Stephanie Davis and her daughter Janiyah, attend the State of the Union address in the chamber of the U.S. House of Representatives on February 4, 2020 in Washington, D.C.

Stephanie Davis و دخترش Janiyah حضور در دولت از آدرس اتحادیه در اتاق از مجلس نمایندگان ایالات متحده در فوریه 4 سال 2020 در واشنگتن ،

درو Angerer/گتی ایماژ

در طول دولت از آدرس اتحادیه, رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معرفی امریکا به Janiyah دیویس. مغلوب ساختن پیشی جستن معرفی چهارمین گریدر از فیلادلفیا راست او پس از صحبت در مورد “تعداد بی شماری از کودکان آمریکایی” که “به دام افتاده در شکست دولت مدارس.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Janiyah یکی از ده ها هزار نفر از دانشجویان در لیست انتظار برای کمک هزینه تحصیلی و او را یک “فرصت بورس تحصیلی” برای حضور در مدرسه از او را انتخاب است.

این قرار بود یک لحظه برای کمک به ایجاد نقطه ای که انتخاب مدرسه باید گسترش یافته است. اما معلوم Janiyah نمی به شکست مدرسه. حتی نوع. با توجه به Philadelphia Inquirer او در مراسم رقابتی منشور مدرسه است که فوق العاده دشوار برای رسیدن به. در ماه سپتامبر Janiyah دیویس وارد ریاضی, علم و تکنولوژی, جامعه, مدرسه منشور III. مدرسه است که به طور مستقل اجرا شود اما بودجه توسط مالیات دهندگان آنقدر محبوب است که آن را دریافت 6,500 برنامه های کاربردی برای صرف 100 لکه های سال آینده است.

پس چرا Janiyah انتخاب شده برای کمک هزینه تحصیلی پرداخت می شود وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos? هیچ کس به نظر می رسد واقعا می دانیم. مادر استفانی گفت که او “واقعا شگفت زده کرد” زمانی که دختر او به نام دولت از اتحادیه. “من مشاهده نمی دکل به عنوان یک مدرسه شما می خواهید برای دریافت کردن در همه. به نظر من آن را به عنوان یک فرصت بزرگ” دیویس گفت:. قبل از پیوستن به منشور مدرسه Janiyah دریافت بخشی از کمک هزینه تحصیلی برای اولنی مسیحی و آن این بود که مدرسه اصلی که به Janiyah نام وقتی کسی به نام درخواست در مورد نامزدهای بالقوه برای کمک هزینه تحصیلی است.

سوال خواسته وزارت آموزش و پرورش چرا Janiyah را دریافت بورس تحصیلی اگر او در حال حاضر حضور در یک مدرسه بالا. “آموزش و پرورش آزادی است در مورد رفتن به بهترین مدرسه برای فرزند شما. حتی ‘بهترین’ مدرسه به عنوان رتبه توسط آمار و میانگین نیست بهترین جا برای هر کودک” سخنگوی آنگلا Morabito گفت. “هر یک از 50,000 بچه ها در حال انتظار برای یک فرصت جدید در پنسیلوانیا نیاز های مختلف و اهداف و اجازه دهید به تنهایی میلیون ها نفر از دانش آموزان در سراسر امریکا گیر کرده در یک مدرسه که برای آنها مناسب نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی