Sonic the Hedgehog and Jim Carrey's The Mask stare each other down.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط پارامونت پیکچرز و خط جدید سینما.

این فیلم نسخه Sonic the Hedgehog ممکن است بسیار خوب اما این وسط گاهی اوقات سرگرم کننده بچه تصویر اجرا مایل اضافی برای ’90s اعتبار. اولین فیلم در مورد محبوب سگا شخصیت بازی های ویدئویی انتخاب به عنوان بزرگترین live-action co-star Jim Carrey که فیلم حرفه ای منفجر شد و در سال 1994 درست در اولین بار در استودیو شروع به خرناس اطراف این ایده از یک صوتی فیلم. در اولین نقش عمده ای در انتشار فیلم از سال 2014 را Dumb and Dumber عاقبت Carrey نقش Dr. Robotnik یک egomaniacal دانشمند استخدام توسط دولت ایالات متحده برای پیگیری کردن صوتی بیگانه جوجه تیغی که تا به سقوط فرود آمد در جهان ما. (صوتی طرفداران را درک خواهد کرد که Robotnik بخت به در نهایت تبدیل شدن به بیشتر عجیب و غریب صوتی پسر بد Eggman.)

به عنوان نوشته شده آن را از قسمت. Robotnik preens, seethes و contorts صورت خود را به بیرون تف مهربان طعنه با تمام روانشناسی یک کارتون صبح روز شنبه baddie. سپس دوباره, ترین, قدیمی, جیم کری نقش های کمدی احتمالا بسیار بر روی کاغذ. در حالی که Dumb and Dumber (سوم خود را سه عامل اصلی پیروزی در سال 1994) موفق دو عمل با جف دانیلز بسیاری از Carrey اولیه کمدی تکیه بر Carrey ساخت یک عینک خود را با آستین ، حرکات goony عبارات صورت و کارناوال-بارکر تحویل. برای Carrey را شرکت ستاره بهترین استراتژی این است که به نگه داشتن خود را به راه; تامی لی جونز تلاش برای نگه دارید تا با او در بتمن برای همیشه لطفا برای و نگاه زحمت کشیده و unfunny تلاش. (با توجه به Carrey, جونز به او گفت که او نمی تواند “تحریم خود را buffoonery.”) اما در Sonic the Hedgehog, Carrey را شرکت ستاره است بی نهایت الاستیک وبلاگ computer-generated imagery, که بدان معنی است که او قصد ندارم تا در برابر یکی دیگر از سفت حرف انسان است. او را چهره به چهره با عملکردی جایگزینی.

این سخت است برای گفتن که آیا Carrey یک مرد نشان می دهد سبک کمدی از مد رفت و در آن خود را, یا اگر Carrey کمک به تسریع مرگ آن است. آیا سلیقه تغییر و یا Carrey فقط تصمیم به گرفتن یک استراحت او نیست حد از حضور در 2010s, سینما, مخلوط کردن یک تعداد انگشت شماری از جریان اصلی بازیگران نقش خود را با بیت قطعات تکه و افسرده Michel Gondry تلویزیون سری. و به او پشت پا, منبع دیگر از بچه دوستانه کمدی زمان: بزرگ-بودجه کامپیوتر انیمیشن. این انتقال شده بود و در آثار پس از Carrey را اوج; بتمن برای همیشه لطفا برای بالا بود-پرفروش فیلم از سال 1995 تا آن پیشی گیرد و توسط داستان اسباب بازیاولین کامپیوتر انیمیشن فیلم های پرفروش. در حال حاضر پنج عمده کامپیوتر-animation studios تولید حدود هفت یا هشت نفر از آنها هر سال و گسترده live-action کمدی شده اند کمیاب.

قهرمانان در فیلم انیمیشن مانند نفرت من (و آنهایی که با عمده شخصیت های متحرک مانند صوتی) انجام بسیاری از توابع به عنوان جیم کری شخصیت و با استفاده از تکنیک های مشابه: خنده دار صدای نامزدان به بازی گرفته, نامتجانس و یا رفتار ضد اجتماعی, همه چیزهای که بچه ها به راحتی می توانید به عنوان خوانده شده “خنده دار است.” نتیجه این است که اغلب یک ابر yammering سر و صدا در سمت راست خط بین تحریک کننده و دوست داشتنی است. هنگامی که صوتی فشرده در اطراف یک توپ بیس بال الماس خود را با استفاده از فوق به بازی در هر موقعیت در این بازی در حالی که ارائه تفسیر خود او می آید در سراسر مانند یک مرد فقیر اشکالات اسم حیوان دست اموز—یا ضعیف فیلم جیم کری.

