دولت اطلاعات نشان می دهد ما در حال رهبری برای یکی دیگر از رکورد بیکاری در هفته

پنجشنبه گذشته وزارت کار ایالات متحده گزارش داد یک رکورد شکنانه افزایش بیمه بیکاری ادعا می کند برای هفته منتهی به 21 مارس به عنوان coronavirus نگرانی های ناشی از اقتصاد را به حرکت به خاموش کردن حالت در یک کاملا بی سابقه ای را تجربه کرد. و در حالی که هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که چه هفته آینده گزارش ممکن است نشان می دهد ناقص و شواهد موجود از سطح دولت بیکاری دفاتر را نشان می دهد نشانه کمی که وضعیت در حال بهبود است.

به جای یک جهش آخر هفته را چشم ظاهر مدعیان شماره می تواند فقط لبه بزرگتر سونامی که ادامه خواهد داد به فشار رو به جلو برای چند هفته.

ایالت پنسیلوانیا غیر معمول است که در تولید به موقع در دسترس عموم روز به روز آمار مربوط به تعداد مدعیان بیکاری. آنها به وضوح نشان می دهد که در هفته آینده را داده پنسیلوانیا حداقل در مسیر به شکست هفته گذشته رکورد.

پنسیلوانیا نشان داده هفته جاری ادعا می کند در حال اجرا کمی پایین تر از هفته گذشته ادعا می کند اما این به دلیل آن تنها شش روز ارزش ادعا می کنند اطلاعات برای هفته جاری است. آن را بسیار روشن است که زمانی که روز شنبه تعداد اضافه می شوند و آنها را سر و صدا از طریق هفته گذشته رکورد.

برخی از کشورهای دیگر تا به حال حتی bleaker اخبار, البته در بیشتر حدیثی فرم. رابین رابرتسون مدیر اجرایی اوکلاهما خدمات اشتغال کمیسیون پیش بینی شده برای تلویزیون محلی گزارش خبرنگار امیلی کالینز است که “ما در اینجا ثبت در دولت تعیین شد در سال 1991 با بیش از 9000 مدعیان در یک هفته; البته هفته گذشته ما تقریبا دو برابر شده است که … ما دو هفته گذشته دوباره این هفته است.” کلرادو مقامات گفته آلدو Svaldi از دنور پست به انتظار ادعا به سه گانه در هفته است که به پایان می رسد در تاریخ 28 مارس در مقایسه با ماه مارس 21 هفته. جدید مکزیک گزارش 17,187 مدعیان در این هفته به پایان رسید که در 21 مارس و در حال حاضر در حال حاضر در 32,000 مدعیان بر اساس چهار روز اول از هفته گذشته است.

له ادعا آنقدر شدید است که به عنوان Arindrajit Dube و جسی Rothstein توضیح در سیاست کوتاه برای اقتصاددانان برای فراگیر رفاه آن را خرد بیکاری در دولت دفاتر’ واقعی توانایی پردازش این ادعا است. Dube و Rothstein دفاع از کوه در می رم از روند عادی و شروع به پرداخت مزایای قبل از انجام کار به منظور بررسی واجد شرایط بودن. پس از آن مقامات می تواند پنجه بازگشت و مجازات نامشروع ادعا می کند پس از این واقعیت به جای اجازه دادن به یک تنگنا ادعای پردازش برای جلوگیری از مردم را از گرفتن کمک آنها نیاز دارند.

و این حجم عظیم بیکاری ادعا می کند تنها می تواند از ابتدا. تصویر بزرگتر این است که در حالی که ادعا می کند در حال حاضر به ستون به دلیل Covid-19 کسب و کار مرتبط با تعطیلی وجود دارد در معرض خطر است که ما در حال رفتن به دیدن آبشاری از امواج شکست.

میلیون ها نفر از کارگران در خدمات مواد غذایی و مهمان نوازی و غیر خرده فروشی مواد غذایی بخش رو از دست دادن شغل به دلیل مستند اقدامات در جای خود قرار داده که تلاش برای کنترل گسترش coronavirus.

بسیاری از مشاغل دیگر همچنان بدون وقفه با وجود این مشکل است. شما هنوز هم می توانید سفارش مبلمان صنایع در ورمونت از پایدار برداشت آمریکای شمالی چوب. من روان است بیماران ارائه ویدئو کنفرانس جلسات. اپل به تازگی منتشر شده جدید مک بوک ایر. کشاورزان هنوز هم در حال رشد مواد غذایی و کامیونداران در حال ارائه آن به فروشگاه های مواد غذایی. Vox Media بسیاری از برندها هنوز در حال انتشار است.

اما گسترده خطر برای اقتصاد است. مردم از دست دادن شغل در ماه مارس در حال رفتن به مجبور به کاهش در هزینه های خود را. که به معنی درآمد از دست رفته برای افراد مشغول به کار در بخش های دیگر یا نه کسب و کار خود را به طور مستقیم تحت تاثیر ویروس. و افرادی که فقط به طور کلی عصبی در مورد شرایط اقتصادی بعید است که به بیرون بروید و ریخت و پاش در مبلمان جدید و یا لپ تاپ. با فروش انتظارات برای تقریبا همه چیز با اشاره به پایین بازار تبلیغات است که خشک شدن و ایجاد مشکلات برای شرکت های رسانه ای که در یک مفهوم تحت اللفظی در حال به دست آوردن مخاطبان از بحران به جای از دست دادن مشتریان.

این چیزی است که باعث رکود بسیار دشوار است برای مقابله با. چه شروع می شود به عنوان گسسته و البته بزرگ مشکل مربوط به بهداشت عمومی اقدامات سریع امواج را به تبدیل شدن به یک رکود. و بر اساس بهترین شواهد در دسترس سرعت اقتصادی درد است و تنها در حال افزایش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>