استیسی آبرامز این مورد برای خودش به عنوان بایدن را به معاونت انتخاب

استیسی آبرامز که رز به شهرت ملی رسید به عنوان نامزد حزب دموکرات برای گرجستان فرماندار در سال 2018 ساخته شده مورد او به presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن همسر در حال اجرا سهشنبه با این استدلال که کار خود را برای دفاع از رای دهندگان حقوق — و اجرایی تجربه — او را کاملا مناسب برای این نقش است.

در حضور در ان بی سی دیدار با مطبوعات و سی ان ان دولت از اتحادیه یکشنبه, آبرامز کامل throatedly تایید بایدن پیشنهاد برای کاخ سفید و توضیح داد که چرا او شده است آشکارا مبارزه به معاون سابق رئیس جمهور همسر در حال اجرا در حالی که دیگران گزارش مورد نظر کاهش یافته است به انجام این کار.

“به عنوان یک جوان سیاه, دختر بچه در حال رشد در می سی سی پی, من یاد گرفتم که اگر من صحبت می کنند تا برای خودم هیچ کس دیگری خواهد بود,” او گفت: در دیدار با مطبوعات. “من مطرح شد به حقیقت تا زمانی که من هستم یک سوال من پاسخ آن را به عنوان به طور مستقیم و صادقانه به عنوان من می توانم. بنابراین ماموریت من این است با صدای بلند می گویند اگر من این سوال را پرسید بله من حاضر به خدمت است.”

در وزارت امور خارجه اتحادیهآبرامز گفت که او می بیند او به کمپین معاون رئیس جمهور نقش به عنوان بیشتر در مورد نقشه کشی توجه به مدارک تحصیلی و همچنین صلاحیت افراد دیگر از رنگ.

“اگر شما نمی بالا بردن دست خود را, مردم نمی بینید و آنها نمی خواهد شما را به توجه” او گفت:. “اما آن را مورد توجه بودن همسر در حال اجرا. آن است که مورد اطمینان من مدارک نیست و در سوال. چرا که آنها نه فقط صحبت کردن به نظر من آنها در حال صحبت کردن به جوان سیاه, زنان جوان, زنان, رنگ, جوان مردم رنگ که تعجب می کنم اگر آنها بیش از حد دیده می شود.”

آبرامز در ادامه به لیست تعدادی از این مدارک در ان بی سی ،

“برای آخرین سال و نیم من اجرای سه سازمان های ملی از جمله مبارزه عادلانه 2020 است که در 18 ایالت حفاظت از حق رای” آبرامز گفت. “من شده است با سفر به این کشور ترویج یک سرشماری که دقیق است و کمک می کند که ما آماده شدن برای آینده همه گیر و برای redistricting. و من مشغول به کار شده است به مطمئن است که خانواده های فقیر به ویژه کسانی که در جنوب بلکه در سراسر کشور را به خدمات آنها نیاز دارند.”

و قبل از فرمانداری اجرا آبرامز به عنوان حزب اقلیت رهبر در گرجستان در مجلس نمایندگان. او گزارش شده است که در بایدن لیست بالقوه معاون نامزد ریاست جمهوری — و او گفت: برای انتخاب یک زن برای همسر در حال اجرا. وجود فشار از برخی دموکراتیک گوشه برای بایدن برای انتخاب آبرامز به خصوص در میان سیاه و دموکرات. او در میان زنان Rep. جیمز Clyburn — که با اعتبار بایدن اصلی پیروزی در کارولینای جنوبی — نام وقتی پرسیده شد که او معتقد است که بایدن باید انتخاب کنید و برگرد. Al Sharpton انتظار می رود که به تایید او به طور خاص.

با وجود این آبرامز روز یکشنبه گفت که او فکر نمی کند که از خودش به عنوان امن موقعیت اشاره کرد بایدن “هیچ کمبود کاندیداهای مناسبی را انتخاب کنید.”

به عنوان بورسی را الا Nilsen گزارش کرده بایدن باید بسیاری از ملاحظات را به حساب زمانی که انتخاب خود را. سیاسی محاسبات شامل پیدا کردن کسی که با او ایدئولوژیک تراز وسط قرار دارد, و که می تواند کمک به او را به درخواست تجدید نظر به برخی از رای دهندگان شدند. برای مثال به عنوان Nilsen می نویسد: برخی از مشاوران عموم هل دادن بایدن برای انتخاب یک رنگ در بخشی به دلیل رای دهندگان از رنگ و به خصوص زنان سیاه هستند بی باک دموکراتیک رای دهندگان.

وجود دارد باقی می ماند یک سوال باز در مورد چقدر مهم veep انتخاب واقع است — به خصوص در یک رقابت انتخاباتی سال و به خصوص در میان یک بیماری همه گیر است که طرح میتوانست در این مسابقه به طور کامل. اما بایدن که در 77, خواهد بود, قدیمی ترین نتانیاهو نخست رئیس جمهور تا کنون دارای نشانه های او این است که به طور فعال به دنبال کسی است که متناسب به خوبی در دفتر بیضی.

“مهم ترین چیز این است که وجود دارد به کسی که بعد از آنها برداشت شده است آماده می شود رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اگر چیزی اتفاق افتاده است” بایدن گفته است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>