هنگامی که یک مشخصه مسن Carrey می رسد خستگی ناپذیر به دنبال سونیک در سراسر خالی بزرگراه های شهر و خیابان های سان فرانسیسکو این نمایشنامه مثل یک ستاره سابق بازگشت به پیروز شدن بر او جوانتر رقیب. آن را سخت به بگویید که چه معاصر کودکان و نوجوانان را از Carrey این بحث که فیلم screeches به توقف به افراط. در عین حال من خودم مشتاقانه پیش بینی خود را در صحنه و تغییر جور در صندلی من زمانی که من مجبور به صرف زمان بیشتری را با صوتی زیبا ویژه-جلوه های مارول است که affably ابراز شده توسط Ben Schwartz.

Carrey می تواند درخشان و خنده دار, هر چند بسیاری از گسترده کمدی نیست. برخی از بهترین و شناخته شده کار فیزیکی بیشتر feat از خوبی اجرا مسخره است. زمانی که او می تپد جهنم از خود در Liar Liar یا خود می اندازد یک ماشین در حال حرکت در Me, Myself and Ireneاین کمدی معادل یک بازیگر جدی انجام عجیبی در تقلید: دیدنی شیرین کاری اغلب unmoored از زهوار در رفته فیلم به او ببخشید. حتی بدون چنین ژیمناستیک, خود, صوتی , عملکرد باعث می شود یک وعده غذایی از هر sneering قرار داده و به پایین از دکتر Robotnik که خیالات خود را از نظر فکری نسبت به هر کس در زمین است. Carrey امتداد خود را مسخره خطوط تا کنون در اطراف خم که تبدیل شدن آنها به تحریف و بی دست و پا و تقریبا شوخ. بیشتر او خروج فیلم استاندارد خانواده-فیلم رسیدگی بهتر او است.

به عبارت دیگر Carrey خارج کارتون کارتون. تماشای کری در جریان اصلی kiddie کمدی دوباره کمی احساس مثل مقایسه عمدتا دست کشیده انیمیشن شیر شاه به بی روح photorealism از آن های اخیر بازسازی: آن کمتر پیشرفته و در عین حال بیشتر چشمگیر است. چگونه گرینچ کریسمس را دزدید ممکن است شعله ور بحث اما حداقل Carrey به ارمغان می آورد یک nutso شخصیتی و فیزیکی برای مطابقت با. در سال 2018 متحرک, بازسازی, Benedict Cumberbatch Grinch دارای صدای بد خلق طنزهای همسایه.

Carrey مجازی شرکت ستاره صوتی marshaled یک تن از اثرات منابع و تحت توجهی گران شخصیت طراحی مجدد هنگامی که طرفداران خودداری کردند در ظاهر خود را در اوایل تریلر. نسخه فیلمسازان حل و فصل است و در واقع جذاب تر (بزرگتر چشم کمتر برجسته humanlike دندان) اما این باعث نمی شود او را به خصوص جالب است. او تمرکز-گروه بندی و فن-تایید آواتار طنز هرج و مرج. Carrey عملکرد ندارد کمتر آشنا هستند اما انسانیت خود را به آن می دهد سرکش انرژی است. او خود را در اثر ویژه اگر یکپارچهسازی با سیستمعامل و تماشای او به عنوان رضایت بخش در راه خود را به عنوان ابتلا به یک نگاه اجمالی از یک قوطی رنگ دیوار نقاشی و یا مینیاتور مجموعه. در اوایل زندگی حرفه ای خود Carrey antics بودند انتقادی نفرت; در حال حاضر آنها احتمالا با ارنج زدن چند منتقدان از این سگا انطباق به سمت مثبت. ظاهر خود را تولید عجیب و غریب قدردانی نسبت به این شیرین و مطلوب دیرهنگام IP سرمایه البته یکی که در تقابل با این فیلم داستان سرایی اهداف (مانند آنها). به عنوان صوتی و توپ رو به سمت معمول اوجی رویارویی با غرور مست live-action nemesis بخشی از من امیدوار است که جیم کری برنده خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی