دولت از اتحادیه: حقیقی و قهر با راه بیش از حد Rush Limbaugh

شما به اندازه کافی شنبه شب بود اولین بار یک رئیس جمهور تحویل دولت از آدرس اتحادیه در میانه استیضاح محاکمه. در سال 1999 بیل کلینتون تحویل در همان شرایط است. آن را سخت به این باور زمان کار می کنند تقریبا دقیقا همان راه است اما آن را انجام داد.

کلینتون بود و ماهر در دادن امور خارجه اتحادیه سخنرانی تحت شرایط استرس زا. در سال 1994 او به گفتار بدون یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته برای چند دقیقه و هیچ کس نمی دانست تفاوت. در سال 1997 آن پخش شد در یک تقسیم صفحه نمایش با این حکم در O. J. Simpson مدنی مورد. در سال 1998 او در سخنرانی درست دو هفته پس از افشاگری در مورد رابطه او با Monica Lewinsky و به اندازه کافی خوب بود که بسیاری از مردم بر این باورند که ممکن است ذخیره شده خود را در انتخابات ریاست جمهوری. هنوز سخنرانی خود را در طول استیضاح باید شده اند بسیار دشوار است. مورخ داگلاس Brinkley در آن زمان گفت:

تبلیغات:

این مرحله عملکرد کلینتون در بهترین حالت خود. ما سازمان دیده بان در حیرت این ناقص شکست خورده رئیس جمهور که استعداد زیادی, بسیار, هوش, اما که پاشنه آشیل شده است به طوری مخرب برای او.

کلینتون اجراهای همیشه به نظر می رسید به او راه رفتن روی سیم بالا در حالی که همه ما برگزار می شود نفس ما در حال انتظار برای او را به سقوط و آرامش زمانی که او به نحوی ساخته شده آن را به ایمنی. او ماهر بازمانده بود اما او grievously زخمی توسط خود زخم وارد. مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از حد یک بازمانده — اما او بیشتر از یک کارناوال عمل قرار دادن در یک نمایش پس از دیگری منحرف و misdirecting ترک همه سرگیجه و ضعف

آینده آن را به عنوان در حالی که در کل کشور در انتظار حکم مقرر آمده در سنای آمریکا و در میان وحشی انتخاباتی افتضاح برای دموکرات ها در آیووا تهمت سخنرانی بود و حتی بیشتر سورئال چرا که بر خلاف کلینتون او در حال اجرا است برای انتخاب مجدد. و اگر چه من هرگز معتقد بود که ممکن بود در آن زمان سطح قطبش امروز بسیار بدتر از آن بود که در طول کلینتون عصر. با وجود پرهیاهو حزبی سیاسی, طبیعت که استیضاح بر اساس آن را به عنوان به اتهام دروغ گفتن در مورد نامناسب شخصی ماده دو رهبران حزب در سنا در حال کار با هم به پخش کردن یک فرایند است. در حالی که این نتیجه نیز از پیش تعیین شده وجود دارد برخی از حزب تقاطع در رای گیری نهایی.

خشم و پرخاشگری بسیار شدید تر این زمان حتی اگر وجود دارد تقریبا هیچ فرصتی است که هر یک خواهان را رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن. و در حالی که کلینتون بود پشيمان برای رفتار خود علنا عذرخواهی به ملت برای قرار دادن آن را از طریق تمام مصیبت تهمت است که به وضوح خشمگین و گزارش توطئه انتقام خود را

تبلیغات:

