چیزی برای همه: بهترین فیلم به جریان در مارس

آمریکا نیز وارد آن ماه دوم از خود به انزوا نیاز به متنوع قرنطینه پسند فعالیت های مهم تر از همیشه. در میان کسانی است که با داشتن یک محافظه صفحه اصلی فیلم شب که استودیو در حال تلاش برای هنوز به یک رویداد ارزش به دنبال به جلو به و کنار گذاشتن وقت با کیفیت برای.

یکی از مورد انتظار ترین فیلم های ساخت راه خود را به صفحه نمایش کوچک این ماه است بونگ جون-هو را “انگل” از کره جنوبی فیلم که جامعی چهار اسکار در ماه فوریه (به یاد داشته باشید ماه فوریه؟!). نه تنها این فیلم برنده نهایی جایزه بهترین تصویر اما مدیر آن مفتون فیلم های روز دنیا با پرده و اغلب کودکانه glee اعلام کرد که او را به “نوشیدن تا صبح روز بعد” به جشن و زل زده بود به او تندیس طلایی عشق.

تبلیغات:

علاوه بر این “انگل” آوریل دارای طیف وسیعی از ارائه از indie عزیزان و طرفداران وحشت به فیلم های اکشن و خانواده پسند کرایه. سالن سرپرستی این لیست شامل برخی از بهترین, بنابراین شما لازم نیست که به اتلاف هر یک از ارزش خود را قرنطینه زمانی که شما می تواند پخت یک قرص نان و یا گرفتن یک زوم هیپ هاپ کلاس. اما اگر شما می خواهید اضافی پیشنهادات شما هنوز هم می توانید بررسی کنید فیلم شما ممکن است از دست رفته در ماه مارس است.

در زیر یک لیست مداوم و به روز خواهد شد:

در حال حاضر در دسترس

تبلیغات:

“فیل ملکه” (AppleTV+ رایگان برای مدت زمان محدود در http://apple.co/FreeForEveryone)

AppleTV+ ارائه طیف وسیعی از آن اصل رایگان برای مدت زمان محدود که شامل این مستند که به شرح زیر مادر آتنا خانواده او از pachyderms و دیگر مخلوقات که جمع آوری در اطراف و تکیه بر آبیاری ، نیمه اول فیلم است, نشاط بخشی, اما روح حساس ممکن است نیاز به راهنمایی زمانی که این فیلم به زودی راه می دهد به واقعیت و چگونه اکوسیستم تهدید است و با ظرافت و متعادل.

اگر مستند نیست کیسه های خود را رایگان, AppleTV+ اصل نیز عبارتند از: sci-fi “برای همه مردم” M. Night Shyamalan را وحشت زده, هیجان انگیز “بنده” عجیب و غریب دوره کمدی “دیکنسون” و بسیاری دیگر که سالن مرور کرده است. آشکارا غایب است آن خیمه سری “صبح نشان می دهد.” شما باید برای مشترک شدن برای آن است. دیدن آنچه که آنها وجود دارد ؟

تبلیغات:

“Fleabag” (اجاره در آمازون نخست و سوهو تئاتر سایت)

بله “Fleabag در” یک امی و برنده سری کمدی توسط قمر والر-پل اما آن را شروع به عنوان یک زن او را نشان می دهد است که در تور به طور متناوب در طول چند سال گذشته. اگر شما نمی قادر به گرفتن هر یک از کسانی که در اجرای برنامه در اینجا شانس خود را. برای دو هفته ثبت نسخه از تئاتر ملی تولید زندگی می کنند در دسترس خواهد بود به اجاره 5 دلار و هزینه اجاره به نفع سازمان های خیریه برای کسانی که تحت تاثیر این رمان coronavirus.

تبلیغات:

“نامرئی زندگی Euridice Gusmao” (آمازون نخست)

در این زرق و برق دار و فیلم دلخراش دو جدایی ناپذیر خواهر Eurídice و Guida زندگی در خانه خود را محافظه کار پدر و مادر در 1950s, Rio de Janeiro. زمانی که آنها مجبور به جدا Eurídice باید دنبال رویای خود را از تبدیل شدن به یک پیانیست مشهور در خود اما خواهر هرگز در تلاش برای اتحاد دوباره.

“جین” (دیزنی+)

تبلیغات:

به عنوان بخشی از آن, زمین, ماه, مجموعه, دیزنی+ است که جریان کشت و طبیعت مستند از جمله اصل مثل “پنگوئن ها:: زندگی بر روی لبه” “دلفین ریف” آن Disneynature سری (از Chimpan-یک به “شامپانزه” – ببخشید تا به حال به یک “سیمپسونها” مرجع وجود دارد اما حداقل ما در حال نگه داشتن آن در خانواده) به آن National Geographic ارائه شده است.

