به هر دلیل رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل هنوز موفق به قرار دادن خود شم استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انکار خود را نارنجی ارباب بسیار پیش بینی دختری که مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح آرزو به ترومپت. و پس از آن بود که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به خانه های مجلسی در سه شنبه شب یک روز از او کانگورو exoneration به دولت سالانه اتحادیه و یا به عنوان من می خواهم به آن تماس بگیرید, خرناس های المپیک.

هر چند به زودی-به-می شود-فراموش آیووا انجمن snafu تحت سلطه news چرخه برای یک روز کامل که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی برخی از دموکرات ها موفق به گرفتن توجه رسانه ها به دور از نفس بی کفایتی و نقطه آن نسبت به جرات می گویم بیشتر فشار دادن نگرانی های اخلاقی جنایی در کاخ سفید و فاسد حزب جمهوری خواه است که حفاظت از او.

تبلیغات:

در روز سه شنبه در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. توییتی که “او نمی خواهد با استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی” و در نتیجه “نمی شود از حضور در دولت از اتحادیه.”

او پیوست و در این تصمیم با تشکر. Ayanna Pressley, D-Mass., و حداقل شش دموکراتیک تر اعضای کنگره همه اعتراض به این واقعیت است که جمهوری خواهان در مورد تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر او را guiltier از John Wilkes Booth. آن را یک عمل اعتراضی است که دو برابر به عنوان یک عمل مراقبت از خود. هر کسی که پرش گوش دادن به این نژادپرست لاف زن snuffling راه خود را از طریق استفان میلر-گذراند paean به خود است به احتمال زیاد به گسترش طول عمر خود را چند بار در طول سخنرانی.

و پسر پرونده شد و این انتخاب به نشستن این یکی برای گرفتن با “تاج” یک هوشمند. مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی به طور معمول به نحوی موفق به پرمدعا در حالی که نوشته شده در پنجم-سطح کلاس برای جلوگیری از آن افسانه ای سواد تصادفا. متاسفانه, آن را کاملا موفق است. چند جمله در مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده بود با کینه به Teleprompter گفت: “اعتماد به نفس است که از جستجو” قبل از اصلاح خود و گفت: “موجی” حتی اگر وجود دارد در واقع یک غیر عمدی بیت از شعر خود را به لغزش فرویدی.

تبلیغات:

مجلس نانسی پلوسی ساخته شده در حماسه در خود چهره کف زدن در مغلوب ساختن پیشی جستن از سال گذشته ارائه به لرزش دست و mugging جلال برای دوربین زمانی که او موفق به درک حرکت. در حال پخش در جیم از “دفتر” ممکن است یک حرکت کوچک به سمت مقاومت بود اما استقبال یکی. که کمی از upstaging به احتمال زیاد یاد می شود به مراتب طولانی تر از هر یک از کلمات خالی droned با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول عاشقانه تشویق از جمهوری خواهان.

و سپس او را پاره پاره کردن این سخنرانی به دلیل پلوسی است و نه تظاهر به هر یک از این طبیعی است.

هنوز هم تهمت موفق به جلو و یک تیتر گرفتن شیرین کاری در راه معمول خود: ارزان چرخش و defiling دفتر او سوار به در موجی از تعصب است. در این مورد با دادن Rush Limbaugh مدال آزادی ریاست جمهوری پس از اعلام نفرت انگیز صحبت-رادیو میزبان “بزرگترین جنگنده و برنده است.”

تبلیغات:

Limbaugh به تازگی اعلام کرد تشخیص مرحله 4 سرطان ریه است که می توانید انجام دهید چیزی برای پاک کردن این واقعیت است که او هیچ چیزی بوده است اما سرطان در این کشور گفتمان برای چند دهه.

این مرد که به شوخی “آیا شما تا به حال متوجه چگونه تمام کامپوزیت تصاویر مجرمان می خواست شبیه جسی جکسون ؟” و به نام a 13-year-old چلسی کلینتون “کاخ سفید سگ.” او گفت: NBA باید تغییر نام به “TBA این قاتل Basketball Association” و متهم Michael J. Fox faking خود بیماری پارکینسون. معروف گفت: تنها دلیلی که ممکن است یک زن نیاز به پوشش بیمه برای پیشگیری از بارداری خواهد بود چرا که او را “فاحشه” و “یک زن روسپی است.”

تبلیغات:

که برنده اعلام خواهد مانند یک انسان به عنوان یک قهرمان را حس می کند ، Limbaugh بود و کلام در چرخش نزدیک به 45 درصد از این کشور به پوچ نژادپرستانه قلدر لازم برای رای دادن نسبت ناروا به دفتر. و هیچ چیز باعث libs بیش از besmirching یک افتخار بزرگ می کند در چنین منفور انسان به عنوان Limbaugh.

