استادیوم حامی فدرال اکسپرس می پرسد واشنگتن NFL تیم برای تغییر نام


Washington owner Daniel Snyder.
واشنگتن صاحب دانیل اسنایدر.
خواهد نیوتن/گتی ایماژ

واشنگتن NFL تیم مواجه است موج جدیدی از فشار به آن را تغییر دهید موهن نام تیم به عنوان حق رای دادن را تشخیص ترین, شرکت, شریک, فدرال اکسپرس تایید آن را هل دادن تیم صاحب دانیل اسنایدر برای تغییر نام. تیم بازی های برگزار شده است در FedExField از سال 1999 در 27 سال $205 میلیون نامگذاری-حقوق معامله است که اجرا می شود از طریق 2026. فورچون 100 شرکت نیز نقش مالک box; فدرال اکسپرس صاحب بنیانگذار و رئیس Fred Smith دارای سهم اقلیت در NFL حق رای دادن گفته می شود که در محدوده 10 درصد است.

“ما ابلاغ به تیم در واشنگتن درخواست ما است که آنها را تغییر نام تیم” فدرال اکسپرس در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. این درخواست نشان دهنده یک جبهه جدید در چندین دهه جنگ به تغییر نام تیم است که معمولا درک می شود یک لکه دار کردن در مقابل آمریکایی های بومی که در آن فعالان در حال هدف قرار دادن این تیم خط پایین از طریق آن شرکت همکاران. “این شرکت درخواست می آید کمتر از یک هفته پس از یک گروه از بیش از 85 شرکت های سرمایه گذاری و سهامداران به نمایندگی $620 میلیارد دلار دارایی به نام فدرال اکسپرس نایک و پپسی به قطع روابط با این تیم مگر اینکه اسنایدر تغییر نام آن” واشنگتن پست گزارش. “حامیان مالی’ سرمایه گذاران—که دارایی های ارائه شده برای اولین بار توسط مردم در سراسر جهان اونیدا ملت اعتماد ثبت نام کمیته Trillium مدیریت دارایی بوستون مشترک مدیریت دارایی بوستون اعتماد والدن رحمت خدمات سرمایه گذاری و مثبت مالی شبکه—نه تهدید به تحریم و یا محروم از شرکت. به جای خود حرکت نشان دهنده یک کمپین به کار از داخل این شرکت ها به فشار مربوطه اجرائی برای اعمال فشار بر اسنایدر.”

تحت اسنایدر مالکیت واشنگتن حق رای بوده و ضعیف در این زمینه است که ترجمه به کاهش حضور و غیاب و فن علاقه است که می تواند اسنایدر بیشتر مستعد ابتلا به شرکت فشار مالی. مالک در حال تلاش برای مذاکره یک استادیوم جدید برای مقابله با آوردن تیم از حومه بازگشت به واشنگتن دی سی است اما در مواجهه با یک نبرد دشوار سیاسی به عنوان مقامات محلی گفته اند که آنها نمی خواهد در نظر گرفتن یک استادیوم جدید تا نام تیم تغییر کرده است. اسنایدر شده است در برابر لجبازی سال از اعتراضات اما شرکت های بزرگ فشار به نظر می رسد نصب به عنوان بخشی از یک ملی حساب در قالب اجتماعی و نژادی عدالت مبارزات رو به رشد از کشتن جورج فلوید. در روز پنج شنبه همه از این تیم پوشاک به نظر می رسد حذف شده از سایت نایک. نایک را منتشر کرده است بیانیه ای در توضیح حرکت می کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>