از کسانی که عنوان “جین” را. در سال 2017 زندگینامه doc توسط Brett Morgen با استفاده از فیلم آرشیوی به دنبال سفر خود را به عنوان یک جوان و غير ورزشكار زن که به چالش می کشد مردسالار جامعه علمی از زمان باعث می شود شخصی فداکاری و دگرگون راه ما فکر می کنم از جهان طبیعی از طریق شامپانزه پژوهش است.

“La vie scolaire” (Netflix)

تبلیغات:

با توجه به Netflix “جدید معاون مدیر یک مدرسه در حومه پاریس Saint Denis, Samia (Zita Hanrot) است هشدار داد با او همکار معلمان که دانش آموزان در حال unmotivated و سخت به نظم و انضباط. او می بیند همه چیز متفاوت, اما زمانی که او می شود به می دانم که دانش آموزان به خصوص یانیس (لیام Pierron) که تیز و رانده شده اما سرخورده توسط جهان است که به نظر می رسد که تبدیل پشت خود را بر روی او و خانواده اش است.”

نورد سنگ پیتر Travers در مقایسه با فیلم “ذهن خطرناک” و در آن گفت: “به معلم الهام بخش/جوانان در خطر درام سخت و قلبی فرانسوی ازنو.”

“Les Misérables” (آمازون نخست)

اگر شما در رویای یک رویا از مدرن روز Les Miz sans بزرگ فاضلاب صحنه این آن است. Ladj Ly را از ویژگی های طول کارگردان اولین وسیع امر مانند ویکتور هوگو کلاسیک و ویژگی های مختلف پلیس در یک ضد جرم تیپ در مونفرمی ٬ یک بچه شیر, بچه ها از محله های فقیرنشین متهم تصویری و خشونت آمیز قیام.

تبلیغات:

“هرگز Rarey گاهی اوقات همیشه” (برای اجاره در آمازون نخست, et al)

“هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه” الیزا Hittman سومین ویژگی-طول درام شرح زیر است کم حرف پنسیلوانیا, نوجوانان در پاییز (از الهامی تازه وارد سیدنی Flanigan) او به عنوان تراورس خطوط دولت برای ورود به نیویورک برای سقط جنین. آن را تیره و picaresque داستان با پاییز را مدبر پسر عموی Skylar (تالیا رایدر) همراه برای سوار شدن به کمک به او خاتمه بارداری در یک وضعیت که در آن رضایت والدین لازم نیست. Hittman اشاره است به فیلم به عنوان ضد”جونو” گرچه آن است که بدون آن جریان از طنز.

سالن مری الیزابت ویلیامز می نویسد: “بسیار وجود دارد در مورد ‘هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه’ است که به شدت نگران کننده و enraging. باید آن را. . . . اما لطفا فکر نمی کنم این فیلم یک downer و یا بیش از حد سخت به خرس. آن نیز مؤثر عهد به انعطاف پذیری و قدرت زن قرضه.”

“بعد” (دیزنی+)

تبلیغات:

پیکسار تنها منتشر شد در این دلگرم کننده ماجراجویی داستان نمایشی یک ماه پیش اما قرنطینه بار تماس بگیرید برای مشاهده فرصت های. در یک جهان پر از افسانه ای موجودات جادویی برادران جن ایان و جو Lightfood (MCU تام هلند و کریس پرات) کشف یک راه که آنها می توانند خود را دراز مرده پدر برای 24 ساعت اما گاهی اوقات اتفاق می افتد, خود املا فقط تا حدی موفق است. به عنوان آنها با عجله به رفع طلسم در داخل قاب زمان محدود دو برادر در یک سفر جاده ای و یادگیری به درک هر یک از دیگر. پیوستن به در صدای خارج از قاب سرگرم کننده هستند Julia Louis-Dreyfus, لنا Waithe علی وانگ, Octavia Spencer, Mel Rodriguez و Klye Bornheimer.

“انگل” (Hulu)

یک دلیل وجود دارد که چرا تریلر برای “انگل” است بسیار گیج کننده است. آن است که یک فیلم ترسناک? آن را یک کمدی? آنچه در این بحث از یک ترفند سحر و جادو? برای رفتن به جزئیات بیش از حد است به ناراحت دقت ساخته تنش و از بین بردن برخی از شادی شگفتی است.

