اسپایک لی دا 5 Bloodsدر اسپویلر پر از جزئیات

قسمت یادداشت ها

در اسپویلر ویژه پادکست تخته سنگ منتقدان بحث در مورد فیلم های گاه به گاه نشان می دهد تلویزیون و یک بار در یک ماه آبی یکی دیگر از پادکست کامل اسپویلر پر از جزئیات است. این هفته Dana Stevens تخته سنگ منتقد فیلم پیوست توسط عایشه هریس نویسنده و سردبیر نیویورک تایمز’ نظر بخش, برای از بین بردن Da 5 Bloods.

اسپایک لی, جدیدترین فیلم به دنبال یک گروه از جنگ ویتنام جانبازان به عنوان آنها دوباره سال بعد. گروه بازگشت به ویتنام برای پیدا کردن باقی مانده از طوفان’ نورمن, فرمانده خود را که در جنگ مردند. در حالی که آنها وجود دارد و آنها سعی می کنید برای بازیابی از دست کش سیا طلا. در اولین جستجو آسان به نظر می رسد بیش از حد آسان است. اما به زودی خانوادگی تنش طولانی PTSD و خطرات زیست محیطی شروع به پیچیده میشن. چگونه بسیاری از باقی مانده خون را به خارج از جنگل ؟

به علاوه: دانا و عایشه شکستن اسپایک لی استخدام متعدد فیلم تکنیک های از جمله استفاده خلاقانه از چهار جنبه های مختلف نسبت.

شما می توانید به خواندن سام آدامز’ نقد و بررسی در اینجا.

شما می توانید به خواندن متی Dessem قطعه در نسبت ابعاد در اینجا.

شما همچنین می توانید بخوانید متی Dessem قطعه در داستان واقعی پشت مین در صحنه در اینجا.

اگر شما می خواهید به شنیدن بیشتر در تجزیه و تحلیل Da 5 Bloods, گوش دادن به تخته سنگ فرهنگ Gabfest اینجا.

توجه داشته باشید: به عنوان نشان می دهد این پادکست شامل بازی های بسیار.

به ما ایمیل در [email protected]

پادکست های تولید شده توسط رزماری Belson.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>