استارباکس’ نفاق در زندگی توجه به تجسم چگونه شرکت های بزرگ تکیه پلیس به عملکرد

یکی دیگر از شرکت های بزرگ حساب.

روز پنج شنبه “تحریم استارباکس” trended در توییتر پس از BuzzFeed منتشر شده یک گزارش, چگونه قهوه خرده فروش خود را اعلام کرد کارکنان ممنوع شد, از پوشیدن Black Lives Matter (پل) لباس به دلیل شرکت “لباس کد سیاست.”

تبلیغات:

تنها یک هفته قبل از قهوه غول صادر کرد, رسانه های اجتماعی پست های ابراز ضد نژادپرستانه کرد. “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. ما متعهد به اینکه بخشی از تغییر” شرکت توییتی در ژوئن 4, به دنبال یک لینک به یک دوره آنلاین به نام “استقبال از گفت و گو در سیاه و سفید/آمریکایی آفریقایی تعصب.”

این BuzzFeed گزارش اشاره شده یک داخلی یادداشت که BuzzFeed به دست آمده که نوشته شده بود در پاسخ به مدیران فروشگاه تماس با رهبری ارشد به نمایندگی از کارکنان که می خواستم به پوشیدن پل مربوط به لباس است. مدیریت معتقد است که پوشیدن لباس و پین برجسته پل جنبش به طور بالقوه می تواند تحریک خشونت “بر روابط مشتری” و یا تداخل با عمومی شرکت تصویر.

کارگران با اشاره به BuzzFeed که این شرکت اجازه کارگران برای پوشیدن لوازم جانبی است که پشتیبانی از برابری ازدواج و تجاوز به حقوق. پس از ماه ژوئن غرور ماه این شرکت بنا به گزارش ها حتی دست از پین برای کارگران است.

تبلیغات:

“من رنگ پوست تحریک خشونت در استارباکس. من باید به کار نمی آیند?” Calvin Bensen یک 22 ساله barista گفت BuzzFeed News. “آن را خاموش و استارباکس همدست است. در حال حاضر بیش از همیشه استارباکس نیاز به ایستادن با ما.”

برخی از استارباکس کارگران موافقت با موقعیت شرکت و پیشنهاد کرد که پل نماد جنبش ضد پلیس شدند. استارباکس سخنگو گفت BuzzFeed که این شرکت متعهد به پایان دادن به “نژادپرستی نظاممند” اما کد لباس مورد نیاز بود “برای ایجاد یک محیط امن و استقبال از” محیط زیست است.

استارباکس’ طرح توجیهی ایدئولوژیک “آن را بازی امن” در این لحظه تاریخی تنها محافظت سفید supremacist نگرش است که پل جنبش به دنبال از بین بردن. به وضوح استارباکس قصد نیست برای این یادداشت می شود به بیرون درز کرد; بلکه آنها می خواستند به آن هر دو راه به عمومی که مراقبت از آن فکر می کنم به عنوان یک متحد به دلیل روابط عمومی و بلاغت در حالی که عمومی که اهمیتی نمی خواهد نمی تواند در مواجهه با علامت برابری در حالی که خرید قهوه.

تبلیغات:

استارباکس طولانی دارد و تاریخ کثیف با رویدادهای نژادپرستانه. در سال 2018 یک ویدئو ویروسی رفت و هنگامی که دو مرد سیاه دستگیر شدند فقط برای اینکه در یک استارباکس (یک زن پشت پیشخوان به نام 911; پلیس گفت که مردان بودند “خاطی”). مردان بعدها منتشر شده توسط پلیس بدون هزینه اما نه تا زمانی که آنها تا به حال گزارش صرف هشت ساعت در بازداشت است. خشم منتشر شده در توییتر به خصوص پس از استارباکس صادر مطلوب بیانیه ای از پشیمانی. یک ماه بعد این شرکت تعطیل بیش از 8000 داستان برای یک روز مفقود آموزش دریافت کرده است که ستایش از سابق دادستان کل اریک هولدر.

آن را به ارزش بررسی این که آیا این Januslike شرکت رفتار می توانید جدید سیاسی عصر. شدید اقتصادی نابرابری تشدید این بیماری همه گیر همراه با تکرار و ناعادلانه پلیس کشتار در هم ادغام شده و به یک بزرگتر بحران و به طور ناگهانی کاهش می یابد آمریکایی ها تحمل نظامی, فراقضایی استبداد. اکثر آمریکایی ها در هر دو سمت چپ و راست, در حال حاضر پشتیبانی پلیس, اصلاحات سنجی نشان می دهد. پس از عملکرد پلیس در جوامع سرمایه داری است که برای محافظت از مالکیت خصوصی — و پس از شرکت های خرده فروشی در حال صرفا زیادی متراکم از اموال که آنها توزیع و فروش — پلیس ذاتی به وجود آنها. شرکت نیاز و تکیه بر پلیس برای محافظت از دارایی های خود را و آنها نیاز به حفظ احترام از پلیس به منظور سود. که حقیقت ساده ناسازگار است با یک شرکت روابط عمومی دستگاه گفت: هر چیزی رادیکال در مورد پلیس اصلاحات.

تبلیغات:

علاوه بر این, شرکت, آمریکا, استارباکس شامل یک مسابقه مشکل برای شروع با. سیاه و سفید حرفه ای نگه 3.2 درصد از سمتهای اجرایی و کمتر از یک درصد از ثروت 500 مدیر عامل لکه های, اگر آنها را تا حدود 14 درصد از ما در بزرگ است.

Perhaps جای تعجب نیست ایمان در شرکت های بزرگ امریکا است و فرسایش در طول چند سال گذشته. با توجه به یک سال 2017 گالوپ نظرسنجی تنها 21 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که یک “معامله بزرگ” و یا حتی “بسیار زیادی” اعتماد به نفس در کسب و کار.

این آخرین تماس به تحریم استارباکس می آید تقریبا به طور همزمان به اعلام این شرکت آن است که سازندگان: 400 نفر از آن ما فروشگاه با توجه به همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>