به نحوی اپل به انتشار یک آی فون جدید


People are seen in front of a closed Apple store.

وارد نکنید.

موریس مک Matzen/خبرگزاری گتی ایماژ

اپل شروع به گرفتن سفارشات برای آن جدید 4.7 اینچی آیفون SE به عنوان به زودی به عنوان جمعه—فوقالعاده عادی توسعه با توجه به وجود یک بیماری همه گیر ترین فروشگاه های اپل در حال توقیف و بینی-غواصی اقتصاد خواهد جلوگیری اکثر شرکت ها حتی از خواب نورد از یک محصول جدید در حال حاضر.

دستگاه پی 2016 آیفون SE کوچکتر-بودجه گزینه ای است که به خوبی دریافت شد در زمان. در حالی که سال 2016 آیفون SE متناسب با قدرت پردازش و قابلیت های آیفون 6 به آیفون 5 2020 آی فون SE را اساسا باید بدن یک آیفون 8 و ویژگی های آی فون 11 مانند یک پردازنده A13. گوشی را در رنگ سفید و سیاه و قرمز و 64 گیگابایت, 128 گیگابایت و 256 گیگابایت حافظه گزینه های. گزارش های اولیه نشان می دهد که این گوشی جدید هزینه خواهد شد $399. معلوم نیست که این محصولات را کشتی.

چندین وبلاگ ها با تکنولوژی آموخته است که آی فون SE انتشار قریب الوقوع بود پس از این مثال برای Belkin Invisiglass فوق العاده حفاظت از صفحه نمایش در فروشگاه اپل به طور تصادفی ذکر شده اندازه آن را به عنوان برای “آی فون SE/8/7.” اپل پس از آن حذف ارجاعات به آی فون SE از لیست.

شایعه شده بود شناور در اطراف در حالی که اپل را از انتشار یک مقرون به صرفه تر آیفون در مارس هر چند شروع coronavirus ساخته شده کسانی که خشن بینی و حتی بیشتر نامشخص است. چینی کارخانه را تشکیل می دهند که از ستون فقرات این شرکت در زنجیره تامین تا به حال گزارش شده است عامل 30 درصد به 50 درصد ظرفیت به دلیل کمبود نیروی کار و حمل و نقل, موانع است که منجر به از این کشور قرنطینه اقدامات است. استخدام کارگران فصلی در کارخانه ها نیز یک چالش با توجه به محدودیت های مسافرتی و تلاش برای اطمینان حاصل شود که گیاهان نشد جدید عفونت hd led بسیاری از آنها را به طور موقت تعطیل. با این حال تولید بود و به آرامی چیدن دوباره در عمده ساخت سایت در Zhengzhou و شانگهای در اواخر فوریه.

ارزان دستگاه ممکن است نشان می دهد که اپل در تلاش است به دادگاه وسیع تری از مشتریان به عنوان فروش به طور فزاینده ای برای گوشی های هوشمند گران قیمت کاهش یافته است—و قطعا با از اخراج میلیون ها نفر در سراسر جهان کمتر مردم می خواهند به پوسته از $700 به 1000 دلار برای یک top-of-the-line آیفون بعدی زمان آنها نیاز به یک دستگاه جدید. با اینحال این گوشی در یک زمان می آید زمانی که این شرکت تا به حال به قطع آن در سه ماهه درآمد, راهنمایی, تا حد زیادی به دلیل افسرده عرضه و تقاضا در چین است. اپل بسته تمام فروشگاه های خود در چین در فوریه. 2 و در تمام کشورهای دیگر در 14 مارس چند روز پس از سازمان بهداشت جهانی تعیین شده COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر. در حالی که این شرکت شروع به از سرگیری عملیات در چین فروشگاه در اواسط ماه مارس آن تصمیم به گسترش آن تعطیلی در آمریکا و کشورهای دیگر فراتر از اولیه مارس 27 بازگشایی تاریخ. برای یک بار زمانی که اپل گوشی رول وجود دارد نمی تواند یک خط در چشم.

برای اطلاعات بیشتر بر مهم ترین اخبار دنیای فناوری, گوش دادن به چه بعدی: TBD.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>