طبق معمول تهمت سخنرانی پر بود از دروغ آشکار به خصوص خود را ادعا می کنند که این دموکرات ها هستند که به دور از مراقبت های بهداشتی و جمهوری خواهان که قصد محافظت از برنامه هایی که آمریکایی ها بستگی دارد.

“من نیز یک ironclad تعهد به خانواده آمریکایی: ما همیشه محافظت از بیماران با شرایط موجود پیش” مغلوب ساختن پیشی جستن bragged. “و ما همیشه خود را محافظت مدیکر و ما را همیشه محافظت از امنیت اجتماعی است. همیشه.”

تبلیغات:

این البته یک نفرت انگیز دروغ است. در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس یک زن و شوهر از هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه دهید شل که برش “استحقاق” — که به عنوان Helaine اولان در واشنگتن پست اشاره می کند که “واشنگتن صحبت می کنند برای مدیکر و امنیت اجتماعی” — خواهد بود در بشقاب خود “نسبت به پایان سال است.”

به عبارت دیگر او می توان به حفاظت از مدیکر و امنیت اجتماعی “نه همیشه” اما تا زمانی که او را دوباره انتخاب که در آن نقطه او به خبرنگاران گفت: در داووس “ما در حال رفتن به نگاه” در کاهش. این است که در بالای طرح او در حال حاضر پخته شده تا به قطع کردن مردم پوشش مدیکید با بلوک حوض متحده به طور خاص طراحی شده به طوری پول را اجرا خواهد کرد.

بیشتر از بقیه از گفتار معمول بود فاشیستی عوامفریبی است که کمتر بد حتی به عنوان ما همه رشد کرده و متاسفانه به آن استفاده می شود. مغلوب ساختن پیشی جستن تشریح در طول تاریخ طولانی خود را-بی اعتبار نظریه که مستند نشده مهاجران اصلی هستند اگر نه تنها منبع جرم و جنایت در کشور است. (برای 153rd زمان مهاجران ارتکاب جرم در نرخ پایین تر از بومی آمریکایی است.) او با حفر مستهجن glee به جزئیات یک تعداد انگشت شماری از جنایات مرتکب شده توسط مهاجران در سنت طولانی مدت از نژادپرستان با قومی-پاکسازی برنامه های طول تاریخ است.

تبلیغات:

تهمت نیز demagogued در خصوص خالی شعارهای مورد قرار شر از سوسیالیسم یک ایدئولوژی آغوش هیچ واقعی اعضای کنگره و یا نامزدها برای رئيس جمهور. (بهداشت ، برنی ساندرز و برخی از مسافران هستند دموکراتیک سوسیالیست اما این که واقعا نزدیک به ’70s سبک لیبرالیسم یا فرانکلین D. روزولت جدید, معامله نسبت به واقعی سوسیالیسم.)

“سوسیالیسم از بین می برد و سازمان ملل اما همیشه به یاد داشته باشید آزادی یکپارچه روح” مغلوب ساختن پیشی جستن intoned pompously.

بدون شک مغلوب ساختن پیشی جستن speechwriter Miller, فکر می کردم که چیزهای گرم. اما پس حتی یک لحظه انعکاس واضح است که در حالی که تمام کلمات فردی باید تعاریف آنها ایجاد یک سیاه چاله از معنی است.

روشن است که تهمت امیدوار است برای منحرف کردن رسانه ها و رای دهندگان خود را از استیضاح که او هرگز ذکر شده با واقعیت-TV مانع است. در علاوه بر این به Limbaugh را مدال تهمت تعجب ارتش با آوردن شوهرش از استقرار در افغانستان ، این نوع از antics شوید که برای دریافت احساساتی پوشش از مردمی که در فاکس نیوز.

تبلیغات:

اما آنها را تغییر نمی دهد حقایق: تهمت است و گناه از در حال اجرا یک طرح اخاذی در اوکراین رهبری تلاش برای وادار کردن این کشور برای کمک به او را به تقلب در سال 2020 انتخابات. زمانی که جمهوری خواهان رای به تبرئه او در روز چهارشنبه آن را نمی خواهد یک exoneration اما یک پوشش و تاریخی, عجیب و غریب سقط جنین از عدالت است. اکثر آمریکایی ها این را می دانند و تقریبا قطعا انگیزه برای رای دادن در برابر تهمت در ماه نوامبر. تهمت نمی تواند برنده شدن در یک مبارزه عادلانه و هیچ شماره هک سخنرانی که تغییر خواهد کرد.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی