رسانه های دولتی انتشار تصویری از رهبر کره شمالی پس از هفته شایعات در مورد سلامت خود را


People watch a television broadcast reporting an image of North Korean leader Kim Jong-un during a news program on May 2, 2020 in Seoul, South Korea.

مردم در حال تماشای یک برنامه تلویزیونی گزارش تصویری از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در یک برنامه خبری در آوریل 2 سال 2020 در سئول, کره جنوبی.

چانگ سونگ-Jun/گتی ایماژ

کره شمالی رسانه های دولتی به پایان رسید هفته از رشد گمانه زنی ها در مورد سلامت کیم جونگ سازمان ملل متحد با انتشار عکس ها و ویدئو های وحشیانه دیکتاتور برش روبان در یک کارخانه کود. رهبر حضور در مراسم روز جمعه در Sunchon در نزدیکی پیونگ یانگ مشخص, اولین حضور عمومی برای کیم در 20 روز. ایستاده در کنار او بود او خواهر کوچکتر کیم یو جونگ که بسیاری تا به حال پیش بینی شده است می تواند خود را به احتمال زیاد جانشین. این فیلم نشان داد کیم ظاهری روحیه خوبی به عنوان او راه می رفت و صحبت و دودی در اولین حضور عمومی خود را پس از آوریل 11. اگر او را رنج می برند از هر گونه مشکلات سلامتی جدید آنها مشهود در فیلم.

KCNA گفت: کیم برش روبان در کارخانه جمعه و کسانی که حضور در این رویداد “شکست را به صاعقه وار به سلامتی از ‘هورا!’ گسترش بزرگترین افتخار به رهبر است.” رسانه های دولتی گزارش ذکر نشده کیم سلامت. اگر چه رسانه ها نمی تواند به طور مستقل تایید عکس ها و فیلم هایی که منتشر شد توسط KCNA کره جنوبی تایید کیم رفت و به کارخانه کود. کره جنوبی دولت که تا به حال مدت طولانی است که اصرار دارد که همه خوب بود با کیم شدت با انتقاد از کسانی که گمان می کنند در غیر این صورت. “بر اساس شایعات در مورد کره شمالی باعث شده مختلف غیر ضروری, اقتصادی, امنیتی و اجتماعی سردرگمی ها و هزینه های” کره جنوبی وحدت وزارت گفت: در یک پیام متنی به خبرنگاران گفت.

یک چیزی که این فیلم را نشان دهد فراتر از کیم ظاهر شد که دولت توتالیتر در پیونگ یانگ است حداقل کمی در مورد کوروناویروس. حتی اگر کره شمالی شده است اصرار دارد موارد در کشور هزاران نفر از مردم که تشویق کیم در این کارخانه شدند و با پوشیدن ماسک و ایستاده در یک فاصله از کیم و دستیاران خود را. کیم و مقامات دولتی دیگر نمی شد با پوشیدن ماسک, اگر چه کیم جزئیات امنیتی آیا پوشیدن ماسک سیاه و سفید.

به عنوان زمان رفته است و مقامات در هر دو ایالات متحده و کره جنوبی به طور فزاینده ای بر این باورند که دلیل کیم نه حضور در این مراسم خود را به علامت پدربزرگ تولد در 15 آوریل تا به حال با coronavirus. هوش تحلیلگران بر این باورند کیم رفت و به یک تفریحگاه ساحلی شهر پس از او آموخته است که در اواسط ماه مارس که برخی در حلقه درونی خود پایین آمد با تب. “این در حال حاضر به نظر می رسد کیم ممکن است صرفا شده است پناه از coronavirus” گزارش واشنگتن پست.

گمانه زنی ها از هفته گذشته هر چند به ارمغان آورد مقدم “یک واقعیت نگران کننده” یادداشت نیویورک تایمز. “جهان به سادگی نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد به شمال و زرادخانه هسته ای خود را باید به او به طور ناگهانی می میرند و یا ناتوان شدن.” هیچ وارث ظاهری به 36 سال سن کیم. همه از فرزندان او هستند بیش از حد جوان به حکومت و با وجود حدس و گمان است که خواهر خود را می تواند بیش از این روشن نیست که آیا این کشور را سالمندان ژنرال خواهد پاسخ به یک زن جوان که اعتقاد بر این است در اوایل 30s. “اگر هر چیزی از 10 روز گذشته از گمانه زنی دیوانه وار را نشان داد, ما ضعف در هوش و گزارش آنچه اتفاق می افتد در داخل کره شمالی گفت:” ژان H. Lee, یک کره شمالی متخصص در مرکز بین المللی وودرو ویلسون برای پژوهشگران در واشنگتن است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به نظر جمعه در گزارش می دهد که کیم تا به حال ساخته شده عمومی ، “من می خواهم به اظهار نظر در مورد آن را هنوز” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. “ما باید چیزی برای گفتن در مورد آن در زمان مناسب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>