از دست دادن یک مربی را به چالش و slimed. پیروزی و این مربی به فضا می رود اردوگاه.

—خانم غذا را سرخ کردن جمع کردن کلاس و سفر به یک بازنشسته lineman مغز برای نشان دادن اثرات CTE. (NFL صبر کنید نزدیک به یک دهه از به رسمیت شناختن غذا را سرخ کردن مطالعه است.)

—شما احتمالا می توانید بگویید توسط مراجع است که من نمی دانم زیادی در مورد زمان روز Nickelodeon است. (نه به ذکر این واقعیت است که اتوبوس مدرسه سحر و جادو و از Scooby-دوو نیست حتی در Nickelodeon است.) من خوشحال برای به روز رسانی این ایده برای یک hipper مدرن مخاطبان است. قطعا وجود دارد یک دسته از جدید Nickelodeon نشان می دهد در مورد اینترنت یا هر چیز دیگری—شاید ستاره از یکی از کسانی که به انجام بازی توسط بازی ؟ این یا آن و یا جیم Nantz انجام Infinite رقص برای 3 ساعت مستقیم.

—اجازه دهید اندی رید سعی کنید تمام دوره های مانع از افسانه های مخفی در معبد.

من مصرانه از لیگ و این شبکه به طور جدی در نظر بگیرید که آخرین پیشنهاد در خاص است. ژانویه راه دور; ما نیاز به چیزی برای نگاه به جلو به.

گوش دادن به یک قسمت از تخته سنگ های ورزشی, پادکست, قطع کردن و گوش دادندر زیر و یا اشتراک به نمایش در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcher, Google Playو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>