ما می توانیم می گویند که darkly طنز جنگ طبقاتی هیجان انگیز مراکز در دو خانواده: مبارزه کیم خانواده که مونتاژ جعبه های پیتزا در زیرزمین آپارتمان و سعی کنید به پایان می رسد دیدار و ثروتمند پارک که در یک زندگی مدرن مارول از یک صفحه اصلی و استخدام کارمندان برای انجام هر وظیفه. در بررسی سالن اندرو O’Hehir نوشت:

تبلیغات:

که در آن شما شفقت و همدردی سقوط در این داستان دو به هم پیوسته خانواده ها در مقابل کره جنوبی هرم اجتماعی را حداقل تا حدودی به عنوان یک تابع از نقطه شروع خود را. علاوه بر آن به احتمال زیاد به حرکت در اطراف در طول دوره از یک عمدا گیج کننده فیلم لود شده با طرح switchbacks ناگهانی وارونه بخت اخلاقی quandaries و غیر منتظره آیات.

“تالار: کارآگاه Pikachu” (HBO به صورت رایگان)

شما لازم نیست که به یک اشتراک HBO برای لذت بردن از بیش از 500 ساعت آن حق بیمه برنامه نویسی در حال حاضر. این cabler است که ارائه برخی از بهترین سری – هر دو اخیر و کلاسیک – فیلم های مستند و تئاتر منتشر شده از آن برادران وارنر همکاران و که شامل “کارآگاه Pikachu.” (برای لیست کامل از ارائه چک کردن این انواع داستان.) در حالی که این حرکت مزایای بسیاری از بینندگان که در حال حاضر در خانه گیر کرده به دلیل اجتماعی فاصله آن را نیز احتمالا یک استراتژی برای قلاب بینندگان را می خواهید به اشتراک زمانی که HBO حداکثر جریان راه اندازی در مه. HBO می آموزد از بهترین عاشق گرفتن اونا همه!

“دریای تب” (برای اجاره در Amazon, iTunes, et al)

هنگامی که خدمه یک کشتی ماهیگیری متعلق شروع به مریض یک کاپیتان است که در مواجهه با این معضل برای منزوی کردن کشتی خود را برای جلوگیری از سرایت یا خطر آلوده کردن بشریت به دنبال کمک های پزشکی در ساحل. صدا آشنا است ؟ ستاره فیلم Dougray Scott به عنوان کاپیتان که صحبت به سالن مورد شخصیت او:

“او متقاعد نشده — یک بیت مانند افراد هنگامی که شما در حال حاضر آنها را با شرایط COVID-19 و چگونه ما را در مقابله با آن است. برخی از مردم در حال بدبینانه در مورد آن, و نمی خواهم به این باور حقیقت و تمایل خودخواهانه لغو سناریو.”

“سیمپسونها: Playdate با سرنوشت” (دیزنی+)

در اینجا توضیحات رسمی از “سیمپسونها” فیلم کوتاه که در واقع قبل از “بعد” در تئاتر:

“این فیلم شروع می شود در یک روز است که به نظر می رسید فقط یک روز در پارک برای مگی سیمپسون. اما هنگامی که مگی چهره زمین بازی خطر قهرمانانه, جوان, کودک حواله او را از خطر و دزد قلب او. پس از یک سعادتمند اول playdate, مگی نمی توانید صبر کنید برای دیدن نوزاد جدید کمال دوباره روز بعد اما همه چیز نمی رویم دقیقا به عنوان برنامه ریزی شده. خواهد سرنوشت (یا هومر) دریافت در راه است؟”

این فیلم کوتاه می سازد کردن موفقیت 2012 اسکار-نامزد کوتاه “طولانی ترین مهدکودک” که همچنین می خواهد در آینده به دیزنی+. اما شما می توانید آن را برای اولین بار زیر:

“Tigertail” (Netflix)

Pin-Jui یک جوان خوب به دنبال تایوانی شخص که حلق آویز کردن با دختر خود. اما زمانی که او می شود از این فرصت برای ترک آمریکا توسط ازدواج با رئیس خود را’ پدر او تصمیم می گیرد این کار او را وسیله ای برای جمع آوری پول به اندازه کافی به طوری مادر خود را نیز ترک کار خطرناک خود کارخانه و بازنشسته است. سریع به جلو 25 سال و پین-Jui در حال حاضر استیفن و او تا به حال یک عمر حسرت و دلتنگی برای کسی که او را پشت سر گذاشت. “استاد هیچ” co-creator آلن یانگ می سازد از ویژگی های او کارگردان اولین با “Tigertail” است که با الهام از پدر خود داستان.

