Joe Biden crosses his arms across his chest and looks down while behind a podium onstage.

جو بایدن در جمعه شب بحث در منچستر, New Hampshire.

جو Raedle/گتی ایماژ

برای بسیاری از جمعه شب نیوهمپشایر مناظره نامزدها که مورد نیاز یک تکه خارج شده از پیت Buttigieg—تقریبا همه از بقیه به جز برنی ساندرز که نمی خواهد ذهن داشتن سابق South Bend شهردار تحمل خود را به عنوان رئیس متوسط فویل—نمی تواند کار انجام می شود.

Ctq برکت او تلاش شجاعانه در اوایل بحث مبارزه علیه Buttigieg واشنگتن-outsider پیام با پرشوری دفاع از عملی سیاستگذاری تجربه به این نتیجه رسیدند که با “ما یک تازه وارد در کاخ سفید و نگاه کنید که در آن آن را به ما.” لحظه ای می تواند تشدید شده به شمع-اما ساندرز به دنبال Klobuchar حمله به یک تکرار از چشم انداز خود را برای مراقبت های بهداشتی.

Buttigieg برای بسیاری از بحث ها به نظر می رسید راحت رقص در اطراف در عکس های گرفته شده در توسط pivoting به ساخت و ساز از aspirational buzzwords. موقت حزبی آیووا برنده بود قادر به جلوگیری از سرنوشت صعودی مارکو روبیو در این مرحله در همان محل چهار سال پیش هنگامی که کریس کریستی به طور موثر به پایان رسید فلوریدا سناتور شات در حزب جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری.

وجود دارد یک لحظه هر چند که به نظر می رسید به مغشوش کردن شهردار سابق. ABC مدیر Linsey دیویس فشرده Buttigieg در مورد رکورد خود را زمانی که او مسئول South Bend, که در طی آن زمان اختلاف در در اختیار داشتن ماری جوانا بازداشت بین سیاه و سفید وجود دارد مردم افزایش یافته است. Buttigieg سعی کردم به آرامی طفره رفتن از سوال های در حال حرکت به خود را گسترده تر افکار در مورد مواد مخدر سیاست عدالت کیفری و اصلاحات.

“من می خواهم برای رفتن به عقب به سوال اصلی هر چند” دیویس به دنبال. “من می خواهم شما را به توضیح افزایش در دستگیری در خم جنوب تحت رهبری خود را برای در اختیار داشتن ماری جوانا.”

“و دوباره کلی نرخ پایین تر بود—” Buttigieg آغاز شد.

“هیچ افزایش یافت” دیویس فشرده. “سال قبل از شما بودند در آن کمتر بود. هنگامی که شما تبدیل شد و در سال 2012 این تعداد بالا رفت. در سال 2018 آخرین سال ما سوابق این تعداد هنوز.”

Buttigieg توضیح داد که استراتژی خود را به عنوان شهردار گفت: آن را متصل به باند خشونت است. دیویس پس از آن خواسته الیزابت وارن که آیا Buttigieg پاسخ قابل توجهی بود به اندازه کافی.

“نه” وارن گفت: با صدای بلند به تشویق از مخاطبان است.

Buttigieg در حال افزایش است در نیوهمپشایر در قدرت از خود آیووا عملکرد تقریبا ابتلا اولیه به جلو-دونده برنی ساندرز در پست-نظرسنجی آیووا. اما تا زمانی که او باقی مانده است فرو رفته در پایین تک رقمی—یا صفر در میان سیاه و رای دهندگان خود را خط به پایان خواهد رسید که در این مسابقه حرکت به کارولینای جنوبی و سه شنبه. سوال اصلی از اوایل متحده در حال حاضر این است که آیا یک hobbled جو بایدن می تواند به حفظ قدرت خود را در میان سیاه و رای دهندگان در حال حاضر به بلند کردن او در کارولینای جنوبی سنجی و اگر او نمی تواند که نامزد یا نامزدها خواهد بود ذینفع. این مرحله در شب جمعه بود که به اندازه یک کارولینای جنوبی بحث آن را به عنوان یک نیوهمپشایر بحث است. هنگامی که شما به آن نگاه کنید که جو بایدن نامتناسب زبان زمان نسبت به خود را در جایگاه چهارم به پایان برساند در آیووا و چهارم-محل رای دهی در نیوهمپشایر باعث می شود کمی بیشتر حس.

