نکاتی برای سالم ماندن در حالی که ماندن در خانه

قسمت یادداشت ها

این هفته ما در حال مبارزه با همان مشکل به عنوان شنوندگان ما: self-قرنطینه. به عنوان اخبار از بیماری همه گیر کوروناویروس تشدید, ما چگونه سالم ماندن در حالی که ماندن در خانه ؟ چگونه ما کاهش استرس و سالم باقی می ماند در حالی که دستکاری از راه دور کار می کنند و افراطی بچه ها ؟ در این قسمت از چگونه!, ما را در آسمان vicki batman, نویسنده هیچ چیز: چگونه برای شکستن دور از Overworking مسمومیت و Underliving. قبل از همه گیر vicki batman زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد چگونه به کم کردن سرعت در حالی که تمرین خود نوع اجتماعی فاصله—در مورد او از یک زندگی گیج کننده و حرفه ای است. Vicki batman اولین نکته? انتخاب کنید تا به تلفن و تماس با کسی. “آن را نمی توان دست کم گرفت که چگونه قدرتمند صوتی است,” او می گوید. “این به شما می دهد احساس تعلق…مهم ترین نیاز است که انسان پس از زنده ماندن است.”

شما چه هستند سخت ترین چالش ها در طول همه گیر? و آنچه که شما در حال کار برای شما? ما ترک یک پست صوتی در 646-495-4001. ما در حال جمع آوری مشکلات شما و راه حل های جدید تکرار بخش در نشان می دهد.

پادکست های تولید شده توسط Derek جان و راشل آلن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>