در مصاحبه با سالن یانگ گفت: “من فکر می کنم واکنش من در حال حاضر بدست در ساعت آن بوده است خارج شده است و مردم گفت:” هر رواقی آسیایی, پدر کاریزماتیک پسر جوان که رقص در اطراف هنگامی که او جوان تر بود?’ آن اتفاق می افتد! این واقعا چیزی است که ما نمی فکر می کنم. ما رواقی آسیایی پدران در صدها, فیلم, اما من فکر نمی کنم ما به بررسی این طرف دیگر از آنها چه از طریق آنها رفته چه آنها که در راه است. پدرم نقطه ورود و من امیدوارم که وجود دارد یک جهان شمولی و اشتراکات که دیگران پیدا کنید.”

“Zombieland: دو شیر” (مهندس)

شاید شما نمی دانید که شما می خواهید و یا حتی نیاز به یک عاقبت به سال 2009 “Zombieland.” مهم نیست; شما آن را کردم.

“چیدن تا 10 سال پس از حوادث “سرزمین زامبیها” فیلم جدید آغاز می شود به عنوان کلمبوس (جسی آیزنبرگ), تالاهاسی (وودی هارلسون) ویچیتا (اما استون) و لیتل راک (ابیگیل برسلین) حرکت به رها کاخ سفید در این پست آخرالزمانی زامبی هم که کلمبوس به مدت طولانی به عنوان Zombieland. همه چیز به نظر می رسد به حل و فصل کردن برای آنها را تا زمانی که کلمبوس می ترساند ویچیتا با یک پیشنهاد ازدواج دهید که او را به حرکت شبیه چمچه زنی تا خواهر کوچک سنگ و رها کردن هر دو کلمب و تالاهاسی. پس از چند هفته پاس کلمبوس است به ظاهر نقل مکان کرد با یک دختر جدید به نام مدیسون (Zoey داچ) اما هر دو او و تالاهاسی کشیده شده به جهان از ماجراجویی که ویچیتا گرداند و به آنها اطلاع داده که لیتل راک اجرا شده است با جدید هیپی پسر به نام برکلی (avan Jogia) و نیاز به نجات” می نویسد: سالن متی Rozsa.

به زودی

مارس 14
 
“علم را Playdate” (جریان در 7 p. m. ET/PT در HBO, HBO, لاتین, TBS, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن truTV, شبکه کارتون, بومرنگ, PBS Kids)

نه واقعا یک فیلم, اما این خاص رایگان ارائه برای همه خانواده ها به خصوص کسانی که با بینندگان به تماشای با هم برای کمک به ایجاد حس عدم اطمینان همه ما در حال رفتن را از طریق. در اینجا توضیحات رسمی:

نیم ساعت خاص به شرح زیر Elmo, Grover, Cookie Monster ابی Cadabby و چند از دوستان معروف به عنوان آنها پیدا کردن راه های جدید برای بازی و یادگیری با هم. جشن همه چیز را از EMTs پزشکان و دیگر قهرمانان که در حال کمک به خانواده ها از طریق بحران بهداشت و درمان به لذت های ساده از پخت کوکی ها در خانه playdate طول می کشد به شکل یک دنج ویدئو کنفرانس است که احساس بسیار آشنا به امروز بینندگان. مشاهیر و کنجد خیابان دوستان را می خوانم و آهنگ و بازی و احمقانه رقص می شکند. Tracee Ellis Ross نقش یک بازی از “علم می گوید:” Lin-مانوئل میراندا میآید در چند دور از “قدیمی مک دونالد بود یک مزرعه” آن هاتاوی و علم و حرکت با “سر و شانه ها و زانو و انگشتان پا” و بیشتر. کودکان و نوجوانان خواهد شد عشق گرفتن بازدید از خیابان کنجد دوستان و مراقبان را درک خواهد کرد که چگونه مدل های خاص اهل تفریح و بازی فرصت های یادگیری آنها می تواند در خانه استفاده کنید.

مارس 16

“فانوس” (آمازون)

رابرت اگرز’ دنبال کنید تا 2015 را “جادوگر” خیره کننده سیاه و سفید horror flick که ستاره ویلم دافو و رابرت پتینسون به عنوان دو قرن 19 فانوس پاسداران که شروع به از دست دادن سلامت عقل خود را هنگامی که یک طوفان رشته های آنها را در جزیره ای دور افتاده که در آنها مستقر هستند. فیلم ستایش شده است برای آن زیبایی شناسی, سرب, اجرای و آوردن داستان.

بیشتر به آمده است . . .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>