هیچ کس به خصوص ظریف در مورد ساخت زمین برای Palmetto دولت است. زمانی که بایدن در این مناظره گفت که او تا به حال حمایت بیشتر در میان کارولینای جنوبی مقننه سیاه حزبی بیش از هر نامزد دیگر, Sanders, زمان, شماره, شمارش تعداد خود از حامیان در این انجمن. دلیل بایدن در حال قدم زدن است که مسیر در وهله اول اگر چه به دلیل تام Steyer به نام به حال در بایدن برای محکوم کردن یک بحث نظر توسط برجسته بایدن جانشین تبلیغات محبت سابق کارولینای جنوبی حزب دموکرات رئیس, کیر Harpootlian.

این تارتان-بسته میلیاردر Steyer از همه نامزدها تا به حال موفقیت های بسیاری تا کنون در برش به بایدن سرب در میان سیاه و سفید رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی،, پرتاب او را به کلی دوم در رای گیری های اخیر دولت است. با بایدن آغاز به دهانه در حمایت در اوایل مسابقات Steyer ترین تهاجمی در بازی های خود را برای چه مانده است در بایدن پایه و او با استفاده از هر فرصتی در این بحث به رسم آن را نسبت به مسابقه. او بارها و بارها با تاکید بر نیاز به انتخاب یک نامزد که می تواند در ساخت یک ائتلاف سفید, سیاه, لاتین, و AAPI رای دهندگان و گفت که ایجاد یک “کمیسیون نژاد” زمانی که او رئیس جمهور شد. او گفت که او تنها نامزدی که حمایت غرامت.

وارن فراتر از مصرف به خوبی تنظیم سیلی از Buttigieg قبلا در بحث ذوب گفتگو با نژاد با “برنامه” سرود.

“سال پس از سال پس از سال, انتخابات, پس از انتخابات پس از انتخابات دموکراتها به مردم در جامعه و بگو: پسر ما واقعا در مورد مراقبت از این مسائل است. نژادپرستی وحشتناک است, ما همه می خواهم به انجام کاری’, ” او گفت:. “و پس از آن به نحوی این مشکل فقط به نظر می رسد به بدتر شدن نگه دارید. من فکر می کنم آن زمان ما واقعی بتن برنامه های که در حال رفتن به ایجاد تفاوت در زندگی مردم است.” وارن در میان پنج نامزد این هفته شروع به پخش تبلیغات در نوادا و کارولینای جنوبی شامل باراک اوباما ،

بایدن به طور معمول بارها و بارها اشاره شده دوست عزیز خود و رئیس سابق در طول بحث است. خود را به یاد ماندنی ترین خط از شب اگر چه برای اولین بار خود را.

“این یک مسابقه طولانی می شود.” “من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا یکی اینجا. برنی برنده با 20 امتیاز زمان گذشته است. معمولا آن را به همسایه سناتورها که به خوبی انجام دهد.”

پیش بینی خود را از دست دادن چهار روز پیش از اولیه بایدن در تلاش بود برای نرم کردن ضربه به اندازه کافی برای کاهش هر گونه آسیب بیشتر به ضرر کند به ملی خود را ایستاده. دیگر نامزدها در ضمن امیدوار است که دیگر از دست دادن سنگین در نیوهمپشایر در نهایت خواهد شکست بایدن گرفتن بیش از کارولینای جنوبی و فراتر از آن. نظرسنجی ها می گویند خشن پایان از نامزدها در نیوهمپشایر را نگاه بسیاری مانند آن را در آیووا. روز جمعه بحث شد بیشتر در مورد تخمگذار زمینه را برای چه می آید بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی