Star Trek: پیکارد بهتر است هنگامی که آن را پذیرای آن سمت احمقانه


An alien with beige skin stands next to a human man wearing a green fur coat and a wide-brimmed orange hat.

دومینیک بورگس به عنوان آقای Vup و Santiago Cabrera به عنوان ریوس در پیشتازان فضا: پیکارد.

Trae Patton/CBS

آخرین قسمت از ستاره بازحمت حرکت کردن: پیکارد ویژه بازگشت از یکی از بهترین قطعات از ستاره بازحمت حرکت کردنو من معنی نیست که هفت نفر از نه. در “استارداست شهرستان دستمال” پیکارد و ragtag خدمه فراموش عبور از مسیرهای با یاد ویجر شخصیت در تلاش خود را برای پیدا کردن بروس پیت, یک کارشناس مصنوعی زندگی فرم. اما بازگشت من با اشاره به نیست اصلاح بورگ اما لذت بخش بازحمت حرکت کردن استعاره: zany لباسهای personas.

“استارداست شهر کهنه” سنگین است قسمت پر از دل شکستگی معضلات اخلاقی و غیر منتظره ای سطح بالایی از خشونت برای یک ستاره بازحمت حرکت کردن نشان می دهد. (چندین قتل را مرتکب شده قهرمانان.) آن را نیز بسیار خنده دار است. به منظور انجام یک گروگان ازای Maddox خدمه شمار می اید به عنوان از کار افتاده و مجرمان با لباس ظالمانه. کشتی خلبان Rios, قرار می دهد در یک زمرد و خز کت و شلوار می پوشد عینک آفتابی در داخل خانه و در صدر این گروه با garishly plumed کلاه. پاتریک استوارت به نظر می رسد به لذت خود را در “مناسب شیطانی” که ویژگی های یک jauntily نشسته بره یک eyepatch و comically اغراق آمیز لهجه فرانسوی. پیکارد تا کنون بوده است نسبتا غم انگیز ورود در بازحمت حرکت کردن کانن به معاصر-احساس کت و ژاکت شخصیت ها تمایل به پوشیدن اما در نزد این مسخره, لباس, این قسمت را فورا احساس بیشتر شبیه به بازحمت حرکت کردن به من از هر قبلی پیکارد قسمت انجام داد.

قرار دادن بر روی یک جایگزین شخصیت, آیا برای بقا و یا سرگرم کننده است که زمان افتخار بازحمت حرکت کردن سنت است که گسترش به سری اصلی است. با آن pajamalike لباس و عجیب و غریب بیگانگان Star Trek همیشه floridly فوق العاده زیبایی به نقطه ای که در آن قرار دادن شخصیت ها در 20th century لباس را در ترکیب بود و به نوعی حتی غریبه. گاهی کل یک قسمت بر اساس اطراف شخصیت اتخاذ چنین افراد به عنوان “یک قطعه از عمل” است که در آن خدمه بازدید یک سیاره با یک فرهنگ بر اساس 1920 شیکاگو می یابد و خود را مجبور به تقلید گانگستر یک وظیفه اعضا می آیند برای لذت بردن. بار دیگر افراد ممکن است به معنی پایان با Kirk و Spock بی مهارت به جا در حالی که زمان سفر به شهر نیویورک در سال 1930 یا سان فرانسیسکو در سال 1980 در حالی که در ماموریت حیاتی.

بازی لباس تا بازی ادامه داد و پس از آن در حق رای دادن تکرارها به خصوص با ظهور Holodecks های واقعیت مجازی محیط نکردم در 80s و 90s سری. در نسل بعدیداده و Geordi می تواند گاهی اوقات توان اقدام شرلوک هلمز اسرار کامل Holmesian لباس شاهانه یا فاخر در حالی که قادر مطلق Q هرگز تردید به پرتاب پیکارد و شرکت از طریق زمان و فضا از جمله تمام راه برگشت به رابین هود جنگل شروود در “Qpid.” Deep Space Nine و ویجر اجازه دهید آن شخصیت های بازی از طریق تظاهر معمول دستگاه های—از جمله زمان سفر و ریش بزی-کامل آینه جهان—اما آن را نیز در زمان استفاده کامل از Holodeck: ماجراهای وجود دارد در بازه زمانی از بشیر و Garak بازی James Bond (“ما مرد بشیر”) به heartwarming بازی intercrew بیس بال (“من را به Holosuite”) به خدمه انهدام در روستایی ایرلندی ایجاد کرد (“Fair Haven,”), به Flash Gordon–الهام فوتبال (“عروس Chaotica!”). شرکتهم تا به حال قسمت هایی مانند “ستاره شمال” که در آن خدمه یک کابوی ها در مقابل فضایی-مسافران در ضربات پنالتی در غرب وحشی الهام گرفته از سیاره.

این لذت را به دیدن این مفهوم بازگشت در پیکاردنه فقط به دلیل آن را سرگرم کننده بلکه به دلیل مرکزی شعار بازحمت حرکت کردن‘s اخلاق. با وجود آنچه پیکارد به ما نشان داده تا کنون ستاره بازحمت حرکت کردن در آن اوج بود و به ندرت در مورد طرح های بزرگ برای صرفه جویی در کهکشان. به جای آن تمرکز شد اکتشاف در هر کجا که پیگیری led و گاه به گاه حماقت از این سفر کلاسیک است بخشی از حق رای دادن. مطمئن اکتشاف می تواند شامل مقابله با تهدیدات و وزن اخلاقی, سوالات, اما آن را نیز می تواند شامل شرایطی که ناشناخته است و کمتر خطرناک است و بیشتر اشتباه مانند rocklike هرتا یا کاملا احمقانه, مانند, fuzzy, ضرب Tribbles—و یا حتی فقط یک مزاحم مانند Q. آن مواجه هستند کمتر ارزشمند برای فاقد آخرالزمانی خطر است. بازحمت حرکت کردن‘s جشن در کشف جهان, تمدن, گونه, تکنولوژی و حتی خود بر خستگی ناپذیر اعتقاد دارد که ارزش ذاتی در درگیر شدن با ناشناخته با هوش و شفقت است. در صورتی که پیگیری شامل کمی حماقت پس از آن است که به سادگی بخشی از سفر است. Sisko قرار می دهد آن را به خوبی در طول فوق بیس بال قسمت: “این چیزی است که من دوست دارم در مورد این بازی. شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی. هر وضعیت متفاوت است.”

برخی از های اخیر تکرار بازحمت حرکت کردن حق رای دادن—J. J. Abrams’ راه اندازی مجدد فیلم و کشف سری به ذهن می آیند—خودداری از حق رای دادن بیشتر جنبه های نشاط در حمایت از grittier داستان مجموعه در بازحمت حرکت کردن جهان(s). اما در حالی که ستاره بازحمت حرکت کردن همواره سهم خود را از عمل و دل تنگی بیش از حد از هر دو خطرات گسسته ماجراجویی و تعجب می کنم که حق رای دادن خاص است. با ساخت زمان برای zany جست و خیز و متعادل که حماقت با قسمت جدیت پیکارد نشان دهنده استقبال جشن و درک ترهk طبیعت. اگر این چیزی است که پیکارد در فروشگاه من امیدوارم که آن را به زندگی طولانی و موفق—eyepatch و تمام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>