دموکرات ها در حال در هیچ خلقی را به سازش یا نه. این یک نبرد تن به تن در این نقطه و آشکار بود که همه اعضای کنگره مجبور شدند در همان اتاق با هم با رئیس جمهور آنها را یا عشق یا نفرت ایستاده قبل از اینکه آنها را به خود سخنرانی بزرگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح بر روی لبه. زمانی که مجلس نانسی پلوسی برگزار شد از دست او به لرزش خود را قبل از او در زمان تریبون او حاضر به آن را نشان می دهد که وجود خواهد داشت نه بیشتر گره به ادب نسبت کاملا ضروری است. در آنچه برای اولین بار بود تا آنجا که هر کسی می تواند به یاد داشته باشید که جمهوری خواهان شعار “چهار سال دیگر” از کف به عنوان او شروع به صحبت می کنند. شور و شوق خود را تنها تر هیستریک به عنوان شب عینک.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل داده و در سخنرانی خود معمول چوبی سبک هنگامی که او را در خواندن کلمات شخص دیگری در Teleprompter. او bragged برای حداقل نیم ساعت در مورد اتهام دستاوردهای ungraciously بیان کرد طبق معمول که او موفق شده بود که در آن همه پیشینیان خود را شکست خورده بود. وجود دارد و برخی از واقعیت نشان می دهد لحظات. او اعلام کرد که او به یک دختر کوچک در مخاطبان یک کوپن برای مدرسه خود را انتخاب و اذعان 100-year-old تاسکیگی airman همراه با او 13 ساله نوه بزرگ که مشتاق به پیوستن به فضا نیروی. او واقعا رفت برای bathos و ترحم تعجب آور توسط یک نظامی زن با شوهرش که مستقر در خارج از کشور. هر کس خواهان و دموکرات ها به طور یکسان تحسین به عنوان انتظار می رود برای این محاسبه لحظات اپرا مانند احساسات.

تبلیغات:

بسیاری از “واقعی مردمی” او اذعان کرد در مخاطبان بود مردم از رنگ و بخشی از سخنرانی خود را به نظر می رسید بشود به دادن این تصور نادرست است که او به خصوص اختصاص داده شده به بالا بردن اقلیت با تجدید نظر برای انتخاب مدرسه عدالت کیفری و اصلاحات. این بود که به احتمال زیاد یکی از مشاوران’ ایده شاید با هدف لایه برداری کردن چند آمریکایی آفریقایی تبار مردان از دموکرات ها اما اغلب در تلاش برای فریب برخی از قبلا اختصاص داده شده زنان سفید پوست در حومه شهر که او را سزاوار سرزنش است.

که ممکن است موفق شده اند به جز برای این واقعیت است که در حالی که او اجتناب معمول کودکانه توهین و خام, مسخره, او سپس در ادامه به ارائه خود را عرفی سخت-راست قرمز-گوشت و تظاهرات سخنرانی در کمی بیشتر گل و بلبل زبان.

تبلیغات:

او ضربه تمام نقاط بالا از آزادی مذهبی (به جز برای مسلمانان البته) خود را احمقانه مرز دیوار, سقط جنین, قضات, مدرسه انتخاب و یکی که من فکر می کنم ما در حال رفتن به می شنوید زیادی در مورد: سوسیالیسم.

آزادی متحد ، چه ؟

اما هدیه به MAGA پایگاه درخشان reality-TV, لحظه, یکی طراحی شده برای پر کردن قلب خود را با شادی و هر لیبرال در آمریکا را منفجر شود. وجود دارد هیچ کس تهمت می تواند به ارمغان آورده اند به کنگره که احتمالا می تواند بیشتر شده است توهین آمیز به دموکرات ها در همه جا از راش Limbaugh. او در میان پنج نفر در این کشور مسئول تخریب کامل از سیاست آمریکا بیش از 30 سال گذشته. تهمت نمی خواهد رئیس جمهور نبود نفرت انگیز مسیر Limbaugh گذاشته. بنابراین به طور طبیعی زمانی که او در بر داشت که Limbaugh مبتلا به بیماری سرطان او را دعوت به یک جلسه مشترک کنگره به عنوان مهمان ویژه.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن extolled Limbaugh فضائل به عنوان خواهان خوشوقتی را تشویق می کردند و سپس اعلام کرد که او ارائه شد او را با مدال آزادی ریاست جمهوری و دستور بانوی اول Melania برای قرار دادن آن را در اطراف گردن خود را راست پس از آن و وجود دارد. لحظه ای بود عجیب redolent از مغلوب ساختن پیشی جستن, پیر زیبایی مراسم مجلل روز با Limbaugh بازی در نقش شگفت زده برنده:

او واقعا شگفت زده کرد. آن اعلام شده است پیش از آن. اما این واقعیت تلویزیون برای شما.

به نظر می رسد که نانسی پلوسی می داند که چگونه به انجام این کار نشان دادن واقعیت سیاست نیز هست.

تبلیغات:

او پرسید: در راه که چرا او این کار را کرد و او پاسخ داد: “از آنجا که آن را یک مانیفست دروغ.”

مغلوب ساختن پیشی جستن باید بخار. او به سرقت برده نشان می دهد.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی