مشخصی seltzer بستنی چوبی هستند بهترین راه جدید برای لذت بردن از مورد علاقه خود را بالغ آشامیدنی

تابستان گذشته بود تعریف جدید آشامیدنی بزرگسالان: spiked دار. به من اجازه قرار دادن شوق به چشم انداز وجود دارد که 210% افزایش در هزینه های سخت seltzer سال بیش از سال, با توجه به نیلسن اسکن مشروب فروشگاه ها و سوپر مارکت ها.

به عنوان محبوبیت مشخصی seltzer همچنان به رشد می کنند بنابراین انجام این راه برای لذت بردن از آن است. و چه بهتر از راه برای خنک برای تابستان از boozy بستنی چوبی به خصوص یکی مشخصی با مورد علاقه خود را دار. دو تا از مورد علاقه من طعم توت فرنگی و گیاهان و بتها ا, که در یک ترکیب انواع Kona مشخصی جزیره Seltzer. جفت می توانید با میوه های توت فرنگی و شما در راه خود را به بستنی چوبی بهشت.

تبلیغات:

اگر شما به دنبال برای اطلاعات بیشتر مشخصی بستنی چوبی, ایده سعی کنید سرآشپز شیرینی Meghan McGarry ایرلندی با پنیر بز میآید. مشخصات عطر و طعم این بستنی یخی شبیه یک قهوه ایرلندی و هر عنصر آثار زیبا با هم. قهوه شکر می افزاید: عمق طعم پنیر می افزاید: با شکوه عامل کیک پنیر و پودر اسپرسو می افزاید: پانچ.

و اگر شما می خواهید تا شکلات عامل, شما می توانید اضافه کردن تراشه های شکلات یا خرد Oreos به خمیر برای یک کوکی ها و کرم کیک پنیر. پس از شما مخلوط همه مواد تشکیل دهنده خود را به هم بریزید و خمیر را یکبار مصرف لیوان های کاغذی. شما نمی نیاز به یک بستنی چوبی فانتزی قالب برای گرفتن نتیجه کامل در هر زمان.

آن را فقط طول می کشد و ترکیب مناسب از مواد ساده به عملکرد بالا دسر و نگه داشتن همه چیز نور است. با مشخصی بستنی یخی در زندگی خود را از تابستان است در مورد به کار گرفته می شود به یک سطح کاملا جدید. من می گویم “به سلامتی” به آن!

تبلیغات:

***

دستور العمل: Kona توت فرنگی گیاهان و بتها ا, بستنی یخی,

باعث می شود حدود شش استاندارد بستنی یخی

مواد لازم:

  • 12 اونس. Kona مشخصی جزیره Seltzer, توت فرنگی گواوا
  • توت فرنگی تازه (نازک ورقه شده)
  • Li Hing Mui پودر برای چاشنی زدن

دستورالعمل:

  1. پور seltzer به بستنی چوبی قالب پرکن نیمه راه است.
  2. به آرامی رها کردن میوه های تازه به بستنی چوبی قالب و پر کردن قالب و بقیه راه را با seltzer. قرار دادن چوب popsicle.
  3. توقف برای یک تا دو ساعت یا تا زمانی که بستنی یخی شرکت هستند.
  4. حذف بستنی یخی از فریزر و نم نم Li Hing Mui پودر در بالا برای چاشنی زدن.
  5. خدمت چوب بستنی چوبی و یا رها کردن در شیشه ای اجازه می دهد برای ذوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>